میز کنفرانس

میز کنفرانس یکی از عناصر کلیدی در دفتر کار است. اگر می ‌خواهید جلسات کاری بدون مشکل برگزار شود باید حتماً آن را در نظر بگیرید. انتخاب میز کنفرانس می ‌تواند به ‌طور قابل ‌توجهی بر نحوه میزبانی جلسات کاری اثرگذار باشد. در واقع یکی از بخش های مهم شرکت های خصوصی و سازمان ها بخش اتاق جلسات و
کنفرانس است، که پرسنل در این گونه فضاها با هم به تبادل اطلاعات و تصمیم گیری های مهم می پردازند.

میز در اتاق کنفرانس یک عنصر بسیار مهمی است که نفرات شرکت دور این میز به صورت چهره به چهره به تعامل و ارتباط کاری می پردازند.

خرید میز کنفرانس

در شرکت نوژن طیف گسترده ‌ای از انواع میز کنفرانس متناسب با هر فضای کاری و با هر تعداد قابل سفارش است. این شرکت سعی نموده است نیاز مشتریان را شناخته، بررسی و تولید کنده و عرضه‌ کننده میز های کنفرانس با متریال ‌های باکیفیتی همچون ام دی اف، شیشه و فلز باشد. طراحی این میز ها با استفاده از طرح‌ های مدرن و شیک و با تجهیزات به ‌روز و با اتصالات مستحکم و با دوام فوق ‌العاده الهام گرفته شده اند.

جهت سفارش و خرید هر گونه از مبلمان اداری و اطلاعات بیشتر به صفحات مربوطه مراجعه نموده و یا با بخش کارشناسان فروش شرکت در تماس باشید.

مزایای استفاده از میز کنفرانس

استفاده از میز های کنفرانس در محیط های اداری دارای مزایای بی شماریست. یکی از برترین مزایای استفاده از میزهای کنفرانس در محیط ادارات می توان این موضوع باشد که قدرت و عظمت گروهی بودن افراد اداره را نشان داده و می ‌تواند فضای کاری را به محیطی بسیار منظم و سازماندهی‌ شده تبدیل نماید. یکی دیگر از مزایای میزهای کنفرانس استفاده از آن ‌ها در جلسات طولانی می ‌باشد که می‌ توان گفت بدون این میزها برگزاری جلسات چند ساعته امکان ‌پذیر نخواهد بود. همچنین میز کنفرانس افراد را به صورت منسجم دور یک میز جمع کرده و فضای بحث و تبادل اطلاعات در جلسات را فراهم می آورد و بسیاری مزایای دیگر.

میز کنفرانس نوژن

میزهای کنفرانس شرکت نوژن بدون شک یک ابزار عالی برای افزایش جذابیت دکوراسیون داخلی دفتر و شرکت شماست. این اطمینان به شما عزیزان داده خواهد شد که با سفارش و خرید میز کنفرانس مدرن نوژن به دلیل استفاده از مواد و متریالی بسیار مرغوب و با کیفیت در ساخت میز های این مجموعه، جذابیت و وجهه کاری شما بسیار افزایش خواهد یافت.

میز های شرکت نوژن دارای وزن سبک و قابل‌ حمل هستند. تمام قطعات فلزی با جوشکاری لیزری متصل شده اند. از این ‌رو بسیار ظریف و در عین‌ حال مستحکم اند. متریال MDF از بهترین کاتالوگ رنگی موجود و بهترین کیفیت انتخاب ‌شده ‌اند. دارای تنوع در تعداد نفرات است و با هر شکل ظاهری و با قابلیت پذیرایی و بدون پذیرایی طراحی شده‌ است.

میز کنفرانس

ویژگی‌ های میز کنفرانس استاندارد

از ویژگی ‌های یک میز کنفرانس استاندارد می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارتفاع میز های کنفرانس از ۷۲ تا ۸۲ سانتی ‌متر متغیر بوده که ارتفاع ۷۵ سانتی ‌متر مناسب ‌تر می ‌باشد.
 • میز های کنفرانس در شکل‌ های بیضی، مربع، دایره و مستطیل طراحی و تولید می‌ شوند.
 • مقدار فضای هر نفر در میزهای کنفرانس را می‌ توان بین ۶۰ تا ۸۰ سانتی ‌متر مشخص نمود.
 • طول میزهای کنفرانس از ۲ متر شروع‌ شده و بسته به میزان فضای کار و کارفرما متغیر است.
 • میز های کنفرانس به شکل‌ های طراحی می‌ شوند که بسیار مدرن بوده و از طرفداران بسیاری برخوردار است.
 • رنگ و انتخاب آن از دیگر ویژگی‌ های میز های کنفرانس است. رنگ این نوع میزها باید متناسب با نور طبیعی محیط، رنگ سالن، کف و غیره بوده و دارای هارمونی باشد.
 • صندلی ‌های میز کنفرانس نیز از دیگر فاکتورهای مهم در میزهای کنفرانس بوده و باید دارای هماهنگی با میز و افراد باشد و افراد در هنگام استفاده از آن‌ ها دارای راحتی و آرامش باشند.

