میز کارشناسی

میز کارشناسی در دسته میزهای اداری قرار می گیرد که ابعاد و طرح ساده تری نسبت به میز مدیریتی دارند. این گروه میز ها ویژگی ها خاص خود را دارند.

در واقع میز کارشناسی اداری برای آن دسته از کارکنانی طراحی شده است که مسئولیت اجرایی بالاتری به نسبت یک کارمند دارند. به طوری که برای داشتن یک فضای آرام و خصوصی تر این نوع میز طراحی شده است.

ویژگی های میز کارشناسی اداری ارگونومیک

در حالت کلی در یک محیط اداری تمام لوازم از جمله میز، صندلی و تمامی المان های دیگر باید ارگونومیک باشند. میز کارشناسی اداری که ویژگی های ارگونومیک داشته باشد در ساعات طولانی کار به سلامت کاربر آسیب وارد نمی کند. به علاوه اینکه ارتفاع آن قابل تنظیم است تا برای افراد مختلف مناسب باشد. حتماً لازم است که در طی روز کاری، از پشت میزتان بلند شوید و کمی تغییر وضعیت ایجاد کنید. همچنین عمق میز باید به اندازه کافی باشد تا در زمان نشستن پشت آن پاهای شما در وضعیت راحت قرار بگیرد. دقت کنید که فضای روی میز باید به گونه ای باشد که فضای کافی برای قرار گیری لوازم روی میز باشد و البته که این فضا شلوغ و بی نظم دیده نشود.

کاربرد های میز کارشناسی

مبلمان اداری بر اساس کاربری در دسته بندی‌ های متفاوت قرار می‌گیرد که میزهای اداری هم از این قاعده مستثنی نیستند. برخی از مشاغل به خاطر فضای جدی و رسمی که دارند نمی توانند از میزهای کار اشتراکی استفاده کنند. به همین دلیل میز کارمندی و کارشناسی مناسب تر است. میز کارشناسی اداری برای آن دسته از کارکنان همچون کارشناسان فروش مناسب می باشد. در دکوراسیون اداری استاندارد باید به گونه ای باشد که با وارد شدن به آن فضا متوجه مسئولیت هر فرد شوید.

قیمت و خرید میز کارشناسی

قیمت میز کارشناسی می تواند بر حسب طرح، ابعاد میز اداری و سایر ویژگی ها متفاوت باشد. زیرا با توجه به محیطی که مورد استفاده قرار می گیرد و جنس و نوع میز اداری که در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود. کارایی و مد روز بودن و داشتن استانداردهای لازم متناسب با اندام انسانی همه آن چیزیست که از میز کارشناسی اداری خوب انتظار داریم. که با خرید مبلمان اداری از شرکت نوژن می توانید تمامی این ویژگی ها و استانداردها را در اختیار داشته باشید.