Image11

وبلاگ

خانهبلاگمیز اداری کارشناسی
میز اداری کارشناسی

میز اداری کارشناسی

این محصول یکی از انواع مبلمان اداری است که تمامی پرسنل از منشی تا کارمندان می توانند از آن استفاده کنند. مهم ترین کاربرد این میزها نظم بخشیدن به محیط و بهبود عملکرد کارمندان و آسایش برای آنان است. طراحی میز اداری کارشناسی به شکلی است که تمامی پرسنل با در اختیار داشتن فضای مناسب و بدون مزاحمت فعالیت روزانه خود را انجام دهند.

اهمیت استفاده از میز اداری کارشناسی

اهمیت مبلمان اداری و دکوراسیون اداری بر عموم افراد آشکار است. کارمندان وقت زیادی را در محیط اداری و محل کار خود می گذرانند به همین خاطر در چیدمان فضای اداری اصول استاندارد باید در اولویت کار باشد. با استفاده از طراحی های جدید و مدرن می توانید محیط را از یکنواختی خارج کنید و کارایی کارمندان را با ایجاد حس آرامش و امنیت بالا ببرید. باید توجه داشته باشید که نامتناسب و غیر استاندارد بودن میز اداری کارشناسی باعث آسیب های جدی در بدن شما می شود و بازدهی کاری در طولانی مدت را کاهش می دهد.

خرید میز کارشناسی

ویژگی های میز کارشناسی

ارتفاع

ارتفاع استاندارد برای میز کارشناسی عموماً بین 75 تا 85 سانتی متر می باشد که قطعاً اهمیت بالایی در سلامت افراد دارد. به طوری که آرنج کارمندان باید بدون کشیدگی و در زاویه مناسب روی میز قرار گیرد.

ابعاد و سایز

با توجه به این مورد که میز اداری کارشناسی در دکوراسیون و زیبایی محیط کار شما تاثیر گذار است انتخاب ابعاد مناسب بسیار حائز اهمیت می باشد. دقت داشته باشید که در این انتخاب اندازه مناسب میز، بستگی به فضای کاری شما دارد.

طراحی و مدل

میز اداری کارشناسی در انواع مدل ها منشی، کنفرانسی، گروهی، هایگلاس کلاسیک، مدرن، ال مانند و اپراتوری به بازار عرضه می شود .

راحتی

در این میز ها با توجه به وجود کشوهای متعدد به فضای کافی برای قرار گرفتن راحت و آزادانه پاها در زیر میز توجه نمایید. این مسئله به خصوص برای افراد قد بلند اهمیت دارد.

جنس

در بیشتر اوقات متریال استفاده شده در میز اداری کارشناسی  از ام دی اف و چوب می باشد و همچنین از فلز، لمینیت و کامپوزیت استیل و شیشه به صورت ترکیبی در طراحی میزها به کار گرفته می شود.

میز کارشناسیقیمت و خرید میز کارشناسی

قیمت این محصول بر اساس طرح ،اندازه، نوع متریال و سایر ویژگی ها تعیین می گردد. مجموعه نوژن در زمینه مبلمان اداری و پارتیشن اداری با داشتن استانداردها و همچنین کیفیت بالا و قیمت مناسب برای کسب رضایت مشتریان عزیز تلاش می نماید. چنانچه شما عزیزان قصد خرید مبلمان اداری یا میز کارشناسی را دارید می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید و راهنمایی های لازم را کسب نمایید.

ارسال دیدگاه