فایل اداری

فایل اداری یکی از مهم‌ ترین تجهیزات مبلمان اداری در محیط داخلی ادارات است. در محیط داخلی ادارات از تجهیزات و نگهدارنده‌ های متفاوتی برای نظم بخشیدن به اسناد و پرونده‌ های اداری استفاده می‌ شود که یکی از مهم‌ ترین آن‌ ها فایل‌ های اداری هستند. فایل‌ های اداری در واقع نگهدارنده‌ هایی برای نظم بخشیدن و سازمان‌ دهی پرونده‌ ها، اسناد، برگه‌ ها، زونکن و غیره هستند و از متریال‌ های متفاوتی نیز در طراحی و ساخت آن‌ ها به‌ کار برده می‌ شود. با استفاده از فایلینگ در ادارات، اطلاعات و پرونده‌ های اداری به‌ راحتی طبقه‌ بندی می‌ شوند و علاوه‌ بر آن نظم و سازمان‌ دهی مناسبی را نیز در محیط به وجود می‌ آورند. فایلینگ های اداری از متریال هایی چون چوب، ام دی اف، فلز و غیر قابل طراحی و اجرا هستند و با توجه به نوع دکوراسیون داخلی ادارات، در تنوع گسترده‌ ای از طرح و رنگ نیز در بازار عرضه می‌ شوند.

 


فایل اداری

فایل اداری یکی از تجهیزات مورد نیاز برای تکمیل شدن مبلمان اداری هر شرکت یا سازمانی می باشد. با استفاده از فایل و فایلینگ اداری می توان به راحتی اسناد ،مدارک و پرونده ها را نگهداری کرد البته که وجود این تجهیزات اداری موجب نظم در کارها می شود.

هدف از خرید فایل اداری

فایل های اداری بخشی از مبلمان اداری هستند و جهت ذخیره اسناد، پوشه‌ ها و پرونده‌ های اداری مورد استفاده قرار می‌ گیرند. کمد های فایلینگ اداری، محفظه‌ هایی هستند که اغلب دارای کشو و کمد می‌ باشند و جهت ذخیره سازی اسناد اداری طراحی می‌ شوند. هدف از خرید فایلینگ برای محیط داخلی ادارات نیز سازمان‌ دهی اسناد و مدارک اداری، حفظ مدارک اداری، طبقه‌ بندی مدارک و ایجاد نظم در محیط اداری بوده و وجود آن در هر شرکت و دفاتری بسیار حائز اهمیت است.

استاندارد های لازم در فایل اداری

انتخاب فایل های اداری بر اساس نیاز و سلیقه مشتری می باشد با این وجود رعایت برخی نکات که مربوط به استاندارد این تجهیز می شود عبارتند از ارتفاع متناسب با ارتفاع میز ،دارا بودن قفل مرکزی، استفاده از ریل های تمام بازشو در کشوهایی پایینی و نیمه باز شو در کشوهای بالایی. برای انتخاب فایل اداری استاندارد باید به نکاتی توجه کرد. از جمله زیبایی، کیفیت و همچنین فضا و اندازه فایل، برای انتخاب فایل اداری ابتدا باید از نوع متریال آن اطلاع داشته باشید

مزایای استفاده از فایل اداری

  • جلوگیری از بی نظمی
  • دسترسی آسان به اسناد و مدارک
  • حفظ امنیت اطلاعات
  • ساماندهی اسناد و مدارک

انواع فایل اداری

کمد های فایل اداری بر اساس نوع طراحی و متریال خود، دارای انواع بسیار متفاوت هستند و در بسیاری از بخش‌ های ادارات مورد استفاده قرار می‌ گیرند. از جمله انواع کمد های فایلینگ اداری، می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

فایل اداری عمودی

این نوع از کمد های فایلی به‌ صورت ایستاده و عمودی طراحی می‌ شوند و اغلب دارای کشو و کمد هستند. در طراحی و ساخت این کمد ها نیز از پایه‌ های ثابت به‌ کار برده شده و علاوه‌ بر نگهداری از اسناد و مدارک اداری، دارای کاربرد های دیگری نیز هستند.

فایل اداری چوبی

در طراحی و ساخت این نوع از فایل های اداری در شرکت نوژن، از متریال‌ چوب بسیار با کیفیت و مقاوم استفاده‌ شده و در تنوع گسترده‌ ای از طرح و رنگ نیز قابل عرضه هستند.

فایل اداری ام دی اف

این نوع از فایل های اداری همان‌ طور که از نام آن‌ ها پیداست، از جنس ام دی اف بسیار با کیفیت هستند و در برابر آسیب‌ هایی چون خوردگی، تغییر رنگ، فشار، برخورد اجسام تیز و غیره بسیار مقاوم هستند. این نوع از کمد های فایلینگ در شرکت نوژن به‌ صورت کشو دار و درب دار نیز عرضه می‌ شوند.

خرید بهترین فایل اداری

فایل های اداری تولید شده در شرکت نوژن، مانند سایر تولیدات این مجموعه از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و از بهترین مواد اولیه در طراحی و ساخت آن‌ ها استفاده‌ شده است. این کمد ها در برابر آسیب هایی چون حرارت‌ های بالا، رطوبت، تغییر رنگ، برخورد اجسام تیز، ضربه و غیره بسیار مقاوم هستند و از یراق آلات بسیار با کیفیتی نیز در ساخت آن‌ ها به‌ کار رفته است. این فایلینگ ها دارای ابعاد و اندازه بسیار استاندارد هستند و از ایمنی بالایی نیز جهت محافظت و نگهداری از اسناد و مدارک اداری برخوردار می‌ باشند. بنابراین شما عزیزان می‌ توانید جهت خرید بهترین کمد فایلینگ اداری، به شرکت نوژن مراجعه کرده و علاوه‌ بر انتخاب مناسب ترین کمد، از خدمات پس‌ از فروش و گارانتی محصول آن نیز بهره‌مند شده و آن را با بهترین قیمت خریداری نمایید.

قیمت خرید فایل اداری

عوامل و فاکتور های بسیار زیادی در تعیین قیمت فایلینگ های اداری تأثیرگذار هستند که از جمله عوامل مؤثر آن می‌ توان به جنس کمد، کیفیت، شرکت سازنده، نوع کمد، طرح و رنگ و غیره اشاره نمود.

شرکت نوژن با بهره‌مندی از تیم طراحی و اجرایی بسیار متخصص و حرفه‌ ای خود، انواع تجهیزات اداری به‌ ویژه کمد های فایلینگ را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ ترین قیمت به مشتریان عرضه می‌ کند و شما عزیزان می‌ توانید انواع تجهیزات اداری همچون کمد فایل اداری را با قیمت بسیار مقرون‌ به‌ صرفه از این مجموعه خریداری نمایید.