بلاگ

معرفی دیوایدر شیشه ای

دیوایدر شیشه ای

دیوایدر شیشه ای یا آکوستیک جزء طراحی های مدرنی هستند که امروزه بسیار همه گیر بوده و در بیشتر دفاتر و مراکز اداری می توان آن ها را مشاهده کرد. محیط های باز اداری امروزه بسیار مورد پسند واقع شده اما برای جداسازی محیط کارمندان نیاز به دیوایدرهای آکوستیک است که از ورود صداهای غیر مجاز و غیر مرتبط جلوگیری کند تا اختلالی در روند کاری پرسنل پیش نیاید.

در حین انجام کار هر صدای اضافی باعث می شود تا روند کاری را کاهش دهد و یا کارمند را از مسیر کاری خود خارج کند. دیوایدر های شیشه ای آکوستیک این امکان را می دهد که هم مانند عایق صدا عمل کند و در صورت نیاز به ارتباط با همکاران به راحتی به هدف خود برسید.

دیوایدر آکوستیک

دیوایدر این اجازه را می دهد تا در صورت باز بودن محیط  اداری، شما محیط اطراف خود را بسته داشته باشید و میز خود را مجزا از بقیه پرسنل داشته تا بتوانید تمرکز کافی را بر روی وظایف محوله خود داشته باشید.

انواع پارتیشن شیشه ای

شرکت نوژن با سالیان طولانی فعالیت در عرصه تولید و عرضه مبلمان اداری، پارتیشن و انواع دیوایدر ها توانسته شهرتی به نام را برای خود به ثبت برساند. دو نوع پارتیشن شیشه ای وجود دارد که متناسب با انتخاب مشتریان و محیط اداری قابل اجرا می باشد.

  • پارتیشن شیشه ای آلومینیوم

این نوع پارتیشن از متریال شیشه و فریم از جنس آلومینیوم متراکم تولید می شود و متریال پوششی آن از شیشه دو جداره و تک جداره می باشد.

  • پارتیشن شیشه ای ام دی اف

این نوع پارتیشن اداری از متریال شیشه و فریم ام دی اف ساخته می شود و متریال پوششی آن شیشه غالب است.

بیشتر بخوانید
راهنمای نحوه خرید پارتیشن اداری

شرکت نوژن ارائه دهنده انواع پارتیشن اداری از انواع پارتیشن ام دی اف و پارتیشن آلومینیومی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و بخش کارشناسی فروش مجموعه در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *