بلاگ

مدیا باکس

مدیا باکس

مدیا باکس یا همان سوکت های رو میزی که به صورت توکار بر روی میز نصب می شود و با میز هم سطح می شود و با یک دکمه به حالت آسانسوری باز می شود و کاربر اجازه استفاده از آن را پیدا می کند.

در سالن کنفرانس به تعداد بالا می توان این سوکت ها را نصب کرد و آن ها را به یکدیگر لینک داد و بنا به صلاح دید اپراتور یا رئیس جلسه به هر یک از ماژول ها به دلخواه اجازه فعال سازی بدهد.

مشخصات سوکت های رو میزی

مدیا باکس ورودی برق، صدا، HDMI  USB ، شبکه ، AUX تصویر میکروفون همچنین امکان پخش صدای لپ تاپ از طریق سوکت صوت و اتصال به سیستم آمپلی فایر را نیز دارا می باشند.  اکثرا مصرف این محصول در میز های کنفرانس، کارگاه، کلاس های آموزشی و … می باشد.

توسط این پنل فول پورت می توانید به آمپلی فایر، ویدئو پروژکتور، صفحه نمایش، کامپیوتر و برق دسترسی داشته باشید و به آسودگی می توانید از موبایل یا لپ تاپ استفاده کنید. با نصب این پنل بر روی میزهای کنفرانس به سادگی تمامی کابل های مدیریت شده و ظاهر آراسته محیط را بر هم نخواهد زد.

طریقه نصب پنل

نصب این پنل بسیار راحت می باشد فقط کافیست میز را به اندازه پنل برش داده و آن را داخل میز قرار دهید و پس از آن قاب داخل باکس قرار می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *