میز مدیریت نوژن
صندلی کنفرانس
صندلی آمفی تئاتر

اگر در تکاپوی راه اندازی شرکت و یا تغییر دکوراسیون محیط اداری خود هستید، بدون شک می دانید که مهم ترین و اولین چیزی که برای هر اداره و شرکتی الزامی است مبلمان اداری است، که باید متناسب با فضای کاری و فعالیت کارکنان و مشتریان انتخاب شود. تهیه مبلمان مناسب و زیبا می تواند علاوه بر بالا بردن سطح فرهنگی شرکت شما نقش مهمی در بالا رفتن سطح علاقه و کارایی کارمندان به انجام فعالیت های روزمره داشته باشد.

مبلمان و میز اداری

در فضاهای اداری نیز مانند فضای مسکونی ما نیازمند طراحی داخلی صحیح و متناسب خواهیم بود. با توجه به این موضوع که پرسنل و افراد ساعات زیادی را در طول روز در فضای اداری می گذرانند، ایجاد یک دکوراسیون اداری حرفه ای و زیبا  عامل بسیار مهمی است و در روحیه کارمندان و کارکنان تأثیر به سزایی خواهد داشت. بدون در نظر گرفتن بزرگی یا کوچکی فضای اداری لازم است برای هر تازه وارد و ارباب رجوعی چشم نواز بوده و ایجاد انرژی مثبت نماید.

بدون شک اولین قدم در ایجاد فضایی دلنشین و کاربردی برای یک شرکت و دفتر استفاده از انواع مبلمان اداری و شناخت دقیق هر کدام خواهد بود.

مبلمان اداری

انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری مورد نیاز هر اداره یا شرکتی به چند نوع مختلف تقسیم می شود. خوشبختانه طیف وسیعی از انواع میز  و صندلی اداری برای تجهیز و دکوراسیون ادارات طراحی شده اند که انتخاب را بسیار راحت نموده است.

 • میز اداری

میزهای اداری از  موارد اصلی  مورد نیاز است که بسته به نوع کاربری که در نظر دارید ، وسعت انتخاب آن بسیار است و طراحی های مدرن با ترکیب متریال هایی همچون استیل،  شیشه و ام  دی اف، با طراحی کاملاً ارگونومیک و استاندارد در ساخت آن اعمال شده است. تمامی میزهای اداری مدولار بوده و قابلیت نصب و جداسازی آسان را دارا می باشند.

 • میز مدیریتی

این میز نقش بسزایی در وجهه شرکت و برند شما دارد. اغراق آمیز نیست اگر بگوییم پر اهمیت ترین لوازم فضای اداری میز مدیریت است.

 • میز کارشناسی

میز کارشناسی با طراحی های منحصر بفرد جهت بهینه سازی محیط و استفاده حداکثری فضای در دسترس.

 • میز کارمندی

با رعایت اصول استاندارد و کاملاً کاربردی

 • میز منشی

این میز اولین برخورد مشتری با شرکت شماست. بنابراین طراحی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 • میز کارگروهی

برای تعامل بیشتر کارمندان و افزایش روحیه کار تیمی طراحی شده است.

 • میز کنفرانس

با انواع اشکال و ابعاد کاربردی و استاندارد

 • میز کانتر و تریبون

که میز های کاربردی و مهمی در فضای اداری می باشند.

 • صندلی اداری

 یکی از مهم ترین اجزای مبلمان اداری است که باید استاندارد سازی شده باشد تا به سلامت کاربران آسیب وارد نکند. بدون شک می دانید که استفاده از صندلی های غیر اصولی که با فضای کاری همخوانی ندارد تا چه میزان می تواند خستگی آفرین باشد.

صندلی مدیریتی ، صندلی کارمندی ، صندلی کنفراس، صندلی انتظار چندتایی و تکی  انواع  صندلی های تخصصی و مورد نیاز در اکثر ادارات هستند. علاوه بر زیبایی ظاهری توجه به راحتی و استاندارد بودن آن ها ارتباط مستقیم بر عملکرد کاری کارمندان دارد.

صندلی های اداری شرکت نوژن، چرخدار با قابلیت جابجایی آسان و قابلیت تنظیم ارتفاع و کاملاً منعطف هستند. بخش نشیمن دارای مواد ضد تعریق است. این صندلی ها در کیفیت های متنوع بر اساس نیاز شما طراحی شده اند.

