بلاگ

میز کنفرانس اداری

میز کنفرانس اداری

میز کنفرانس اداری نوژن

میز کنفرانس اداری و پرسنل اداری ساعات زیادی را در جلسات کاری صرف میکنند.و طبق تحقیق تخمین زده اند که حدود 35 درصد از روز کاری خود را در جلسات صرف می کنند.مدیران می توانند تا نیم روز خود را در جلسات صرف کنند.این ساعات کاری در واقع خیلی زیاد هست وباید دقت زیادی در طراحی اینگونه فضاها صرف کرد. اتاق جلسه یک قسمت اصلی برای تجربه ملاقات است. طراحی اتاق مؤثر می تواند کل جلسه شما را تحت تاثیر قرار دهد و تغییر دهد..

اتاق های نشست شامل میز و مبلمان اداری طراحی شده به راحتی می توانند شرکت کنندگان را تحت تاثیر قرار دهند،گفتگو را تشویق می کنند و خلاقیت را ایجاد می کنند.طراحی اتاق جلسه معقول می تواند به طور چشمگیری اثربخشی جلسات شما را بهبود بخشد.

میز کنفرانس اداری

میز کنفرانس اداری

میز کنفرانس جلسات

کلید طراحی اتاق های جلسه و قرار گیری میز کنفرانس اداری ، این است که نیازهای تیم مذاکره کننده  را درک کنید.اولا، تصمیم بگیرید که اندازه و محل اتاق چقدر وکجا باشد. برخی از سوالات کلیدی برای پاسخ دادن در اینجا عبارتند ازاتاق برای چه استفاده می شود؟ آیا این اتاق ها کوچک هستند، و یا شما نیاز به اتاق جلسه بزرگتری دارید؟

تیم شما چگونه کار می کند؟ آیا آنها در گروه های کوچک کار می کنند یا در تیم های بزرگ کار می کنند؟آیا در  این اتاق ها برای مذاکرات خاصی استفاده میشود یا جلسات عادی روزانه  ومدیریتی است یا فقط برای استفاده داخلی؟

با در نظر گرفتن یک گام به سمت موارد استفاده، شما می توانید اتاق های جلسه خود را به نحوی که سازمان شما کار می کند طراحی کنید.

علاوه بر درک اینکه چگونه کارکنان ترجیح می دهند همکاری کنند، همچنین مهم است بدانیم که آنها چه می خواهند و چگونه مذاکره میکنند وزمینه های همکاری چیست. تجزیه و تحلیل اتاق جلسه مانند اندازه متوسط ​​و میزان استفاده از اتاق کمک خواهد کرد که اندازه و تعداد پرسنل و میز های متناسب با ان در  اتاق مورد نیاز خود را تعیین کنید.

هنگامی که شما در محل و اندازه آن تصمیم می گیرید، می توانید  درک خود را درمورد طراحی اینگونه اتاق های جلسات واتاق های کنفرانس گسترش دهید. قبل از حرکت به جنبه های خلاقانه تر جلوه دادن فضای جلسه، باید تجهیزات اساسی را ارزیابی کنید. جمع کردن این ملزومات، بر اساس نیازهای کاربر، به شما کمک می کند که مبنایی برای انتخاب خلاقیتان ایجاد کنید.

نحوه چیدمان میز کنفرانس اداری

مهم است که بدانیم چگونه از مبلمان و پارتیشن ها به خصوص پارتیشن فلزی در اتاق استفاده می شود و نیازهای کلیدی را شناسایی می کند.

برای مثال، آیا مردم باید صندلی ها را به اطراف حرکت می دهند و به سمت صفحه نمایش نگاه می کنند؟
به طور خلاصه، اگر این اتاق برای کار خلاقانه طراحی شده باشد، ممکن است بخواهید صندلی ها به صورت دایره وار ودر میز کنفرانس بیضی یا دایره ای شکل حول یک دایره چیدمان شوند تا پرسنل بتوانند رودر روی هم ایده هایشان را پیشنهاد دهندتا  آزادی بیشتری را تشویق کند.

آیا دسترسی به برق از طریق میز برای تجهیزات دیگر نیاز دارید؟

در مورد شارژ کردن ابزارهای ارتباطی مانند، برای شرکت کنندگان با دستگاه های تلفن همراه – این می تواند شامل پورت شارژ USB موبایل یا لپ تاب یا شارژ بی سیم باشد.

آیا شما به تخته وایت برد نیاز دارید؟ واینکه موقعیت این تخته وایت برد باید کجا باشد واینکه آیا ویدیو پروژکتور نیاز است و محل ان وتصویر که روی پرده میاندازد کجا باید باشد.

روشنایی برای تجربه اتاق جلسه بسیار مهم است. روشنایی بیش از حد نرم ممکن است باعث شود شرکت کنندگان از خواب آور باشد. از سوی دیگر،روشنایی خشن ممکن است برای خواندن ومشاهده صفحه نمایش ها مفید نباشد.اتاق های مجلل بزرگ ممکن است نیاز به روشنایی بیشتری داشته باشند و اتاق هایی با پروژکتور ممکن است نیاز به چراغ های کم نور داشته باشند.

روشنایی نیز به شدت وابسته به محل اتاق است.اگر اتاق دارای نور طبیعی فراوانی باشد، ممکن است مجبور باشید که نور را با پرده ها کاهش دهید. برای اتاق بدون پنجره، نور باید در طراحی اتاق مورد توجه قرار گیرد.

مدیریت صدا اغلب یکی از غافلگیرانه ترین قسمتها در طراحی جلسه اتاق است ،موضوع بسیار مهمی است اتاق های جلسه که بدون توجه به صدا طراحی شده اند اغلب به عوارض جانبی ناخواسته منجر می شوند.کنترل های آکوستیک در حال حاضر در طرح های مختلفی قرار دارند که به احساس اتاق جلسه اضافه می شوند، نه اینکه از آن دور شوند.

پانل های آکوستیک دیواری در نگه داشتن صدا در معرض موثر قرار می گیرند، همانطور که در سقف نمایان می شوند.اگر صدا ازاتاق های جلسات خارج شود مسلما مزاحمت های برای بخشهای دیگر ایجاد میکند ضمن اینکه میتواند محرمیت گفتگو های جلسات را تحت تاثیر قرار دهد.

میز کنفرانس اداری نوژن با انواع طراحی مدرن با متریال با کیفیت، آماده ارائه به متقاضیان گرامی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *