بلاگ

میز تریبون اداری

میز تریبون اداری

یک میز تریبون اداری باید دارای مشخصات و استانداردهای خاصی باشد که بتواند نقش خود را به عنوان یک عنصر مبلمان اداری که استفاده مشخص با تعریف ثابتی که از آن می توان داشت را بتواند به نحوه احسن ایفا کند. از این مدل میز برای سخنرانی در همایش ها و آمفی تئاترها و … استفاده می شود. میزهای تریبون بسته به کاربری که دارد می تواند شکل کلاسیک تر و ساده و یا مدرن تر و یا با پیچیدگی بیشتر مورد طراحی قرار بگیرد. میزهای تریبون پیشرفته امروزی دارای پورت های ویدئویی برای  لپ تاپ ها، و همچنین کنترل های میکروفون، روشنایی و صفحه نمایش هستند.

ویژگی های میز تریبون اداری

این مدل میزها از نوع ام دی اف و یا چوب به جهت استفاده در همایش و سخنرانی ها طراحی شده است. میز سخرانی علاوه بر زیبایی و شکل ظاهری مناسب دارای قابلیت جا به جایی می باشد. از ویژگی های میز سخرانی می توان به قابلیت لوگو و نام شرکت هر نهاد یا سازمانی بر روی آن اشاره کرد. در حالت استاندارد ارتفاع میز سخنرانی حدود 118 سانتی متر و عرض آن حدود 70 سانتی متر  می باشد. ولی این امکان فراهم است که هر نوع تغییراتی در ساخت و طراحی این میز به سلیقه مشتری اعمال شود.
از دیگر ویژگی های میز سخنرانی قرار دادن صفحه بر روی میز برای قرار گرفتن ملزومات و کاغذهای سخنران می باشد که این سطح می تواند به صورت صاف و یا شیب دار طراحی شود.

میز تریبون اداری

بهترین مکان برای قرار گیری میز سخنرانی

اغلب نیاز است که تجهیزاتی را برروی میزهای تریبون اداری و میز سخنرانی نصب کرد. به طور مثال می توان تجهیزات الکترونیکی و یا داکت های عبور سیم و کابل کشی هایی که نسبت به سیستم صوتی و سیستم های موجود دیگر می باشد، به شکلی در فضای داخل میز در نظر گرفت و بصورت مخفی و غیر قابل رویت پوشاند و آنچه که در نمای میز و از سمت مخاطبان همایش یا جلسات دیده می شود ظاهری زیبا باشد.

بیشتر بخوانید
آشنایی با میز تیم ورک

در نمای این میز می توان جایی را برای لوگو و آرم شرکت در نظر گرفت که بتواند هارمونی مناسبی را با شماتیک کلی میز داشته باشد. و نه اینکه طراحی میزهای تریبون صرفاً عملکردی و خشک و بی روح باشد. اینکه همیشه یک طرح خوب شامل عملکرد مناسب و موارد زیبایی شناسی که رعایت می شود می تواند این عنصر مبلمان اداری را هم زیبا و هم کاربردی نماید.

 رنگ بندی میز تریبون اداری

در رنگ بندی این میزهای تریبون می توان از ام دی اف های طرح چوب و یا به صورت رگه دار و یا بدون رگه استفاده کرد. و حتی می توان از رنگ های های گلاس و براق استفاده نمود که در نگاه کلی و از دید عموم و حاضر در فضای کنفرانس این میز بتواند کاملاً از فضای پس زمینه پشت خود جدا شود و ببشتر به چشم بیاید.
میز کنفرانس و میزهای تریبون از نظر تکنیکی، با پایه یا میز که دارای صفحات بالایی شیب دار هستند. این صفحه به منظور نگهداری کتاب ها یا برگه ها طراحی شده است. که این لوازم از دید مخاطب مخفی باشد و در دسترس کاربر باشد که در سخنرانی های خود بتواند از این لوازم به نحوه راحتی استفاده کند.

میز تریبون اداری

قیمت میز تریبون اداری

میز تریبون اداری اکثراً از جنس ام دی اف می باشد. به استثنای اینکه برخی از طرح ها نیازمند کار چوب و رنگ باشند. نحوه قیمت گذاری برای تمام محصولات مبلمان اداری بسته به جنس، نوع طرح و ابعاد آن می باشد. تریبون اداری به همین ترتیب است و بسته به طرح و ابعاد قیمت متغیری دارد. برای خرید کانتر و تریبون و انواع مبلمان اداری می توانید مجموعه نوژن را انتخاب کنید نوژن با سال ها تجربه توانسته رضایت اکثر مشتریان را کسب نماید.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید میز کامپیوتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *