Image11

مبلمان اداری

خانهمبلمان اداری

 محل کار خود را با محصولات و مبلمان اداری نوژن آراسته کنید.

میزهای مدیریتی

میزهای کارشناسی

میزهای کارمندی

میزهای منشی

میزهای کنفرانس

صندلی مدیریت

صندلی کارمندی

صندلی کنفرانس

نیم ست اداری

صندلی آمفی تئاتر و سینما

صندلی انتظار فرودگاهی

صندلی دانش آموزی

پارتیشن ام دی اف

پارتیشن آلومینیوم

تریبون و کانتر

جلو مبلی و میز ال سی دی

زیردستی

میز دانش آموزی

اگر در تکاپوی راه اندازی شرکت و یا تغییر دکوراسیون محیط اداری خود هستید ، باید بدانید که مهم ترین و اولین چیزی که برای هر اداره و شرکتی الزامی است مبلمان اداری نوژن است که باید متناسب با نوع فعالیت خود آن را انتخاب کنید.

مبلمان اداری نوژن

درفضاهای اداری نیز مانند فضای مسکونی ما نیازمند طراحی دکوراسیون می باشیم.
و با توجه به این موضوع که پرسنل و افراد ساعات زیادی را در طول روز در فضای اداری میگذرانند ، ایجاد یک دکوراسیون اداری حرفه ای و زیبا و  عاملی بسیار مهم میباشد و در روحیه تاثیر مستقیم میگذارد. اولین قدم در طراحی دکوراسیون اداری و قرار گیری مبلمان اداری به کارگیری خلاقیت و نوآوری در نوع چیدمان این گونه فضاهاست .

بدون درنظر گرفتن بزرگی یا کوچکی ، فضای اداری بایستی برای هر تازه وارد و ارباب رجوعی چشم نواز و ایجاد انرژی مثبت نماید.

 

طراحی فضاهای داخلی

طراحی فضاهای داخلی نقش زیادی در کیفیت فضای ساختمان ایفا می کند.

نوع چیدمان و تقسیم بندی فضاهای اداری ، جنسیت و رنگ ، سقف و دیوارها نور پردازی و گونه های  قرار گیری مبلمان اداری تعیین کننده ظاهر زیبا و کار آمدی و کاربردی فضاهای داخلی هستند.

در دنیای امروز تاثیر طراحی داخلی بر آرامش درونی در فضاهای اداری اثر بخشی بسیار زیادی دارد. انتخاب مبلمان اداری مناسب ، هنگام خرید میزهای اداری ، میزهای مدیریتی و میزهای کنفرانس به نکاتی باید توجه کرد نظیر رنگبندی فضای اداری خود و استفاده بهینه از فضای اختصاص داده شده برای مبلمان اداری نوژن در دفتر کار و مقدار راحتی آن با وجود رسمی و اداری بودن آن ، توجه داشته باشید.

 

خرید مبلمان اداری نوژن

در هنگام خرید مبلمان اداری نوژن حتما این نکته را در نظر بگیرید که این مبلمان چگونه می توانند در کارایی و همچنین زیباسازی فضای داخلی شرکت و یا اداره ی شما داشته باشند.

تهیه ی مبلمان مناسب و زیبا می تواند علاوه بر بالا بردن سطح فرهنگی شرکت شما نقش مهمی در بالا رفتن سطح علاقه و کارایی کارمندان به انجام فعالیت های روزمره داشته باشد.

شما حتی می توانید برای اینکار با افرادی که در این زمینه تجربه و تخصص کافی دارند مشورت نمایید تا در نهایت خرید خوبی داشته باشید.

 

مزایای مبلمان ارگونومیک

آیا می دانستید که تقریبا یک سوم از میانگین ساعات کاری روزانه کارمند و یک مدیر پشت میز و مبلمان اداری در یک دفتر صرف می شود؟

این وقت که شامل تایپ کردن ، ثبت کردن یا پاسخ دادن به تماسهای تلفنی است ، مهم است که کارمندانتان این زمان را در یک محیط امن و راحت صرف کنند.

جابجایی بیش از یک میز ممکن است خطر بزرگ ایمنی را در حال حاضر به نظر نرسد، اما تصور کنید که ممکن است خطرات بهداشتی برای صرف 15 سال کار در همان موقعیت باشد!

اگر کارکنان شما در حین انجام وظایف روزمره دچار درد و رنج می شوند ، اکنون زمان اجرایی شدن ایستگاه های کاری ارگونومی است که درد را کاهش می دهد و راحتی را بهبود می بخشد.

مبلمان اداری
بهبود واحدهای کاری مناسب

صاحبان کسب و کار و مدیران دائما در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای افزایش روحیه کارکنان و افزایش بهره وری هستند در حالی که در عین حال مشکلات بهداشتی و غیبت را کاهش می دهند.

نصب ایستگاه های کاری ارگونومیک و مبلمان اداری نوژن می تواند به همه موارد فوق کمک کند و به نحوی مقرون به صرفه و کارآمد باشد.

 

مزایای بهداشتی مبلمان اداری ارگونومیک

بزرگترین مزیت واحدهای کاری ارگونومی ، تاثیر مثبت آن بر سلامت کارکنان شما است.

با گذشت زمان ، عناصر ارگونومیک مبلمان اداری طراحی شده به شما کمک می کند که کارکنان خود را سالم نگه دارید و مهمتر از همه ، مفاصل خود را از آسیب های غیر ضروری.

مواردی مانند صندلی ارگونومیک ستون فقرات ، میز ارگونومیک قابل تنظیم و مانیتورهای کامپیوتری ، و سینی های صفحه کلید ارگونومیک به کارکنان شما کمک می کنند از درد و دل درد در کار کمک بگیرند.

 

کارایی ارگونومیک و افزایش کارایی

بهبود بهره وری و کارایی دو عوارض جانبی مثبت از نصب مبلمان ارگونومیک در دفتر شما است.

این به این دلیل است که واحدهای کاری ارگونومی کارکنان را قادر می سازد تا به طور منظم حجم کاری روزانه خود را سازماندهی و مدیریت کنند.

بیشتر کارکنان شما زمان بیشتری را برای تکمیل وظایف به دست می آورند!

نگه داشتن ظاهر در دنیای کسب و کار بسیار مهم است.

ارتقاء مبلمان اداری سنتی به سبک های مدرن تر ارگونومیک نشان می دهد که کسب و کار شما تازه ، پیشرفته و سازگار است.

علاوه بر این، ایستگاه های کاری ارگونومی باعث می شود دفتر شما بیشتر به کارکنان آینده نگری تبدیل شود.

مبلمان اداری ارگونومیک باعث می شود که کسب و کار بیشتر نمایان شود ، باعث بهبود کارایی و کاهش استرس و آسیب های مربوط به کار شود.

شروع به لذت بردن از مزایای بسیاری از مبلمان ارگونومیک دفتر در کسب و کار شما ، سفارش مبلمان اداری ارگونومیک میباشد.

به طور خاص با اشاره به محل کار ، هر قسمت از مبلمان ، نقش مهمی در افزایش بهره وری و همچنین قابلیت بالایی دارد.

با استفاده از مبلمان عالی ، شما توانایی بهره وری خود را به سطح کاملا جدیدی خواهید داشت.

دلیل این است که تقریبا تمام فضاهای اداری در جهان ، از طریق مبلمان شیک و جدید در داخل دفاتر خود ، به مبلمان خسته کننده و قدیمی خود تبدیل می شوند.

مبلمان اداری

چندین راه در انتخاب مبلمان

در اینجا چندین راه وجود دارد که مبلمان اداری عالی ممکن است بهره وری شما را در محل کار افزایش دهد: مبلمان خسته کننده شما را تنبل خواهد کرد مبلمان اداری که خسته کننده است نه تنها باعث می شود شما تنبل شوید، در عین حال باعث تحریک و غیره توسط حجم های کاری بر روی میز خود شاهد هستید.

اطراف شما با مبلمان خسته کننده احاطه شده ، افراد اغلب علاقه به کار را از دست می دهند و به میزان زیادی بهره وری فرد را تحت تأثیر قرار می دهند.

علاوه بر این، اگر کسی بتواند در طول این 7 تا 8 ساعت بحرانی از کار خود به درستی کار کند ، به احتمال زیاد او از نظر بهره وری در خانه و همچنین مکانهای اجتماعی هم به همان صورت خواهد بود.

 

انتخاب رنگ

رنگ های پر جنب و جوش باعث شور و شوق می شوند. بسیاری از دفاتر انتخاب مبلمان را در رنگ های روشن میباشد. این به دلیل آن است که رنگهای روشن و خنک در بالا بردن خلق و خوی فرد کمک می کنند.

این یک راه خوب برای کاهش استرس و همچنین افزایش بهره وری است.

پاکیزگی نیز مهم است نه فقط مبلمان بزرگ ، بلکه پاکیزگی نیز مسئولیت ارائه زندگی شما را به آرامش و پوزیتیویسم بسیار مورد نیاز است. در یک دفتر غیرمتعارف و منظم ، کارگران شور و شوق و اشتیاق را به درستی کار می کند.

