صندلی مدیریت

انتخاب یک صندلی مدیریتی مناسب مشخصه هایی دارد که تا حد زیادی به سلیقه، هنر، خواسته، نیاز، قد و مدت زمانی که می خواهید از آن استفاده کنید وابسته است. انواع متنوعی از صندلی های اداری مدیریتی و کارمندی وجود دارد، بنابراین لازم است ویژگی هایی یک صندلی مدیریتی مناسب و راحت را بدانید و در زمان خرید به این ویژگی ها توجه داشته باشید.

در قدم اول لازم است بدانید از چه سبک مبلمان اداری با چه خصوصیاتی خوشتان می آید، فکر کنید. پس از روشن شدن مشخصه هایی برای نزدیک شدن به انتخاب خود به  اندازه و ویژگی های صندلی های  افراد در اطراف خود نگاهی بیاندازید.

ویژگی های صندلی مدیریتی استاندارد

از جمله ویژگی های یک صندلی مدیریتی استاندارد عبارتند از:

  • یک مکانیزم شیب صحیح  می تواند از شما در زمان حرکت و کار  روی صندلی و یا خم شدن درحین کار مراقبت کند.
  • پشتیبانی کمری و دارا بودن ارگونومی مناسب، داشتن تکیه گاه اصولی در قسمت میانه و بالای کمتر وضعیت بدن شما  را در هنگام نشستن و استفاده از صندلی  بهبود می بخشد.
  • لبه گرد و یا آبشاری در جلوی صندلی های استانداردی که وجود دارد از ایجاد مانع در مقابل گردش خون درست در قسمت پشت زانو جلوگیری میکند.
  • چرخش  بدن و غلت خوردن دو ویژگی هستند که از برگست بیش از حد ستون فقرات شما می کاهد. دسته صندلی می تواند به کم کردن فشارهایی که بر کمر وارد می شود، کمک کند و بدین دلایل بهتر می باشد که این دسته ها در وضعیت های مختلف شما  قابل تنظیم و رگلاژ باشد. لازم است این دسته ها باید پهن و دارای لایه های نرم جهت تکیه دست روی آن باشد.

و دلیل مهم دیگر از مشخصه های  یک صندلی اداری قابلیت تنظیم ارتفاع آن می باشد. برای داشتن یک وضعیت مناسب در حین نشستن ران های شما باید به موازات زمین باشند و همینطور کف پا ها کاملاً صاف بر روی  زمین قرا بگیرند. ارتفاع مناسب صندلی به مچ های دست شما درحین کار  کمک می کند تا در حین  تایپ در وضعیت مناسبی که شما نیاز دارید قرار بگیرند.

قیمت و خرید صندلی مدیریتی 

جهت اطلاع از قیمت انواع صندلی های مدیریتی نوژن با کارشناسان این مجموعه با شماره 02158942 تماس حاصل نمایید.