میز کارشناسی

میز پایه آلومینیوم شاهزند

میز کار گروهی

میز کارشناسی AR2

میز کارشناسی E14

میز کارشناسی استار

میز کارشناسی اورامان

میز کارشناسی ایلیا2

میز کارشناسی پارسا

میز کارشناسی پارسا 2

میز کارشناسی پالیزان

میز کارشناسی دونا

میز کارشناسی رامیان

میز کارشناسی ساران

میز کارشناسی سراوان

میز کارشناسی شمیم

میز کارشناسی صدف

میز کارشناسی ماهان

میز کارشناسی در دسته میزهای اداری قرار می گیرد که ابعاد و طرح ساده تری نسبت به میز مدیریتی دارند. این گروه میز ها ویژگی ها خاص خود را دارند در واقع میز کارشناسی اداری برای آن دسته از کارکنانی طراحی شده است که مسئولیت اجرایی بالاتری به نسبت یک کارمند دارند. به طوری که برای داشتن یک فضای آرام و خصوصی تر این نوع میز طراحی شده است.

ویژگی های میز کارشناسی اداری ارگونومیک

در حالت کلی در یک محیط اداری تمام لوازم از جمله میز، صندلی و تمامی المان های دیگر باید ارگونومیک باشند. میز کارشناسی اداری که ویژگی های ارگونومیک داشته باشد در ساعات طولانی کار به سلامت کاربر آسیب وارد نمی کند. به علاوه اینکه ارتفاع آن قابل تنظیم است تا برای افراد مختلف مناسب باشد. حتماً لازم است که در طی روز کاری، از پشت میزتان بلند شوید و کمی تغییر وضعیت ایجاد کنید. همچنین عمق میز باید به اندازه کافی باشد تا در زمان نشستن پشت آن پاهایتان در وضعیت راحت قرار بگیرد. دقت کنید که فضای روی میز باید به گونه ای باشد که فضای کافی برای قرار گیری لوازم روی میز باشد و البته که این فضا شلوغ و بی نظم دیده نشود.

کاربردها

مبلمان اداری بر اساس کاربری در دسته بندی‌های متفاوت قرار می‌گیرد که میزهای اداری هم از این قاعده مستثنی نیستند. برخی از مشاغل به خاطر فضای جدی و رسمی که دارند نمی توانند از میزهای کار اشتراکی استفاده کنند. به همین دلیل میز کارمندی و کارشناسی مناسب تر است. میز کارشناسی اداری برای آن دسته از کارکنانی مانند کارشناسان فروش مناسب می باشد. در دکوراسیون اداری استاندارد باید به طوری باشد که با وارد شدن به آن فضا متوجه مسئولیت هر فرد شوید.

قیمت و خرید میز اداری

قیمت میز کارمندی می تواند بر حسب طرح، ابعاد میز اداری و سایر ویژگی ها متفاوت باشد. زیرا با توجه به محیطی که مورد استفاده قرار می گیرد و جنس و نوع میز اداری که در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود. کارایی و مد روز بودن و داشتن استانداردهای لازم متناسب با اندام انسانی همه آن چیزیست که از میز کارشناسی اداری خوب انتظار داریم. که با خرید مبلمان اداری نوژن می توانید تمامی این ویژگی ها و استانداردها را در اختیار داشته باشید.