بلاگ

تاثیر پارتیشن اداری آکوستیک بر راندمان کارمندان

پارتیشن اداری آکوستیک

پارتیشن اداری دیوار موقتی است که فضاهای مجزا را دیوارکشی می کند و پارتیشن اداری آکوستیک علاوه بر مجزا سازی فضا، عایق صوتی نیز می باشد که از شنیدن صداهای ناهنجار و مزاحمت در حین انجام کار جلوگیری می کند و باعث می شود که فرد تمرکز بیشتری در کار خود داشته باشد.

مزایای پارتیشن اداری آکوستیک

محیط های اداری فعال، شامل پرسنل و رفت و آمد های فراوان است و همچنین در بعضی ادارات تعداد ارباب رجوعی که به شرکت رفت و آمد می کنند، زیاد است و همین سبب می شود تا صدا در محیط زیاد باشد و ممکن است در روند کاری پرسنل تاثیر بگذارد و راندمان کاری را کم کند در همین راستا پارتیشن آکوستیک می تواند عایق صدایی باشد تا محیطی امن و ساکت را برای کارمندان آن بخش محیا کند تا در فضایی کاملا بسته و آرام به راحتی وظیفه محوله خود را انجام دهند.

پارتیشن اداری محیط مجزا و امنی برای شما فراهم می کند تا بدون ایجاد مزاحمتی به کار خود بپردازید که در صورت آکوستیک بودن نیز از ورود و خروج صداهای ناهنجار جلوگیری می کند و راحتی در کار را برای کارمندان در بر خواهد داشت.

پارتیشن اداری آکوستیک

آکوستیک کاری در مکان هایی انجام می شود که قصد کنترل ورود و خروج صدا را داشته باشند برای مثال استودیو ضبط صدا، آکوستیک شده است تا صدا از محیط خارج نشود. بعضی از بخش های محیط اداری باید آکوستیک باشد مانند اتاق مدیریت تا در حین انجام کار صدایی تمرکز مدیریت را بر هم نزند و یا در هنگام جلسات مهم صدایی از اتاق خارج نشود. در محیط های باز و یکدست که نیاز به استفاده از پارتیشن اداری است تا بخش های مختلف را تقسیم بندی شود و اگر محیط پر رفت آمدی دارید از پارتیشن آکوستیک استفاده کنید تا تمرکز کارمندان در حین انجام وظیفه حفظ شود.

بیشتر بخوانید
نکات مهم در خرید میز کنفرانس

پارتیشن اداری نوژن با طراحی مدرن و کاملا عایق صدا به  صورت تک  جداره و دو جداره با فریم آلومینیومی و پنل شیشه ای و ام دی اف به متقاضیان گرامی ارائه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *