صندلی کارمندی

صندلی کارمندی CK920

صندلی کارمندی CK981

صندلی کارمندی EK512

صندلی کارمندی EK5381

صندلی کارمندی EK550

صندلی کارمندی EK612

صندلی کارمندی EK812

صندلی کارمندی EM410

صندلی کارمندی NK750

صندلی کارمندی TC6

صندلی کارمندی TK100

صندلی کارمندی TK2060

صندلی کارمندی TK750

صندلی کارمندی مناسب باید به گونه ای طراحی و تولید شود که استانداردهای ارگونومیک رعایت شده باشد تا در نهایت به کارمندان آسیب جسمی وارد نگردد. این محصول باید قابلیت تنظیم ارتفاع و نیز تنظیم خمیدگی پشتی را دارا باشد. ضمن اینکه در تولید آن از بهترین مواد اولیه ،نظیر فوم سرد، چرم ضد تعریق ،مکانیزم های با دوام و عملکرد عالی ،استیل های ضد زنگ و چرخ های ضد خش بکار رفته باشد. در واقع خرید صندلی کارمندی یک کار مهم و تکنیکی محسوب می شود.

خرید صندلی کارمندی

فردی که مامور خرید مبلمان اداری مشخص شده باید اطلاعات خود را در مورد عملکرد و کارایی انواع صندلی اداری تکمیل کند. تا در هنگام خرید بتواند به درستی تحلیل و مقایسه نماید تا در نهایت صندلی کارمندی مناسب را خریداری کند. همانطور که گفته شد ارگونومیک بودن صندلی قطعاً فاکتور بسیار مهمی در دکوراسیون اداری است حتی مهم تر از راحتی و زیبایی آن لحاظ می شود.

صندلی ارگونومیک و استاندارد

کاملا درست است که تهیه تجهیزات استاندارد و ارگونومیک هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت. اما باید بدانید که خرید این ملزومات برای راحتی کارمندان است و موجب می شود که کارایی آن ها بالاتر برود و از دقت نظر بیشتری در زمان کار کردن برخوردار شوند. البته بسته به نوع کاری که کارمند انجام می دهد شکل صندلی اداری می تواند متفاوت باشد. صندلی کارمندی باید ویژگی های داشته باشد که راحتی و آرامش کارکنان را فراهم نماید.