بلاگ

محصولات مبلمان اداری نوین

میز اداری فلزی

محصولات مبلمان اداری نوین نوژن طراحی داخلی اتاق مدیریت یک از مهم ترین بخشهای طراحی داخلی ادارات و شرکتهای خصوصی می باشد.

که طراحی داخلی اتاق مدیریت یکی از این موارد هست. انتخاب میز مدیریت و میز کنفرانس مناسب و همخوان با اتاق مدیریت میتواند در شان ومنزلت این بخش از سازمان مناسب عمل کند. که با انتخاب صحیح این موارد میتوانیم به موضوع مورد نظر دست پیدا کنیم.

میز های مدیریت وکنفرانس باید از یک استاندارد مناسب همراه با ارگونومی انسانی خوبی برخودار باشد که در حین کار از خستگی زود هنگام جلوگیری کند وضمن اینکه باید زیبایی وشکیل بودن خود را حفظ کند وبدلیل سمت مدیریتی که دارد باید به لحاظ زیبایی و عرض و طول مناسب که دارد با شرایط استفاده مدیریت همخوان باشد.

انتخاب میزهای مدیریت پایه آلومینیومی میتواند بصورت سلیقه ای باشد ویا اینکه شخص مدیر با توجه به استانداردهایی که در ذهن خود دارد نسبت به انتخاب اقدام کند بعنوان مثال به طور میانگین عرض های میز مدیریت حدود 75 الی 90 سانتیمتر و طول این میزها برابر 200 سانتیمترو ارتفاع اینگونه میزها بین 75 الی 80  میباشد که البته این سایزها بصورت کلی میباشد وباتوجه شرایط خاص این ابعاد میتواند متغیر باشد.

انواع مختلف میز مدیریتی پایه فلزی

این گونه میزها به صورت مدرن طراحی میشوند.که بسته به فضای محل کاری که موجود میباشد باید انتخاب صحیحی انجام شود تا بتواند یک هارمونی مناسب در دفتر کار حاصل شود پایه این میز ها بصورت پایه آلومینیومی و پایه فلزی میباشد.که در نوع فلزی از جوش co2 و رنگ الکترواستاتیک استفاده میشود.

مواد ومتریال مورد استفاده در میز مدیریتی پایه فلزی

نوع متریال صفحه ها ام دی اف درجه یک و آلومینیوم اکسترود شده برای پایه ها که در نوع فلزی با آهن اکسترود شده تولید میگردد. انتخاب رنگ از بین کالیته های رنگ در حین انتخاب نقش بسیار مهمی در جلوه مناسب میز وهمخوانی آن رنگ با اتاق مدیریت مربوطه میتواند بازی کند.

نحوه چیدمان میز های مدیریت وکنفرانس

با توجه به محل پنجره در اتاق مدیریت ودید اتاق مدیریت نسبت به فضای اظراف خود ونسبت به درب ورودی اتاق باید نسبت به نوع ونحوه چیدمان این گونه میزها اقدام کرد.

میزهای مدیریتی معمولا دارای ال میز میباشند که بتوانیم از این قسمتها استفاده کاربردی تر بکنیم وفضای بیشتری روی سطح میز به ما بدهد وال میز به چه سمتی باشد مهم است واینکه در زمان خرید باید به این نکات توجه کافی کرد.

میز کنفرانس نوین

میز کنفرانس  اتاق مدیریت انواغ مختلفی دارند برای مثال میزهای کنفرانس مدیریت 4 نفره ، 6نفره و 8نفره ویا بیشتر که می تواند یک سر آن به میز مدیریت متصل شود ویا اینکه از هر دو طرف با توجه به فضای مورد نیاز بیشتر میتواند در وسط اتاق باشد ودراطراف ان براحتی بتوان گردشگاهی مناسب را ایجاد کرد. که در انتخاب اینگونه میزها باید به تعداد استفاده کنندگان احتمالی و نوع متریال ونوع رنگ بندی روکش های موجود شرکت دقت کافی بعمل آورد.

تعهد و گارانتی میز های مدیریت و کنفرانس

شرکت مبلمان اداری نوژن نسبت به تعهدی که دارد این عقیده را دارد که پس از فروش محصولات نسبت به خدمات آن اقدام میکند و بازدیدهای دوره ای از پروژه های بعمل می آورد ونسبت به مشکلات احتمالی که برای مشتریان محترم ایجاد شده مشاوره واقدام مناسب را به عمل می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *