Image11

وبلاگ

خانهبلاگراهنمای خرید مبلمان اداری
خرید مبلمان اداری

راهنمای خرید مبلمان اداری

اگر در پی ایجاد کسب و کار جدیدی هستید ، تأمین تجهیزات اولیه در اولویت می باشد.
انتخاب دقیق و حساب شده در مورد خرید مبلمان اداری اهمیت زیادی را در دکوربندی اداره یا شرکت شما خواهد داشت. این انتخاب باید متناسب با نیاز کاربری و میزان فضایی که در اختیار دارید ، صورت پذیرد.

راهنمای خرید مبلمان اداری

براساس اینکه مبلمان اداری در شرکت شما به چه منظوری قرار است که استفاده شود ، باید خریداری گردد. مثلا اگر ارباب رجوع زیادی در طول روز قصد مراجعه به اداره شما را دارند ، باید ست مبلمان نشیمن به صورت کامل باشد و جلو مبلی آن را به تعداد کافی تهیه کنید.


یا اگر نیاز است که اسناد و مدارک مشتریان در بایگانی شرکت نگه داری شوند ، قطعا نیار به کتابخانه اداری ، کمد و فایل اداری خواهید داشت.


اگر تعداد جلسات زیادی را برگزار می کنید ، باید میز کنفرانس مناسبی را خریداری نمایید.

خرید مبلمان اداری

انتخاب سبک و رنگ دکوراسیون اداری

رنگ سازمانی مشخص شده ، چه رنگی است؟ مراجعین شما چه قشری از جامعه را در بر می گیرند؟ چه نوع ترکیب رنگی برای دکوراسیون اداری خود در ذهن دارید؟
این ها سوالاتی هستند که قبل از خرید باید به آن توجه کنید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

امروزه مبلمان اداری با دو نوع سبک کلاسیک و سبک مدرن طراحی و به بازار عرضه می شوند. انتخای هرکدام از این سبک ها بر مبنای سلیقه شخصی می باشد. ولی می توان گفت که سبک مدرن طرفداران بیشتری را به خود جلب کرده است.

مهم است که در انتخاب تم رنگی مبلمان اداری وسواس به خرج دهید و آن را متناسب با دکوراسیون اداری خود انتخاب کنید.
در واقع می توان گفت که مهم ترین قدم در طراحی داخلی یک فضای اداری انتخاب رنگ مناسب برای تجهیزات اداری می باشد. بهتر است ترکیب رنگی خاصی برای محیط دفتر خود انتخاب کنید و رنگ مبلمان را نیز با توجه به این ترکیب و کاربرد فضایی که مبلمان قرار است در آن قرار گیرد، انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید : کارایی مبلمان اداری شیک و مدرن

خرید مبلمان اداری با کیفیت

در هنگام خرید مبلمان اداری حتما به جنس متریال و چوب به کار رفته ، دقت ویژه ای نمایید.
میز و صندلی های اداری قرار است که سال ها برای شما کار کنند. بنابراین اگر به دنبال ارزانی هستید و کیفیت برایتان اهمیتی ندارد ، اشتباه می کنید! با خرید مبلمان اداری بی کیفیت ، پس از مدت اندکی باید آن ها را تعمیر یا تعویض نمایید. بابت تعویض از شما هزینه به روز گرفته خواهد شد و اینگونه متحمل ضرر و زیان بیشتری می شوید.

انواع روکش mdf

انتخاب مدل هایی که پایه کوتاه فلزی دارند، برای فضای اداری مناسب تر می باشند ، زیرا خطر شکسته شدن پایه در هنگام نشستن ناگهانی بر روی آن را ندارند و به هنگام جابه جایی و انتقال کمتر مستعد آسیب می باشند.

خرید مبلمان اداری با ابعاد مناسب

حتما به این نکته دقت داشته باشید مبلمان شما متناسب با اندازه فضا و سایر دکوراسیون شما باشد. انتخاب مبلمانی با ابعاد کوچک برای یک هال بزرگ فضا را خالی نشان خواهد و جلوه زیبایی نخواهد داشت. یا بر عکس انتخاب یک دست مبلمان بزرگ برای یک اتاق کوچک تمام فضای رفت و آمد شما را مختل خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : طراحی فضای اداری کوچک

توجه به ارگونومی به هنگام خرید مبلمان اداری

با توجه به اینکه قرار است کارمندان شما ساعات طولانی را پشت میز و بر روی صندلی هایشان بنشینند ، باید نکات ارگونومیکی استاندارد به هنگام خرید رعایت شده باشد تا کاربر در نشستن های طولانی مدت احساس ناراحتی در کمر ، گردن و پاهای خود نکند.
این نکته را در نظر داشته باشید که شما هیچگاه قادر نخواهید بود مبلمان اداری را انتخاب کنید که همه افراد بر روی آن احساس راحتی داشته باشند. زیرا ساختار اسکلت بندی بدن افراد با یکدیگر تفاوت دارد . ولی می توانید سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که نسبت به ارگونومی بدن اکثریت افراد همخوانی داشته باشد.

به تفکیک برای هر کدام از تجهیزات اداری نظیر میز منشی (اپراتور) ، میز کارمندی ، میز مدیریتی ، میز کنفرانس ، صندلی مدیریتی ، صندلی کارمندی ، پارتیشن اداری و … وقت گذاشته و مشخصات و ویژگی های تک تک آن ها را بررسی نمایید. از یک طراح دکوراسیون هم می توانید کمک بگیرید تا از راهنمایی او به هنگام خرید بهره مند گردید. در این صورت می توان گفت که انتخاب هوشمندانه ای داشته اید.

خرید مبلمان اداری

ضمانت نامه محصولات نوژن

متریال با کیفیت محصولات تولید شده در شرکت مبلمان اداری نوژن ، این اطمینان را به شما می دهد که تا سالیان طولانی و تا هر زمانی که تصمیم به تغییر دکوراسیون اداری بگیرید ، می توانید همچون گذشته از زیبایی و کارایی تجهیزات اداری خود استفاده نمایید.

تمامی محصولات نوژن دارای ضمانت نامه (گارانتی) تعمیر و تعویض هستند و به روز ترین طرح ها و مدل های مبلمان اداری مدرن و کلاسیک را در اختیار مشتریان عزیزمان می گذاریم تا بهترین انتخاب را برایشان به ارمغان آوریم.

در صورت نیاز به مشاوره و یا خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

021-88242535

ارسال دیدگاه