بلاگ

پارتیشن آکوستیک

پارتیشن آکوستیک

پارتیشن آکوستیک یکی از ابتکارات بی نظیر بشر بوده است. در محیط های اداری پارتیشن بندی امر مهمی است که می تواند بخش های اداری را از هم مجزا کند. همیشه در امر پارتیشن بندی برای دفتر مدیریت محدودیت وجود داشته چون پارتیشن های قدیمی نمی توانستند عایق خوبی برای صدا باشند.

پارتیشن اداری امروزی که به صورت تک جداره ودوجداره تولید می شوند با شیشه های آکوستیک و عایق صدای خود مانع از عبور صوت می شوند از این رو به آنها آکوستیک می گویند. این پارتیشن ها دارای عایق صوتی بوده و هیچ گونه صدایی را از خود عبور نمی دهد.

مشخصات پارتیشن عایق صدا

شاید شکل ظاهری این نوع پارتیشن ها مانند سایر پارتیشن های دو جداره از ترکیب شیشه و پانل های ام دی اف ساخته شده باشد اما فرق بزرگی که وجود دارد تا آن ها را از هم متمایز کند شیشه های چهار جداره و پانل های سایلنت آن می باشد.

بطوری که در قسمت های شیشه خور از شیشه چهار جداره، که در بین خود با گاز میانی سایلنت مصلح می باشد را خواهد داشت و در قسمت های پانل نیز دو جداره پانل سایلنت شده و فوم میانی کاملا آنرا سایلنت می نماید. طراحی آنها به صورت کاملا مختلف صورت می گیرد تا محدودیتی در استفاده از آنها به وجود نیاید.

فوم ضد صدای موجود در انها باعث شده که این پارتیشن، ایده آل ترین محصول برای استفاده در محیط های پر سر و صدا باشند. با استفاده از این پنل ها می توان طراحی های زیبا و خلاقانه ای ایجاد کرد و هر زمان که لازم شود آنها را جابجا کرد یا به صورت جدید طراحی نمود. پارتیشن عایق صدا بسیار سازگار هستند و می توان از آنها در تمامی محیط ها استفاده نمود.

بیشتر بخوانید
خرید مبلمان اداری مناسب

تفاوت پارتیشن شیشه ای و فومی آکوستیک

مزیت پارتیشن شیشه ای آکوستیک طرح و رنگ های خاص آن می باشد اما تفاوت بزرگ آن با پارتیشن فومی این است که جا به جایی آن ها سخت است و امکان شکستن وجود دارد و در واقع دوام کمتری دارند. هزینه ساخت پارتیشن شیشه ای آکوستیک بالاتر از پارتیشن های فومی آکوستیک می باشد اما به دلیل زیبایی ظاهری و درخشندگی آن طرفدار زیادی دارند.

شرکت نوژن طراح و تولید کننده انواع پارتیشن آلومینیومی و ام دی اف آکوستیک و عایق صدا است. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *