بلاگ

ویژگی های میز مدیریت استاندارد چیست؟

میز مدیریت استاندارد

اگر مشغول خرید مبلمان اداری هستید باید بدانید که یکی از اقلام مبلمان اداری میز مدیریت است و برای خرید میز مدیریت استاندارد باید به سایز و ابعاد آن دقت کنید تا محصول خریداری شده از نظر سایز و رنگ با اتاقی که در آن قرار می گیرد تناسب داشته باشد.

مشخصات میز مدیریت استاندارد

ارتفاع میز مدیریت باید استاندارد باشد و پس از قرار گیری فرد پشت میز و روی صندلی مدیریتی، کف پا پس از قرار گرفتن بر روی زمین ، زانو زاویه 90 درجه داشته باشد و ارتفاع صندلی را متناسب با قد خود تنظیم کنید. در صورتی که هنگام نشستن بر روی صندلی پا حالت آویزان داشته باشد به مفاصل زانو آسیب می رساند و اگر کف پا روی زمین قرار گیرد و زانو بالاتر از لگن باشد به مفاصل لگن آسیب می رسد، پس صندلی و میز خود را در ارتفاع درست قرار دهید.

ساعت های طولانی نشستن بر روی صندلی، کار درستی نیست و هر یک ساعت باید بلند شد و کمی راه رفت تا آسیبی به مهره ها وارد نشود.

میز مدیریت استاندارد

تاثیر ابعاد و رنگ در انتخاب میز مدیریت

اتاق مدیریت همیشه خاص بوده و مبلمان اداری که برای آن اتخاذ می شود هم به مراتب خاص و مهم است. میز مدیریت همیشه متفاوت از میز کارمندی
سایر پرسنل است از این جهت که ابعاد بزرگتری نسبت به مابقی میزهای اداری دارد و در اکثر مواقع از رنگ تیره در آن استفاده
می شود البته انتخاب میز مدیریت استاندارد باید متناسب با ابعاد و رنگ و دکوراسیون اتاق مدیریت باشد.

الزامی برای تیره بودن رنگ میز مدیریت وجود ندارد و باید این نکته را در نظر گرفت که هارمونی رنگ در اتاق مهم است. ابعاد میز مدیریت متناسب با ابعاد اتاق انتخاب می شود و در اتاق کوچک نباید میز بیش از حد معمول بزرگ باشد و در اتاق بزرگ نباید میز با سایز کوچک انتخاب کرد و تمام این موارد به محیطی که در آن قرار دارید و دکوراسیون و طراحی داخلی مربوط می شود.

قیمت میز مدیریت استاندارد

ابتدایی ترین موضوعی که در خرید مبلمان اداری حائز اهمیت است قیمت مبلمان اداری است. هنگام خرید میز مدیریت اولین موضوعی که در اولویت است
استاندارد سازی شده باشد و کیفیت مناسبی داشته باشد و در مرحله دوم قیمت اهمیت پیدا می کند.

میز اداری از آن دسته اقلامی هستند که هر سال تعویض نمی شوند و چند سال از آنها استفاده می شود، پس بنابراین باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد تا بتوان در سال های طولانی از آن استفاده کرد.

مبلمان نوژن با استفاده از متریال و مواد اولیه با کیفیت مبلمان اداری و تجهیزات اداری مورد نیاز را تولید می کند و با مناسب ترین قیمت در بازار و فروشگاه های نوژن
عرضه می دارد تا دیگر نیازی نباشد تا بین کیفیت و قیمت یکی را انتخاب کنید، برای شما پکیجی از کیفیت، قیمت و استاندارد سازی را خواهیم داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *