نیم ست اداری

همانطور که از نام نیم ست اداری مشخص است، این نوع از مبلمان به صورت یک مبل دو نفره، یا دو عدد مبل یک نفره می باشند و عموماً برای اتاق مدیران در یک اداره، سازمان یا نهاد کاربرد دارند. برای استفاده از این نوع مبلمان نیازی به داشتن فضای زیادی نیست و علت خریداری آن، پذیرایی از میهمانان و ایجاد مکانی برای استراحت آن ها می باشد.

در زمان خرید نیم ست اداری باید توجه نمود که رنگ و طرح آن با سایر دکوراسیون شرکت یا اداره همخوانی و هماهنگی داشته باشد. به عبارتی دیگر نیم ست اداری باید منعکس کننده ماهیت تجارت شما باشد، پس باید تمامی دقت لازم را در هنگام خرید به عمل آورید.

نکات مهم در خرید نیم ست اداری

از جمله نکاتی که لازم است در خرید نیم ست اداری به آن توجه داشته باشید عبارتند از:

  • ابعاد مبلمان 

ابعاد مبلمان باید براساس میزان فضایی که در اختیار دارید، انتخاب شوند. امروزه مبلمان اداری در اندازه های مختلفی تولید می شوند که برای فضاهای مختلفی کاربرد دارند. اگر فضای نشیمن شرکت شما از مساحت زیادی برخوردار است، می توانید از مبلمانی با ظاهر بزرگ تر استفاده نمایید.

  • جنس رومبلی

توجه داشته باشید که برخی از پارچه ها ظاهری شکیل و زیبا دارند اما مقاومت بالایی نداشته و سریع دچار فرسودگی می شوند. افراد زیادی در یک اداره در رفت و آمد هستند، به همین علت مبلمان نیم ست بیشتر در معرض استفاده است. لذا بهتر است از پارچه هایی که قابلیت شست و شو دارند استفاده شود، زیرا تمیز کردن اینگونه پارچه ها خیلی راحت تر است.
امروزه استفاده از چرم یکی از بهترین گزینه ها به عنوان رویه مبلمان اداری است که علاوه بر ظاهر شکیل و زیبا، بسیار مقاوم بوده و قابلیت شست و شو نیز دارد.
یکی دیگر از پارچه های زیبا و پرکاربرد که علاوه بر زیبایی دوام و قابلیت شست و شو نیز دارد، پارچه مخمل است.

  • رنگ نیم ست اداری

انتخاب رنگ برای فضای اداری کاملاً سلیقه ای است اما به طور معمول از رنگ های خنثی استفاده می شود. رنگ های کرم، خاکستری، دودی، بژ و… بیشتر در ادارات مشاهده می شوند.

اگر دکوراسیون اداره شما به رنگ های خنثی می باشد، می توانید با ایجاد کنتراست، یک رنگ مخالف رنگ های خنثی را برای نیم ست اداری خود برگزینید و یا با انتخاب نیم ست با شید رنگی خنثی، هماهنگی بین اجزا را تکمیل نمایید. برای رسیدن به نتیجه دلخواه می توانید از یک کارشناس طراح داخلی نیز کمک بگیرید.

قیمت نیم ست اداری

هزینه و قیمت نیم ست اداری انتخابی شما عزیزان بر اساس نوع و تعداد مبلمان، متریال به کار رفته در تولید آن و بسیاری موارد دیگر متفاوت خواهد بود. توصیه می شود جهت دریافت قیمت روز نیم ست اداری مد نظر خود با کارشناسان شرکت نوژن با شماره تماس پنج رقمی 02158942 تماس حاصل نمایید.