بلاگ

مزایای محصولات اداری استاندارد 

محصولات اداری نوژن

اساسا اینگونه ملاحظات کاری است که می توانید انجام دهید تا به کارگرانتان کمک کنید تا سالم و بهتر عمل کنند وکارایی بیشتری داشته باشند. علاوه بر حفظ امنیت کارکنان شما، ارگونومی اداری از جمله محل قرار گیری میز مدیریتی و … با مزایای دیگری نیز در اختیار دفتر قرار می گیردکه مواردذیل را شامل می شود.

محصولات اداری

محصولات اداری

  • افزایش بهره وری

ارگونومی اداری موجب افزایش بهره وری می شود. طراحی یک فضای کاری که باعث تحریک وضعیت خوب، حرکات تکراری کمتر، ارتفاعات آسان ودسترسی های بهتر را سبب میشود، و یک فرآیند کاری کارآمد تر را پرورش می دهد. راندمان بیشتر همیشه با بهره وری بیشتر همراه است.

  • کیفیت کار

ارگونومیک دفتر ضعیف منجر به خستگی بیشتر و به تحریک کارگران می انجامد که نمی توانند بهترین کار خود را انجام دهند. آنها ممکن است از جزئیات مهمی دست بردارند مثل . یک تماس مهم را به یک مشتری فراموش کنند و یا … بهترین راه برای حفظ کارکنان شما ، سرمایه گذاری در ارگونومی اداری و انتخاب محصولات استاندارد است.

  • بهبود در مشارکت کارکنان

ارگونومی اداری گردش مالی را کاهش می دهد، غیبت را کاهش می دهد، روحیه را افزایش می دهد و مشارکت کارکنان را افزایش می دهد. همچنین، کارکنان قدردانی خواهند کرد که شرکتی که برای آنها کار می کنند، به گونه ای عمل می کند تا امنیت و سلامت آنها راتامین کند.

  • فرهنگ ایمنی

سرمایه گذاری در ارگونومی انسانی نشان می دهد که شرکت شما متعهد به سلامت و ایمنی است. با ایجاد سلامتی و ایمنی ارزش اصلی شرکت شما بالا میرود، شما یک فرهنگ ایمنی قوی را در محل کار خود ایجاد می کنید. کارگران شما ارزشمند ترین دارایی شما هستند.

  • سلامت

اولین مزیتی که در مورد طراحی دفتر ارگونومیک به ذهن می آید، پیامدهای سلامتی است. کار کردن در یک میز در موقعیت نشسته، همانطور که بسیاری از ما انجام می دهند، می توانند تاثیرات منفی بر سلامت داشته باشند. این می تواند وضعیت بد، درد و موارد نادرست دیگر باشد. مبلمان ارگونومیک می تواند به مبارزه با این مسائل کمک کند اما کاربر را در مناطق تحت تأثیر قرار می دهد و به کارکنان کمک می کند راه های سالمتری برای نشستن و ایستادن در حین کار ایجاد کنند.

  • ایمنی

مبلمان ارگونومیک نیز می تواند به اطمینان از ایمنی محل کار شما کمک کند. ممکن است ظاهرا به نظر نیاید یکی از خطرات بزرگ امنیتی ازعدم انتخاب صحیح مبلمان است که مبلمان ارگونومیک نیست. با این حال، ما باید از مفاهیم این تصمیم در مورد ایمنی و سلامت کارمندان خود در طول سالها فکر کنیم.

  • بهره وری

مبلمان ارگونومیک عالی با بهره وری رابطه مثبت دارد. مبلمان ارگونومیک حرکات غیر ضروری را حذف می کند و موقعیت های اشتباه و استراحت و کار را از بین می برد. این باعث می شود که محل کار بسیار کارآمد تر باشد زیرا زمان لازم برای تکمیل یک کار طول می کشد. مبلمان ارگونومیک می تواند به افزایش، راحتی، بهره وری و رضایت شغلی کمک کند.

بسیاری از گزینه های در دسترس از صندلی های ارگونومیک و میزهای ایستاده و لوازم جانبی کامپیوتر مانند موس های کامپیوتر که با انتخاب گسترده ای از مبلمان ارگونومیک در دسترس، شمااطمینان پیدا میکنید که مجموعه ای از لوازم وقطعات استاندارد برای محیط کاری خود دارید که موجب آسایش بیشتر شما می شود.

هنگام خرید مبلمان اداری ارگونومیک، شما باید از آن به عنوان سرمایه گذاری فکر کنید. با توجه به منافع ذکر شده در بالا، هزینه های خرید در طولانی مدت به میزان قابل ملاحظه ای کاهش خواهد یافت. راه های دیگر که هزینه های آن را با مبلمان ارگونومیک کاهش می دهد، امکان کاهش هزینه های بیماری برای کارکنان یا اجتناب از هزینه های ناشی از اقدامات ایمنی نامناسب است.
در طراحی محصولات اداری نوژن از قبیل میز و پارتیشن اداری و میز تریبون و… همیشه سعی بر آن بوده که بتوانیم محصولاتی تولید کنیم که همگام با استانداردهای لازم وموارد ارگونومیک نیز رعایت شود و این نگاه درمجموعه نوژن بلند مدت میباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *