میز کار گروهی

یکی از آیتم های که امروزه در اکثر آگهی های استخدام مشاهده می کنیم داشتن روحیه انجام کار گروهی است. برای ایجاد کار گروهی نیاز به فضا و امکانات کار تیمی در شرکت و محل کار خود می باشید. خرید میز کار گروهی و یا میز تیم ورک برای اینکه کار تیمی مناسبی بین کارکنان یک مجموعه صورت گیرد از اهمیت بالایی برخوردار است. میزهای کار گروهی در انواع دو یا چند نفره البته بسته به فضای که در اختیار دارید. برای انجام کارهای مشارکتی و تیمی به محل کار شما نظم و زیبایی خاصی می بخشد.

انواع مدل های میز کار گروهی

این سبک از میز اداری دارای تنوع و مدل های مختلفی است. به این ترتیب که نوعی از میز کار تیمی که به صورت یکپارچه است. نوع دیگری از آن که به صورت خطی هستند سبب می شود تا کارکنان در یک راستا قرار بگیرند. البته این نوع میز برای کارمندانی که کار مشترک انجام می دهند مناسب است. مدل دیگری از میز کار تیمی هم وجود دارد که کارکنان رو به رو هم قرار می گیرند و نوع دیگر این میزها به صورت دایره یا چند ضلعی می باشد.

کاربرد های میز کار گروهی

نوع کسب و کار و فضاهای مشاغل با هم تفاوت دارد به همین خاطر انتخاب مبلمان اداری مناسب بسیار مهم می باشد. دغدغه و فکر بسیاری از مدیران ایجاد فضای دوستانه و صمیمی در محل کار می باشد، که میز کار تیمی بهترین وساده ترین راه رسیدن به این هدف می باشد. استفاده از این نوع میزها سبب افزایش انرژی مثبت در میان کارکنان می شود و با اشتراک گذاشتن اطلاعات بین همکاران در یک مجموعه باعث افزایش سطح بازدهی کارمندان می شود. از دیگر مزیت ها و کاربردهای میز کار تیمی به فضای شما سبک و استایل می دهد.

قیمت و خرید میز کار گروهی

همچون سایر میلمان اداری، عوامل گوناگونی بر قیمت میز کارگروهی اثر گذار هستند، از جمله ابعاد و اندازه میز، متریال به کار رفته در ساخت آن، طرح و نقش آن و بسیاری موارد دیگر.

جهت اطلاع از قیمت روز انواع میز گروهی با کارشناسان نوژن با شماره 02158942 در تماس باشید.