از سوی دیگر ، همگرایی با کارکنان را راحت تر نموده و در توانایی تولید هر کار را هم که  انجام می دهند ، کارآمدتر میباشد. اقلام نگهدارید یک نکته حیاتی اضافی شامل نگه داشتن چیزها در محل و همچنین نگهداری آنهایی که پرکار است.

اگر موارد خاصی نظیر چاپگر یا هر وسیله جانبی اضافی دیگری وجود دارد که به طور مرتب نیاز دارید، این موارد را در یک محل نگهداری کنید تا بتوانید به راحتی آنها را مشاهده کنید. مبلمان اداری نوژن پیشنهادات ویژه ای برای این موضوع دارد. فقط کافیست تماس حاصل نمایید.

دیده میشود که اغلب کارگران کار خود را از کار می اندازند، زیرا آنها نیاز به بلند شدن دارند و برای تکمیل کار به محل اضافی می روند. نگه داشتن وسایل مورد نیاز به خصوص میز و صندلی اداری فقط سرعت کار را افزایش می دهد، بلکه این نیز باعث می شود که شما کارآیی بیشتری داشته باشید.

دفتر کار خود  را تقسیم کنید فضای اداری را در دو منطقه مختلف تقسیم کنید این یک بخش شخصی و حرفه ای است. ممکن است اولویت اول را به کار خود اختصاص دهید و دیگران بتوانند در ساعات آزاد خود استفاده کنند.

به این ترتیب شما می توانید دو محیط مختلف در همان دفتر را جمع آوری کنید.

این توازن بین زندگی حرفه ای و خصوصی شما را هشیار میکند؛ بنابراین ، شما را بیشتر سازنده می سازد.

مبلمان اداری

انواع مبلمان مورد نیاز فضای اداری

مبلمان اداری مورد نیاز هر اداره یا شرکتی به چند نوع مختلف تقسیم می شود:

اگر فضای اداری شما یک دست است و نیاز به دیوارکشی برای بخش بندی شرکت دارید ، پارتیشن اداری بهترین انتخاب است تا در زمانی کوتاه عملیات نصب را انجام دهید.

پارتیشن اداری انواع متفاوتی دارد و با توجه به نیاز مجموعه و بودجه در نظر گرفته شده می توانید انتخاب کنید. ( پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن mdf ، پارتیشن آلومینیومی ، پارتیشن دو جداره و تک جداره و پارتیشن آکوستیک که مانند عایق صوتی عمل می کند. )

میزهای اداری از دیگر موارد مورد نیاز است که بسته به نوع کاربری که در نظر دارید ، وسعت انتخاب آن بسیار است . ( میزهای مدیریتی ، میز کنفرانس ، میز منشی یا پذیرش ، میز کارمندی ، کانتر و … )

صندلی اداری یکی از مهم ترین مبلمان اداری است که باید استاندارد سازی شده باشد تا به سلامت کاربران آسیب وارد نکند. ( صندلی مدیریتی ، صندلی کارمندی ، مبلمان پذیرای ، صندلی انتظار و … )

تحقیقات پژوهشگران

با توجه به کاهش احتمال ابتلا به دیابت ، چاقی ، سرطان و بیماری های قلبی عروقی ، مطالعه های مختلفی ، ارتباط شدید بین مقدار زمانی که یک فرد صرف نشستن و احتمال شکستن آن در یک دوره زمانی خاص پیدا می کند ، پیدا کرده است.

به عنوان مثال، یک مطالعه استرالیا در سال 2010، کشف کرد که برای هر ساعت اضافی ، شرکت کنندگان روزانه به نشستن ادامه می دهند ، تهدید مرگ و میر آنها در طول دوره مطالعه (7 ساله) 11٪ افزایش یافته است.

یک مطالعه سال 2012 کشف کرد که اگر فرد معمولی در امریکا زمان خود را به 3 ساعت در روز کاهش دهد ، امید به زندگی با 2 سال افزایش می یابد و اینکه در نهایت همه ما باید استانداردهایی را در شرایط کاری خود رعایت کنیم که منجر به کارایی بهتر و حس بهتر زندگی کاری ما را موجب شود.

مبلمان اداری نوژن

مبلمان اداری نوژن به عنوان یکی از برترین ارایه دهندگان مبلمان اداری این افتخار را دارد تا بهترین و با کیفیت ترین اجناس را با قیمت های بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد. شما می توانید تمامی محصولات اعم از مبلمان و پارتیشن و فایل و کمد اداری به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

دریافت لیست قیمت

برای دریافت لیست قیمت و یا مشاوره رایگان در خصوص انتخاب مناسب با شماره تلفن 88242535 تماس حاصل نمایید.