 • فایل و کمد اداری

فایل و کمد های اداری برای استفاده حداکثری از فضا و ایجاد نظم در بخش اسناد و مدارک و فایل و پرونده ها طراحی و تولید می شوند. هر شرکتی برای دسترسی آسان به مدارک و جلوگیری از سردرگمی و ایجاد محیط کاری حرفه ای به آن ها نیازمند است. خرید یک سیستم  فایلینگ قوی برای اتاق مدیریت و بخش های دیگر از الزامات فضاهای تجاری و شرکتی محسوب می شود.

خرید مبلمان و میز اداری

هنگام خرید مبلمان اداری حتماً این نکته را در نظر داشته باشید که این مبلمان چگونه می توانند در کارایی و همچنین زیبا سازی فضای داخلی شرکت و یا اداره شما داشته باشند.

هنگام خرید مبلمان اداری، میزهای اداری، میزهای مدیریتی و میزهای کنفرانس لازم است به نکات توجه کرد. از جمله این موارد توجه به رنگبندی فضای اداری خود و استفاده بهینه از فضای اختصاص داده شده برای مبلمان اداری در دفتر کار و مقدار راحتی آن با وجود رسمی و اداری بودن آن است.

شرکت نوژن ارائه دهنده انواع مبلمان تخصصی اداری با طیف بی نظیری از میزها و صندلی های تخصصی فضاهای اداری و شرکتی در اشکال و اجناس متنوع می باشد. برای خرید انواع مبلمان مورد نیاز خود تنها کافیست به کاتالوگ محصولات و صفحات مربوطه مراجعه و نمونه های موجود در وب سایت را مشاهده نمایید.

قیمت مبلمان و میز اداری

قیمت مبلمان اداری بر حسب متریال بکار رفته و میزان کارایی و دوام و نوع طراحی دارای رنج قیمتی متنوعی است. این اطمینان به شما عزیزان داده می شود که قیمت مبلمان اداری ارائه شده توسط این شرکت دارای قیمت رقابتی است.

برای  اطلاع از قیمت انواع مبل اداری به صفحات مربوطه در بخش مبلمان اداری مراجعه نموده و از انواع مختلف آن دیدن فرمایید.

لازم به ذکر است که برای کسب اطلاعات و مشاوره تخصصی می توانید با بخش کارشناسان فروش مجموعه با شماره 02158942 تماس حاصل نمایید.

مبلمان اداری ارگونومیک

 تقریبا یک سوم از میانگین ساعات کاری روزانه یک کارمند و یا مدیر پشت میز و مبلمان اداری در یک دفتر صرف می شود. این زمان صرف تایپ کردن، ثبت کردن اطلاعات، پاسخ دادن به تماس های تلفنی و... شده و مهم است که کارمندان این زمان را در یک محیط امن و راحت صرف کنند. عدم وجود احساس راحتی در میز و صندلی اداری ممکن است در مدت زمان کوتاه چندان پر اهمیت جلوه نکند اما بدون شک در مدت زمان طولانی می تواند خطرات جبران ناپذیری را برای سلامت افراد به بار آورد.

اگر کارکنان شما در حین انجام وظایف روزمره دچار درد و رنج می شوند، اکنون زمان اجرایی شدن مبلمان کاری ارگونومی است که درد را کاهش داده و راحتی را بهبود بخشد.

مزایای استفاده از مبلمان اداری ارگونومیک

از جمله مزایای استفاده از مبلمان ارگونومیک در یک محیط اداری عبارتند از:

 • افزایش بهره وری کارمندان

صاحبان کسب و کار و مدیران دائماً در حال تلاش برای پیدا کردن روش هایی جهت افزایش روحیه کارکنان و افزایش بهره وری هستند. نصب ایستگاه های کاری مناسب و استفاده از مبلمان اداری ارگونومیک می تواند به همه موارد فوق کمک کند و به نحوی مقرون به صرفه و کارآمد باشد.

