بلاگ

پارتیشن اداری آماده

اگر در فکر جداسازی بخش های مختلف شرکت خود هستید از پارتیشن اداری آماده استفاده کنید تا با کم ترین هزینه و در کم ترین زمان کار خود را به پایان برسانید.

پارتیشن ( partition ) واژه ای لاتین است که بدون هیچ تغییری وارد زبان فارسی شده است و از آن با همان نام پارتیشن استفاده می شود.

پارتیشن اداری یکی از کاربردی ترین ابزارهایی است که برای جداسازی و قسمت بندی در ادارات به کار می رود و با استفاده از آن به سادگی می توانید در محیط هایی که یک تکه است و اتاقی در آن تعبیه نشده است و یا با کمبود فضا مواجه هستید آن را جبران کنید.

پارتیشن بندی برای بخش های مختلف باعث ایجاد حس استقلال در کارمندان شده و با تمرکز بیشتری به کار خود می پردازند و راندمان کاری در شرکت نیز بالا می رود.

پارتیشن اداری آماده

شرکت نوژن پارتیشن های اداری را به صورت آماده ارائه می کند و پرسنل نصب در نصف روز پارتیشن را نصب می کنند و آماده استفاده می باشد.

پارتیشن اداری انواع مختلفی دارد پارتیشن تک جداره ، پارتیشن دو جداره که هر کدام بنا به درخواست سفارش دهنده از متریال مختلفی در ساخت آن استفاده می شود مانند  : پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن آلومینیوم ، پارتیشن ام دی اف و …

پارتیشن اداری آماده

مشاوره حضوری

اگر تصمیم به پارتیشن بندی شرکت خود دارید و هنوز طرح و ایده ای ندارید می توانید از پرسنل شرکت تولیدی نوژن کمک بگیرید .

پرسنل این مجموعه در شرکت شما حضوری برای مشاوره خواهند آمد و طرحی که نیاز های شما را برطرف کند و چهره مطلوبی را به محیط شما بدهد را برای شما تصویر سازی می کنند تا تصمیم گیری راحت تری داشته باشید و اگر تغییری در طرح اولیه نیاز باشد را در تصویر سازی اعمال می کنند تا به نتیجه مطلوب برسید و تمام خواسته های شما پیاده سازی شود و در نهایت امر آنچه که باید اجرا شود را تایید کنید در کوتاه ترین بازه زمانی طرح شما اجرایی می شود و پارتیشن مورد نظر شما با همان متریال مد نظر شما ساخته و نصب می شود.

تماس با ما

در صورت تمایل به مشاوره و یا اجرای کار با ما تماس بگیرید.

021-88242535

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.