[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_text_separator title=”محصولات پارتیشن ام دی اف” color=”orange” border_width=”3″][vc_empty_space]

[vc_empty_space][vc_text_separator title=”محصولات پارتیشن آلومینیومی” color=”orange” border_width=”3″][vc_empty_space][vc_empty_space][vc_column_text]همواره یکی از دغدغه های صاحبان مشاغل تفکیک محل کار خود است.استفاده از پارتیشن اداری میتواند علاوه بر ایجاد فضایی منظم و زیبا به شما کمک کند تا مرزبندی مناسب را بین کارکنان هر بخش بوجود آورید .

معمولاً مدیران دوست دارن تا با جداسازی پرسنل هر بخش مرزی مشخص را تعیین کنند. اما اکثر مواقع یا فضای کمی دارند یا نمیتوانند بصورت دائمی این کار را انجام دهند. پس راه حل چیست؟؟
استفاده از پارتیشن اداری میتواند علاوه بر ایجاد فضایی منظم و زیبا به شما کمک کند تا مرزبندی مناسب را بین کارکنان هر بخش بوجود آورید .

پارتیشن اداری

پارتیشن در واقع همان جدا کننده است که حتماً تا بحال در ادارات دولتی یا شرکت های خصوصی آن را به دفعات دیده اید. وجود پارتیشن کمک میکند تا به محیط کاری خود انسجام و نظم ببخشید علاوه بر این میتواند به کمک پرسنل هم بیاید.

تصور کنید در یک محیط با مساحت 50 متر مربع هم عوامل فروش مشغول به کار باشند هم پرسنل واحد فنی و در کنار همه این افراد منشی و مدیریت را هم در نظر بگیرید.
اولین چیزی که توجه شما را جلب خواهد کرد عدم نظم و وجود صداهای بسیار است. نیروهای فروش دائماً در حال صحبت تلفنی هستند و در سوی دیگر پرسنل فنی نیاز به آرامش برای پیشبرد کار خود دارند.
در محیط های اینچنینی پارتیشن اداری میتواند کمک بسیار برای رفع مشکلات باشد.

مزایای جداکننده اداری

1- استفاده بهینه از فضای محیط کار

2- ایجاد حریم شخصی پرسنل و مدیریت

3- نصب آسان

4- آماده سازی پارتیشن اداری در مدت زمان کم و بدون نیاز به اعمال تغییرات در بنا

(این گزینه بسیار برای افرادی که در ساختمان های اجاری هستند حائز اهمیت است)

5- امنیت بیشتر در حفظ و نگهداری اسناد

6- امکان ساخت در طرح و رنگ بندی متنوع و سفارشی سازی بالا متناسب با سلیقه شما

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن اداری از چند منظر دسته بندی میشوند :

انواع جدا کننده از نظر ساختار

1- پارتیشن اداری ثابت
2- پارتیشن اداری متحرک

انواع جدا کننده از نظر جنس

1- جداکننده تک جداره

2- جداکننده دو جداره

3- جداکننده ام دی اف

4- جداکننده شیشه ایی

5- جداکننده فلزی

پارتیشن اداری تک جداره

در محیط هایی با رفت آمد کمتر معمولاً از جداکننده تک جداره استفاده میشود. پارتیشن تک جداره معمولاً از ترکیب ام دی اف و شیشه با ضخامت 6 میلی متر ساخته میشود.

قابل ذکر است در تمامی انواع پارتیشن های اداری امکان حک نام و یا لوگو وجود دارد.

پارتیشن دو جداره

در محیط هایی که پیش بینی میشود آلودگی صوتی بیشتری وجود دارد از پارتیشن دوجداره استفاده میشود که امکان عایق بندی صوتی وجود دارد.

پارتیشن ام دی اف

کلاسیک ترین و همچنین پرکاربرد ترین نوع پارتیشن ، پارتیشن ام دی اف است که معمولاً در سازمان های دولتی بسیار دیده میشود.

پارتیشن شیشه ایی

این پارتیشن بسیار مدرن است و شرکت های روز دنیا از پارتیشن شیشه ایی استفاده میشود که میتوان آن را در ضخامت های مختلف ساخت.
همچنین برای حفظ حریم شخصی میتوان از مات کننده ها استفاده کرد.

ازمزایای دیگر استفاده از پارتیشن های شیشه ای این است که این شیشه ها ضد حریق بوده و امنیت شما را تضمین می نماید.

پارتیشن فلزی

یکی دیگر از انواع پارتیشن های اداری پارتیشن های فلزی است که مخاطبان خاص خود را دارد . بدلیل دوام بیشتر این نوع پارتیشن امکان جابجایی وجود دارد.

پارتیشن اداری نوژن

پارتیشن های اداری نوژن تهیه شده از بهترین و مرغوب ترین ام دی اف موجود در بازار با طراحی منحصر به فرد برنامه ریزی شده برای انواع دفتر ها و مراکز اداری و تجاری می باشد.

این پارتیشن ها در نهایت ظرافت و دقت تولید شده و مطابق با نیاز شما آماده سازی می گردد.

شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت این پارتیشن ها و همچنین نصب دقیق و سریع ،خرید خود را از شرکت نوژن انجام دهید.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][eltdf_image_gallery number_of_columns=”3″ pretty_photo=”yes” images=”14908,14909,14910,14911,14912,14913″ image_size=”large”][/vc_column][/vc_row]