قیمت میز کنفرانس

قیمت میز کنفرانس براساس ابعاد و متراژ میز متغیر خواهد بود. علاوه ‌بر این جنس و شکل ظاهری و متریال به ‌کار رفته در آن در قیمت نهایی اثرگذار است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدل ‌ها و قیمت ‌های درج ‌شده دیدن نمایید. همچنین می توانید برای کسب هر گونه اطلاعات با کارشناسان فروش نوژن در تماس باشید.

نکات مهم در انتخاب میز کنفرانس

اگر شما قصد خرید میز کنفرانس را دارید باید مشخصه های کلی این میز را به لحاظ کاربردی و ابعادی بدانید. پس با توجه به این ویژگی هایی که ذکر شد دانستن نکات و تقسیم بندی ها و تیپ های مختلف آن حائز اهمیت است.

به لحاظ ابعادی برای شرکت هایی که نسبتاً کوچک هستند و همینطور شرکت های بزرگی که اتاق های جلسات بزرگی را به این موضوعات اختصاص می دهند با توجه به نفراتی که باید در این گونه فضاها بخشی از ساعات کاری خود را سپری کنند، تیپ های مختلفی انتخاب می شود.

از نظر شکل ظاهری این نوع میز ها می توانند به شکل بیضی، دایره، مربع، مستطیل و یا مربع کامل باشند که بسته به محدودیت های اتاق موجود و بسته به نوع کاربرد و نوع گرد هم آمدن نفرات این نوع اشکال انتخاب می شوند.

اهمیت میز کنفرانس در ادارات 

همان طور که پیش از این نیز اشاره شد تمامی شرکت‌ های بزرگ و کوچک و تمامی سازمان‌ های نوپا و قدیمی دارای فضای به خصوصی برای برگزاری جلسات، مذاکرات و گفت و گوی کارمندان می ‌باشند. وجود این فضا ها در ادارات سبب پیشرفت شرکت در راستای اهداف خود شده و کارمندان و کارکنان می‌ توانند با یکدیگر و مدیران خود مذاکره و تبادل نظر داشته باشند. ساعات گفتگو و موضوع مذاکرات در اتاق کنفرانس هر شرکتی با یکدیگر متفاوت بوده و وجود میز ها و صندلی‌ های کنفرانس در این اتاق‌ ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در برخی از شرکت‌ ها تیم مذاکرات جلسات بسیار صمیمانه‌ ای را برای گفت‌وگو در اتاق‌ های کنفرانس خود ایجاد می ‌کنند، بنابراین در این اتاق‌ ها از میز های کوچک‌ تر و نزدیک به‌ هم استفاده می شود. در مقابل نیز برخی از شرکت‌ ها مذاکرات خود را به‌ صورت کاملاً رسمی برگزار می‌کنند به‌ همین جهت در این اتاق‌ های کنفرانس از میز ها و صندلی‌ های بزرگ و شکیلی استفاده می ‌شود.

با توجه به توضیحات ارائه شده، اهمیت وجود میزهای کنفرانس در اتاق‌ های کنفرانس بسیار بالا بوده و مطابق با نوع شرکت و نوع برگزاری جلسات انتخاب میز های کنفرانس نیز بسیار حائز اهمیت است. 

انواع میز کنفرانس

یکی از مشخصه های اصلی در انتخاب این میز ها، کاربردی بودن و همخوان بودن با نیاز مجموعه مورد استفاده کننده می باشد. انواع آن عبارتند از:

 • متصل به میز مدیریت
 • جدا از میز مدیریت
 • با طراحی های خاص

میز کنفرانس مدرن

امروزه میز کنفرانس جزو جدا نشدنی اغلب شرکت های مهم و رو به رشد است. از آنجایی که سبک ها، تنوع در طرح و رنگ و متریال ممکن است برای انتخاب مشتریان را دچار سردرگمی کند می توان بنابر نوع سلایق افراد و تم کسب وکار راهنمایی دقیقتری در مورد نوع مبلمان اداری بخصوص میز کنفرانس داد.

