خط مشی کیفیت
مدیریت ارشد سازمان ، برقراری تیم کیفیت مبتنی بر استاندارد 2008-9001ISO را در راس اهداف کاری خود قرار داده و با پیاده سازی سیستم و اجرای آن در جهت اثر بخشی وکارایی  ارائه خدمات با کیفیت و رعایت اصل مشتری مداری ، خود را متعهد به رعایت و پیشبرد اهداف ذیل میداند واین اصول موثر  را سرلوحه کاری خود میداند وعمل میکند :
1- ارتقاء سطح کیفیت محصولات مطابق با خواسته ها ونیاز مشتریان
2- گسترش مشتری مداری و تلاش روز افزون در جهت افزایش رضایت مشتریان
3- حضور مستمر وهمیشگی در جمع برترین برندهای مبلمان اداری کشور
4- ورود به بازارهای هدف صادراتی و توسعه وحرکت بسمت آن
5- آموزش مستمر وهمیشگی نیروی انسانی در کلیه سطوح به منظور ترویج فرهنگ کیفیت و ارتقاء سطح تخصص و مهارت آن وگسترش نگرش سیستمی .
6- بسط و توسعه خطوط تولید همگام با تکنولوژی روز دنیا و استفاده از روش های مناسب همگام با تکنولوژی های روز دنیا برای انجام عملیات ساخت محصولاتی مناسب همخوان با خواسته های مشتریان عزیز.
مدیریت ارشد سازمان از کلیه همکاران عزیز انتظار دارد ضمن همکاری با نماینده خود ، با تشریک مساعی صمیمانه در راستای اجرای اهداف تیم مدیریت گام بردارند.

مبلمان اداری نوژن هم اکنون به عنوان یکی از اعضای فعال در اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران فعالیت پویایی داشته و در همه نمایشگاههای تخصصی مبلمان اداری حضوری چشمگیر داشته و در جهت ارتقای روز افزون استانداردهای کاری گامهای موثری برداشته وبرمیدارد.
گواهینامه های استانداردها :
1-
گواهینامه ایزو 9001
2-
گواهینامه OHASAS 18001
3-
گواهینامه ISO 14001
4-
گواهینامه INTEGRATED MANAGEMENT SYSTEM
5-
تدوینگر استاندارد ملی میزهای کار