پارتیشن اداری

صفحه اصلیپارتیشن اداری

پارتیشن اداری ، دو جداره و تک جداره

پارتیشن اداری معمولا  از مواردی است که در شرکت ها برای تفکیک سازی و تقسیم بندی محیط ها استفاده میکنند شرکت نوژن با بهترین کیفیت در محصولات خود آماده ی ارائه ی خدمات قوی  به شما عزیزان می باشد.

انواع پارتیشن های اداری

پارتیشن و جداکننده ها در دفتر های مدرن .

انواع گسترده ای از اشکال و اندازه ها و ابعاد  متنوع ارائه میشوند و
حاوی  سبک ها وروشهای  امروزی هستند که در  جداسازی فضای محل کار به کار برده می شوند.

دیوارهای  جدا کننده معمولا برای تفکیک سازی  فضای کاری افراد از هم استفاده شده و یکی از ساده ترین و کاربردی ترین ابزار های برای کاهش و حداقل کردن صداهای اطراف برای کارکنان است.

جداکننده های روی  میزی میتوانند ثابت و یا متحرک  باشند.

صفحه های جدا کننده مستقل بدون نیاز به ساختار وابسته برای جدا سازی و
تعیین نواحی مختلف در محیط کاری مناسب هست معمول ترین متریال ومواد اولیه در ساخت
پارتیشن ها شیشه، لمینیت، پلاستیک و یا حتی پانل های وایت برد مغناطیسی هستند.

فواید به کار گیری پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه بهمراه ام دی اف، روشنی ودیدزیاد محیط کار را تضمین کرده و فضایی خوب برای انجام فعالیت ها فراهم می آورد.

ازمزایای دیگر استفاده از پارتیشن های شیشه ای این است که این شیشه ها ضد حریق بوده و امنیت شما را تضمین می نماید.

بهره گیری از این پارتیشن ها با حفظ مصرف انرژی بسیار مفید و بهینه و مقرون به صرفه است. این نوع جدا کننده ها بسیار کاربردی میباشد و به سهولت نصب میشود و به ندرت نیاز به تغییرات خاص پیدا می کند.

پارتیشن های شیشه ای به منظور بالابردن امنیت حریم شخصی وخصوصی  پرسنل  بوده و همینطور کاهش صداهای آزار دهنده  ازانواع  شیشه های رنگی و یا کدر و سندبلاست ساخته میشوند.

این ابزار کارآمد توسط مدیران برای جدا سازی دپارتمان های یک مجموعه نیز به کار برده می شود. این کار برای شرکت های بزرگ یک امر تقریبا واجب است .

زیباسازی محیط کار و احساس بودن در یک سازمان از جمله دیگر دلایل استفاده از پارتیشن ها و تقسیم کننده های  شیشه ای است .

پارتیشن های اداری همچنین برای ایجاد فضایی جهت نگهداری لوازم مورد نیاز یک شرکت می تواند گزینه بسیار مناسبی می باشد و دلیل و علت کاربردی بود پارتیشن ها  سهولت در جا به جایی آن ها در یک محیط است و به سادگی قابل انتقال میباشد.

پارتیشن های اداری نوژن

پارتیشن های اداری نوژن تهیه شده از بهترین و مرغوب ترین ام دی اف موجود در بازار با طراحی منحصر به فرد برنامه ریزی شده برای انواع دفتر ها و مراکز اداری و تجاری می باشد.

این پارتیشن ها در نهایت ظرافت و دقت تولید شده و مطابق با نیاز شما آماده سازی می گردد.

شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت این پارتیشن ها و همچنین نصب دقیق و سریع ،خرید خود را از شرکت نوژن انجام دهید.