 • حفظ سلامت کارکنان

بزرگترین مزیت واحدهای کاری ارگونومی، تأثیر مثبت آن بر سلامت کارکنان شما است .در طولانی مدت، عناصر ارگونومیک طراحی شده در مبلمان اداری به شما کمک می کند که سلامت کارکنان خود را حفظ کرده و همچنین مفاصل خود را از آسیب های غیر ضروری در امان نگاه دارید. مواردی همچون صندلی ارگونومیک ستون فقرات، میز ارگونومیک قابل تنظیم و مانیتور های کامپیوتری، کیبورد های ارگونومیک و غیره به کارکنان شما در حفظ سلامت آن ها کمک خواهند کرد.

 • افزایش کارایی کارمندان

بهبود بهره وری و کارایی دو جنبه مثبت از نصب مبلمان ارگونومیک در دفتر شما است .این به این دلیل است که واحد های کاری ارگونومی کارکنان را قادر می سازد تا به طور منظم حجم کاری روزانه خود را سازماندهی و مدیریت کنند.

ارتقاء مبلمان اداری سنتی به سبک های مدرن تر ارگونومیک نشان می دهد که کسب و کار شما تازه، پیشرفته و سازگار است. علاوه بر این، ایستگاه های کاری ارگونومی باعث می شود کارمندان دفتر شما به کارکنان آینده نگری تبدیل شود .مبلمان اداری ارگونومیک باعث می شود که کسب و کار موفق تر باشد، همچنین باعث بهبود کارایی و کاهش استرس و آسیب های مربوط به کار شود.

سفارش مبلمان اداری

سفارش مبلمان اداری با خاصیت ارگونومیک شروع  لذت بردن از مزایای بسیاری  است که آن ها برای فضای کاری و کارکنان به وجود می آورند. با استفاده از مبلمان اداری مناسب، شما توانایی بهره وری خود را در سطح کاملاً جدیدی خواهید دید. به همین دلیل است که تقریباً تمام فضاهای اداری در جهان اقدام به تعویض مبلمان خسته کننده و قدیمی خود به مبلمان شیک و جدید می کنند.

برای سفارش انواع نیم ست، صندلی و میز و فایلینگ اداری به صفحات مربوطه مراجعه کرده و پس از ثبت سفارش خود آماده دریافت کالا در حداقل زمان ممکن باشید.

تمامی مدل ها به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت نصب سریع و آسان بدون نیاز به ابزار و دانش تخصصی را دارند.

مبلمان و میز اداری نوژن

شرکت نوژن به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان مبلمان اداری این افتخار را دارد تا بهترین و باکیفیت ترین اجناس را با قیمت های بسیار مناسب در اختیار شما سروران گرامی قرار دهد.

شما عزیزان می توانید تمامی محصولات این شرکت اعم از مبلمان اداری، پارتیشن اداری، فایل و کمد اداری به قسمت محصولات سایت مراجعه نمایید و برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش با کارشناسان نوژن با شماره تماس پنج رقمی 02158942 تماس حاصل نمایید.

 

سوالات متداول


قیمت مبلمان اداری چقدر است؟

قیمت مبلمان اداری بر حسب نوع و متریال، مدل و تعداد آن متغیر است، قیمت انواع مبلمان اداری شرکت نوژن را در سایت مشاهده فرمایید.

آیا مبلمان و میز اداری نوژن گارانتی دارد؟

تمامی محصولات مبلمان اداری نوژن دارای 60 ماه گارانتی و ضمانت و خدمات پس از فروش است.

مبلمان اداری مناسب را از کجا بخریم؟

با کیفیت ترین مبلمان اداری با متنوع ترین مدل ها را از شرکت نوژن، تولید کننده انواع صندلی و میز اداری با نشان استاندارد و گارانتی بخرید.

انواع مبلمان اداری کدام است؟

میز مدیریت، میز کارشناسی و کارمندی، میز کانتر و منشی، نیم ست اداری، صندلی اداری، صندلی و میز کنفرانس، فایل و کمد اداری و تمامی تجهیزات اداری را در نوژن بیابید.

میز اداری مدرن بخریم یا کلاسیک؟

انتخاب میز اداری بستگی به سایر المان های دفترکار دارد. انواع مدل های کلاسیک و مدرن مناسب با هر نوع دکوراسیون را میتوانید درمحصولات شرکت نوژن بیابید.

0/5 (0 نظر)