فایل و کمد اداری

کاربردهای فایل و کمد اداری در مراکز مختلف

برای جلوگیری از  انباشته شدن پرونده های مهم در فضای دفتر خانگی خود راه کارهایی از قبیل به کار گیری فایل و کمد اداری وجود دارد. یا شاید هم کمدهای اداری شما بسیار قدیمی و عمر نوح را دارند. به ازنظری  دیگر زمان  ان رسیده که یک کمد و فایل اداری  مخصوص نگهداری پرونددر فضای اداری ویا خانه خود خریداری کنید. حالا که شما آمادگی نگهداری، حفظ و سازماندهی پرونده و فایل اداری را دارید. در اینجا به برخی راهنمایی های پیش از خرید شما اشاره می کنیم.

درفضای  دفتر شما چند اتاق وجود دارد؟

در هر کمد نیاز  است از چند فایل نگهداری شود؟   اگر نیاز شما تنها  تهیه ملزومات یک دفتر میباشد فقط یک کمد با قابلیت که کاربردی باشد بخرید. درگام نخست تصمیم بگیرید که فضای دفتر شمانیاز  به یک کمد اداری افقی دارد یا عمودی. کمد های اداری عمودی بسیار عالی هستند بدین دلیل که این نوع فایلینگ فضای کمی از دیوار را درگیر حجم وابعاد واندازه خود می کنند. وممکن است که این نوع کمد ها مناسب استفاده روزانه ومداوم در  جاهایی که مسیر رفت و امد زیاد میباشدبه کار نیاید وعمق کمد نیز موضوع مهمی است.

ونوع دیگرکمد های اداری افقی میباشد که فضای بیشتری از دیوار را نسبت به کمد های اداری عمودی که ارتفاع اتاق را درگیرمیکند اشغال می کنند. به همین دلیل است که فایل های اداری افقی معمولا دارای 50 سانت عمق دارند بنابرین به فضای کمتری برای باز شدن نیاز دارند. فایل های اداری افقی برای دفاتر  پر حجم کاری و دسترسی مداوم به فایل ها و پرونده ها با توجه به ترافیک کاری که موجود میباشد  مناسب است.واین تیپ کمدها بسیار متنوع هستند. شما می توانید فایل های حاوی پرونده های را ظوری کنار هم چیدمان کنید و آن ها از چپ به راست بررسی و سازماندهی کنید.که بتواند برای شما حد اکثر کاربرد را ایجاد کند.

فایل و کمد اداری نوژن

همانطور که گفته شد استفاده ی درست و به جا از فایل و کمد اداری می تواند تاثیر بسیار زیادی در زیباسازی شرکت و محل  کار شما داشته باشد.شرکت نوژن به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده ی مبلمان اداری و فایل و کمد اداری با کیفیت بسیار بالا بهترین اجناس را متناسب با دفتر و یا محیط کار شما برایتان آماده سازی نموده و با قیمت های بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.برای خرید و اطلاع از قیمت ها با شرکت نوژن تماس بگیرید.