بلاگ

نحوه نصب پارتیشن اداری

چگونگی و نحوه نصب پارتیشن اداری و اهمیت آن را در این مقاله بررسی می کنیم.

پارتیشن اداری بهترین وسیله برای دیوار کشی و مجزا ساختن بخش های مختلف شرکت است که بسیاری از هزینه های شما را کاهش می دهد، اگر بخواهید دیوارکشی را به صورت دائم و با مصالح ساختمانی انجام دهید مستلزم هزینه بالایی می باشد و امکان برچیدن آن نیست و اگر هم باشد باز نیازمند هزینه کردن و به هم ریختن شرکت است.

اما پارتیشن اداری به راحتی در یک روز تعطیل توسط پرسنل نوژن نصب می شود و امکان برچیدن و تغییر دیزاین هم دارد و بیشتر شرکت هایی که به صورت استیجاری فعالیت می کنند بهتر است که از پارتیشن استفاده کنند و در هر زمانی که نیاز به تغییر مکان داشتند به سادگی و در کم ترین زمان پارتیشن را باز کرده و در محل جدید مجدداً نصب کنند.

نحوه نصب پارتیشن اداری

چگونگی نصب پارتیشن اداری

نصب پارتیشن در زمان کم و به صورت حرفه ای انجام می شود، اما اگر قصد دارید خودتان نصب پارتیشن را انجام دهید به چند ابراز زیر نیاز دارید.

  • دلر شارژی
  • دلر هیلتی
  • دلر برقی
  • عمودبر
  • دستگاه پمپ باد
  • جعبه ابزار کامل برای نصب پارتیشن

برای نصب پارتیشن اداری در ابتدا باید تمام قیدها، تیرکها و پنل ها را از هم جدا کرد. ابتدا ستون های پارتیشن را به صورت عمود بر روی زمین می گذاریم. یکی از قیدها را بسته و ام دی اف را روی آن می گذاریم و قید روی ام دی اف را گذاشته و آن سفت می کنیم. روی قید ام دی اف، شیشه را گذاشته و آن را سفت می کنیم. جداره بعدی پارتیشن را به همین ترتیب نصب می کنیم. اما برای این که کاری تمیز و بی عیب و نقصی داشته باشید بهتر است آن را به کاردانش بسپارید و بهترین کار را در انتها تحویل بگیرید.

بیشتر بخوانید
نکات مهم خرید میز منشی

در صورت نیاز به مشاوره و یا بازدید از انواع محصولات شرکت تولیدی نوژن می توانید به قسمت تماس با ما مراجعه کرده و در صورت نیاز تماس و یا برای بازدید حضوری به مراکز فروش مراجعه فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *