بلاگ

فایل اداری

فایل اداری

فایل اداری در واقع یک سیستم است در نظر گرفتن زمان برای سازماندهی سیستم ثبت و ذخیره سازی مدارک و نقشه ها و … بسیار مهم است،
واقعیت این است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک هنوز نیاز به ذخیره اسناد کاغذی مانند صورتحساب، رسید و غیره دارند و می توانند به راحتی آنها را در صورت لزوم بازیابی کنند.

یک سیستم بایگانی شلوغ یا بهم ریخته می تواند زمان و انرژی زیادی را از ما در محیط کار بگیرد. به عنوان مثال در کسب و کار های کوچک، شما باید بتوانید به سرعت و به راحتی در میز خود کار کنید و هر زمان که نیاز داشتید به سرعت و مدارک و اسناد مورد نیاز دسترسی پیدا کنید و در مدیریت دانش در سطحی کوچک تر برای هر کارمند میتواند اتفاق بیافتد.

فایل اداری

فایل اداری

فایلینگ اداری بهترین ابزار ساماندهی اطلاعات

برای چند دقیقه در میز خود نشسته و به اطراف میز خود به دقت نگاه کنید و چه می بینید. من یک کشو را در  سمت راست میز  کارم دارم. وقتی اولین بار شما از فایلینگ های کنار میز یا در اتاق خود استفاده می کنید، متوجه می شوید که اسناد یا مدراک زیادی در آن وجود ندارد. هر کس به طور متفاوتی به این اتفاقات اداری نگاه می کند. اما واقعیت موضوع اینست که مفهوم بایگانی و ذخیره سازی و مدیریت دانش برای زمان مورد لزوم یک مفهوم ساده دارد که همگی میتوانند ازآن به شکل مشابه استفاده کنند.

  • تعیین نیازهای ذخیره سازی 

آیا تعداد زیادی از فایل هایی را که به طور روزانه به آنها دسترسی دارید، در دسترس شما هست؟ آیا فقط به فایل اداری خود دسترسی دارید؟

بیشتر بخوانید
لوازم و مصنوعات اداری و دفتری

پاسخ ها تعیین خواهد کرد که آیا شما نیاز به دارنده پرونده های  رومیزی دارید، یا نیاز به یک فایل 3کشو در کنار میز خود یا فایل های با جای بیشتر که در کنار میز متصل می شود و امکان بایگانی کردن پرونده های دم دستی شما را میدهد.

  •  خریدفایلینگ پوشه های زونکن 

یک روش بایگانی کردن پرونده ها از طریق فایل اداری خرید پوشه های حلق آویز رنگی و پوشه های فایل ساده است. این پوشه های دارای آویز که در درون فایلینگ های ام دی اف متناسب با آن قرار میگیرند میتوانند بسیاری از بایگانی های دم دستی پرسنل را تحت پوشش قرار دهد

به عنوان مثال، اگر شما تمام فایل های مشتری خود را در پوشه های زرد حلق آویز قرار دهید، اطلاعات مالی در پوشه های آبی و هر چیزی مربوط به بازاریابی در پوشه های قرمز، شما به راحتی می توانید ببینید که چه مدارکی را در کجا جستجو کیند.

برای تنظیم یک سیستم ثبت و ذخیره سازی مدارک و قرار گیری میز اداری به شکل ساده و به دور از پیچیدگی به شما این امکان را می دهد که به راحتی فایل های جدیدی را اضافه کنید و اگر  نیاز به ارتقاء سیستم خود به طور منظم و یا سازماندهی مجدد آن را دارید به راحتی بتوانید آنها را تغییر دهید.

تیم نوژن تولید کننده انواع سیستم فایل و کمد اداری با طراحی جدید و منحصر بفرد آماده ارائه محصولات خود به متقاضیان گرامی است. برای دیدن مدل های متنوع این شرت به بخش محصولات مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید
نکات مهم خرید میز منشی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *