صندلی مدیریت

صندلی مدیریت CM910

صندلی مدیریت CM980

صندلی مدیریت EK422

صندلی مدیریت EM410

صندلی مدیریت EM510

صندلی مدیریت EM5380

صندلی مدیریت EM610

صندلی مدیریت EM810

صندلی مدیریت EM920

صندلی مدیریت NM850

صندلی مدیریت T100A

صندلی مدیریت T6A

صندلی مدیریت TM2060

صندلی مدیریت TM750

انتخاب یک صندلی اداری مناسب مشخصه هایی دارد که تا حد زیادی به سلیقه،هنر.خواسته.نیاز، قد و مدت زمانی که میخواهید ازآن استفاده کنید وابسته میباشد. انواع متنوعی از صندلی های اداری مدیریتی وکارمندی وجود دارد بنابرین باید دانست ویژگی هایی که شما دنبال ان ها بگردید می تواند در خرید بهترین ومناسب وراحت ترین صندلی برای دفتر خود کمک کند.

گام اول.  اینکه از چه سبک مبلمان اداری با چه خصوصیاتی خوشتان می اید فکر کنید. پس ازروشن شدن مشخصه هایی برای نزدیک شدن به انتخاب خود به  اندازه و ویزگی های صندلی های  افراد در اطراف خود نگاهی بیاندازید.

ویژگی های صندلی مدیریتی

  • یک مکانیزم شیب صحیح  می تواند از شما در زمان حرکت وکار  روی صندلی و یا خم شدن درحین کار مراقبت کند.
  • پشتیبانی کمری ودارا بودن ارگونومی مناسب، داشتن تکیه گاه اصولی در قسمت میانه و بالای کمتر وضعیت بدن شما  را در هنگام نشستن واستفاده ازصندلی  بهبود می بخشد.
  • لبه گرد و یا آبشاری در جلوی صندلی های استانداردی که وجوددارد از ایجاد مانع در مقابل گردش خون درست در قسمت پشت زانو جلوگیری میکند.
  • چرخش  بدن و غلت خوردن دو ویزگی هستند که از برگست بیش از حد ستون فقرات شما میکاهد ونیز سته صندلی می تواند به کم کردن فشارهایکه بر کمروارد میکند کمک کند وبدین دلایل بهترمیباشد که این دسته ها در وضعیت های مختلف شما  قابل تنظیم ورگلاژ باشد. وموضوع دیگر . دسته ها باید پهن و دارای لایه های نرم جهت تکیه دست روی آن باشد.

ودلیل مهم دیگر از مشخصه های  یک صندلی اداری قابلیت تنظیم ارتفاع ان میباشد. برای داشتن یک  وضعیت مناسب در حین  نشستن رانه ای شما باید به موازات زمین باشندوهمینطور کف پاها کاملا صاف برروی  زمین قرا بگیرند. ارتفاع مناسب صندلی به مچ های دست شمادرحین کار  کمک می کند تا در حین  تایپ در وضعیت مناسبی که شما نیاز دارید قرار بگیرند.