کتابخانه و کمد اداری

کاربرد های فایل و کمد اداری

برای جلوگیری از  انباشته شدن پرونده های مهم در فضای دفاتر و ادارات راهکارهایی از قبیل به کار گیری فایل و کمد اداری وجود دارد. دیگر زمان  آن رسیده که یک کمد و فایل اداری  مخصوص نگهداری پرونده ها در فضای اداری و یا خانه خود خریداری کنید. حالا که شما آمادگی نگهداری، حفظ و سازماندهی پرونده و فایل اداری را دارید. در اینجا به برخی راهنمایی های پیش از خرید اشاره می کنیم، تا راهنمای شما عزیزان باشد.

درفضای دفتر شما چند اتاق وجود دارد؟

در هر کمد نیاز  است از چند فایل نگهداری شود؟  اگر نیاز شما تنها  تهیه ملزومات یک دفتر است فقط یک کمد که کاربردی باشد بخرید. در گام نخست تصمیم بگیرید که فضای دفتر شما نیاز  به یک کمد اداری افقی دارد یا عمودی. کمد های اداری عمودی بسیار عالی هستند بدین دلیل که این نوع فایلینگ فضای کمی از دیوار را درگیر حجم و ابعاد واندازه خود می کنند، ممکن است که این نوع کمد ها مناسب استفاده روزانه و مداوم در جاهایی که مسیر رفت و امد زیاد می باشد به کار نیاید و عمق کمد نیز موضوع مهمی است.

نوع دیگر  کمد های اداری افقی است که فضای بیشتری از دیوار را نسبت به کمد های اداری عمودی که ارتفاع اتاق را درگیر می کند، اشغال می کنند. به همین دلیل است که فایل های اداری افقی معمولاً دارای 50 سانت عمق هستند. بنابرین به فضای کمتری برای باز شدن نیاز دارند. فایل های اداری افقی برای دفاتر  پر حجم کاری و دسترسی مداوم به فایل ها و پرونده ها با توجه به ترافیک کاری که موجود می باشد  مناسب است. این تیپ کمدها بسیار متنوع هستند. شما می توانید فایل های حاوی پرونده های را به گونه ای کنار هم چیدمان کنید و آن ها از چپ به راست بررسی و سازماندهی کنید، که بتواند برای شما حداکثر کاربرد را ایجاد کند.

قیمت فایل و کمد اداری نوژن

همانطور که پش از این نیز اشاره شد استفاده درست و به جا از فایل و کمد اداری می تواند تأثیر بسیار زیادی در زیباسازی شرکت و محل  کار شما داشته باشد. شرکت نوژن به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده مبلمان اداری و فایل و کمد اداری با کیفیت بسیار بالا بهترین اجناس را متناسب با دفتر و یا محیط کار شما برایتان آماده سازی نموده و با قیمت های بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.برای خرید و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان شرکت نوژن با شماره 02158942 تماس بگیرید.