میز کنفرانس مدرن ترکیبی از طراحی مدرن و مینیمال تر و همچنین تلفیقی از متریال جدید و به روز مانند انواع پروفیل های آهنی و آلومینیوم و استیل به همراه صفحاتی از جنس پلاستیک های مهندسی شده، شیشه، سنگ ها و چوب و فرآورده های چوبی است.

رنگ میزهای کنفرانس مدرن دارای تنوع است. محدودیتی ازین نظر انتخاب شما را محدود نمی کند. در حالیکه در سبک کلاسیک تنها انتخاب شما طیف هایی از قهوه ای تا زرشکی است اما در سبک های مدرن می توان رنگبندی تجهیزات اداری را متناسب با دکوراسیون داخلی برگزید.

نسبت به سبک های کلاسیک وزن سبک های مدرن کمتر است و جابجایی آن آسانتر است، همچنین قیمت سبک های مدرن نسبت به ماندگاری و دوام و زیبایی آن کاملاً توجیه اقتصادی دارد و با آن متناسب است و نصب تجهیزات صوتی و بلندگوها در آن به راحتی انجام پذیر است.

سایز میز کنفرانس

شرکت نوژن سایز های مختلفی با توجه نیازهای متفاوت کاربران و اتاق های جلسات را ارائه داده و به طور کلی می توان گفت که در انتخاب سایز های میز که به عنوان مثال 6 نفره یا 8 نفره و یا بیشتر انتخاب شود و یا با توجه
به طراحی مختص و نفرات بیشتر که در پروژه مورد نیاز می باشد باید طراحی شود. البته لازم به توضیح است که استاندارد های مشخص را نیز دارا می باشد.

روی سطح میز می توان از سطوح برآمده جهت تغییر سطح ساده میز استفاده کرد. ضمن اینکه این فضا ها می تواند محل عبور کابل ها و ملحقات شبکه های عبور سیم باشند.

در واقع سطح پله شکل روی میز هم می تواند کاربردی باشد و هم شکل میز را از سادگی مطلق خارج کرده و رنگ دیگری روی آن اعمال کرد که جلوه میز را نیز بهتر کند.

جنس و کیفیت میز کنفرانس

یکی از مهمترین نکات در مورد میز های کنفرانس، متریال و مواد اولیه ‌ای است که برای تهیه و ساخت آن ها انتخاب و به کار برده می‌ شوند. متریال انتخاب‌ شده باید از نوع مرغوب و بسیار با کیفیت بوده تا مقاومت و دوام میز کنفرانس را افزایش دهد. یکی از بهترین و مقاومترین میز های کنفرانس، میز هایی هستند که مغزی آن ها از جنس ام دی اف یا ملامینه بوده و بسیار مورد توجه واقع شده ‌اند. چرا که ام دی اف به دلیل زیبایی و کارکرد بالای آن و همچنین در دسترس بودن و ساخت آسان و دوام بالا، جزء محبوبترین متریال برای میز های اداری به خصوص میز های کنفرانس بوده و تنوع در رنگ و طرح آن بسیار بالا می ‌باشد.

شما عزیزان همچنین می‌توانید جهت انتخاب جنس میز کنفرانس خود، به فاکتور ها و المان های ظاهری و دکوراسیون داخلی اداره خود نیز دقت نموده و با توجه به آن ها، متریال مورد نظر را انتخاب نمایید. 

به‌ عنوان مثال اگر در المان های محیط کاری شما بیشتر از ام دی اف و شیشه به کار برده شده است، می‌ توانید به‌ صورت تلفیقی میز کنفرانس را از شیشه و چوب سفارش دهید. زیرا میز های شیشه‌ ای و همچنین چوبی دارای ظاهر بسیار جذاب و شیکی بوده و تنوع در دیزاین آن ها نیز بیشتر است. 

اشکال مختلف میز کنفرانس

میزهای کنفرانس در اشکال و اندازه های مختلف تولید می شوند. گاهی پیش می آید که به سبب  موقعیت اتاق و فضای موجود مجبور به  انتخاب موارد خاص و با طراحی های خاص هستیدامکان سفارشی سازی با گزینه های خاص شما وجود دارد. بسیاری از افراد به هنگام انتخاب میز کنفرانس دچار سردرگمی هستند بنابراین لازم است مزایا و معایب بسیاری از اشکالی که با آن ها روبرو خواهید شد را در نظر بگیرید.

 • میز گرد

میزهای گرد برای اتاق های کوچکتر عالی هستند. آن ها فضای کمی را اشغال کرده و به راحتی می توانند در فضاهای کوچک جلسات و اتاق های کنفرانس قرار بگیرند که فضای زیادی برای حرکت ندارند.

میزهای گرد برای مکان های مشترکی که جلسات غیررسمی بیشتری در آن ها برگزار می شود نیز مناسب است. دفاتر خصوصی همچنین می توانند یک میز کنفرانس گرد داشته باشند که شاید برای چهار نفر برای یک جلسه جدی کافی باشد.

 • میز مربعی

میز های مربعی در اندازه های مختلف وجود دارند. اندازه های متوسط ​​برای اتاق های کنفرانس کوچک به اندازه کافی خوب هستند. اگر یک میز گرد چهار نفره را با یک میز مربعی برای همین تعداد نفر مقایسه کنید، ممکن است سطح کار اضافی در میز  مربعی کمی مفیدتر باشد. میزهای گرد این عیب اجتناب ناپذیر را دارند که سطح کار مفید کمتر از طرح های مربع را دارند.

یکی از مزایای میزهای کنفرانس مربعی این است که می توان چند میز را برای ساخت یک میز بزرگتر تراز کرد. شما یک چیدمان مستطیلی بزرگ خواهید داشت و می توانید افراد بیشتری را به راحتی در جلسات خود داشته باشید.

 • میز مستطیلی

میز های مستطیلی بسیار رایج هستند و یک انتخاب طبیعی برای شرکت های متوسط ​​تا بزرگ هستند. اگر دفتر شما دارای یک اتاق کنفرانس بسیار بزرگ است، به خصوص یک اتاق رسمی که در آن بسیاری از جلسات اجرایی به طور معمول میزبانی می شود، پس قطعاً باید به یک میز مستطیلی بسنده کنید.

 • میز با طراحی خاص

طراحی میزهای کنفرانس تنها به اشکال هندسی مربع، گرد و مستطیل محدود نمی شود بلکه انواع میز U شکل، قایقی و بیضی نیز تولید می شوند.

این نوع از میز ها بسته به تعداد نفرات و از همه مهمتر فضایی که میز در آن قرار میگیرد باید انتخاب شود.

ارتفاع میز کنفرانس

توجه به ارتفاع میز کنفرانس یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب و خرید آن‌ است. میز های کنفرانس استاندارد متناسب با قامت یک فرد معمولی بوده و پایه ‌های آن باید طوری طراحی و ساخته شوند که افراد در هنگام نشستن و برخاستن و همچنین پذیرایی دچار مشکل نشوند. اگر پایه‌ های میز کنفرانس بیش ‌از حد کوتاه باشد، به‌ معنای خم شدن فرد و یا مهمان بوده که چندان خوشایند نیست و اگر پایه ‌های آن بلند باشد، مهمانان در هنگام استفاده از آن ‌ها دچار مشکل خواهند شد.

 در مجموعه تولیدی نوژن توجه به ارتفاع استاندارد انواع میز از جمله میز کنفرانس همواره در الویت است تا رفاه حال شما عزیزان تأمین شود.

شرکت نوژن تولید کننده و ارائه دهنده انواع تجهیزات و مبلمان اداری با بهره گیری از برترین متریال موجود آماده ارائه محصولات خود به متقاضیان گرامی است. جهت مشاهده انواع میز کنفراس از مدل های موجود در سایت دیدن بفرمایید. همچنین می توانید با کارشناسان فروش نوژن با شماره تماس پنج رقمی 02158942 تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

انواع میز کنفرانس کدام است؟

میزهای کنفرانس شرکت نوژن در اشکال بیضی، گرد، مستطیل، U شکل با ابعاد دلخواه و سفارشی نیز تولید می شوند.

قیمت میز کنفرانس چقدر است؟

بسته به ابعاد میز، متریال و مدل میز قیمت آن متغیر است، برای اطلاع دقیق از قیمت میز کنفرانس با کارشناسان فروش نوژن در تماس باشید.

میز کنفرانس چند نفره است؟

میز کنفرانس  نوژن به صورت 6 نفره، 8 نفره و بالاتر به صورت سفارشی تولید می شود.

انواع مدل میز کنفرانس کدام اند؟

میزهای کنفرانس بر اساس متریال به چوبی، ترکیب فلز و چوب، ام دی اف و شیشه ای تقسیم می شوند.