بلاگ

بهترین مکان و رنگ بندی برای میز تریبون

میز تریبون

یک میز تریبون باید مشخصات و استانداردهای مشخصی داشته باشند که بتوانند نقش خود را بعنوان یک عنصر مبلمان اداری که استفاده مشخص با تعریف ثابتی که از آن میتوان داشت را بتواند به نحو احسن ایفا کند و اینکه این عنصر مبلمان اداری برای سخنرانان در همایش ها و آمفی تئاترها و … استفاده می شود.

در طراحی این میزهای تریبون بسته به کاربری که دارد می تواند شکل کلاسیک تر و ساده و یا مدرن تر و یا با پیچیدگی بیشتر مورد طراحی قرار بگیرد. میزهای تریبون پیشرفته دارای پورت های ویدئویی برای لپ تاپ ها، و همچنین کنترل های میکروفون، روشنایی هستند.

میز تریبون

بهترین مکان برای قرار گیری میز تریبون

 در مجموعه های مدرن، مبلمان اداری در اتاق کنفرانس و فضاهای همایشی مدرن می توانند استفاده شوند و می توانند با توجه به تجهیزاتی که نسبت به فضای مورد استفاده می باشد پیش بینی هایی را روی میز های تریبون لحاظ کرد.

میتوان این نوع تجهیزات الکترونیکی و یا داکت های عبور سیم وکابل کشی هایی که نسبت به سیستم صوتی و سیستم های موجود دیگر باشد را در

فضای را در داخل این میز در نظر گرفت و بصورت مخفی و غیر قابل رویت از دید حاضران مخفی کرد. آنچه که در نمای میز و از سمت مخاطبان همایش یا جلسات دیده می شود تنها زیبایی ظاهر این میز باشد و در نمای این میز میتوان جایی را برای لوگو و آرم شرکت در نظر گرفت که بتواند هارمونی مناسبی را با شماتیک کلی میز داشته باشد و نه اینکه صرفا طراحی میزهای تریبون دارای عملکردی خشک و بی روح باشد.

 یک طرح خوب برای میز تریبون و هذ نوع تجهیزات اداری دیگر شامل عملکرد مناسب و موارد زیبایی شناسی است که رعایت می شود و می تواند این عنصر مبلمان اداری را هم زیبا و هم کاربردی کرد.

بهترین رنگبندی میزهای تریبون

در رنگ بندی این میزهای تریبون میتوان از ام دی اف های طرح چوب و یا بصورت رگه دار و یا بدون رگه استفاده کرد و حتی میتوان از رنگ های های گلاس و براق استفاده کرد که در نگاه کلی و از دید عموم و حاضر در فضای کنفرانس این میز بتواند کاملا از فضای پس زمینه پشت خود جدا شود و ببشتر به چشم بیاید.

میز کنفرانس میزهای تریبون از نظر تکنیکی، با پایه یا میز هستند که دارای صفحات بالایی شیب دار هستند که برای نگهداری کتاب ها یا مواد اولیه طراحی شده اند، که این لوازم از دید مخاطب مخفی باشد و در دسترس کابر باشد که در سخنرانی های خود بتواند از این لوازم به نحو راحتی استفاده کند.

گروه نوژن طراح و مجری انواع مبلمان اداری اماده ارائه محصولات خود به متقاضیان گرامی است. برای دیدن مدل های متنوع میز تریبون و کانتر به صفحات مورد نظر خود رجوع کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *