بلاگ

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف

ادارات و شرکت ها به روزترین دکوراسیون اداری را در محل کار خود اجرایی می کنند، پارتیشن اداری ام دی اف از محبوب ترین پارتیشن اداری است که این امکان را به شما می دهد تا همان گونه که می پسندید محیط اداری خود را دیزاین کنید و بخش های مختلف از هم مجزا می شوند و با روند بهتری به کار خود می پردازند.

انواع پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن MDF که از فریم و قاب آلومینیوم و پنل هایی از جنس ام دی اف تشکیل شده است.

  • پارتیشن تک جداره

برای ساخت پارتیشن تک جداره از تلفیق شیشه و ام دی اف استفاده می شود که پارتیشن می تواند در ارتفاع کوتاه، بلند و یا نیمه بلند باشد متناسب با انتخاب شما و محیطی که در جای می گیرد. مزایای پارتیشن تک جداره سبک بودن آن است و این ک مقرون به صرفه و ارزان تر است و جا به جایی آن راحت می باشد. معایب این پارتیشن آکوستیک نبودن از نظر صدا و حرارت است.

  • پارتیشن دو جداره

پارتیشن دو جداره از ام دی اف و شیشه است و با ارتفاعی که مد نظر شما باشد تولید می شود اما فرقی که با پارتیشن تک جداره دارد در عایق بودن آن است، اگر آکوستیک بودن صدا و حرارات مهم است ارتفاع آن باید بلند باشد اما اگر گردش داشتن هوا در الویت است آن را در ارتفاع کم تری تولید و نصب می کنیم.

پارتیشن های اداری نوژن با طراحی زیبا و فیمت مقرون به صرفه مناسب برای تمامی محیط های اداری است. برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش کارشناسان فروش مجموعه در تماس باشید.

بیشتر بخوانید
آشنایی با انواع پارتیشن شیشه ای
0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.