بلاگ

چگونگی نصب پارتیشن اداری

نصب و اجرا پارتیشن

پارتیشن یکی از پرکاربردترین ابزارهای امروزی است که در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. بخش های اداری و شرکتی از مهم ترین آن ها است. در حال حاضر برای جدا سازی قسمت های مختلف به جای ساخت دیوار از پارتیشن با متریال مختلف می توان استفاده کرد. از معروف ترین نوع پارتیشن ها پارتیشن ام دی اف، پارتیشن آلومینیومی و پارتیشن شیشه می باشد که دارای ابعاد و طرح های بسیار مختلف و شیکی می باشند که بزرگ ترین نقش را در زیبایی اداره و شرکت ایفا می کنند. در این متن قصد داریم در مورد نصب و اجرا پارتیشن که امری حرفه ای و تخصصی است توضیح دهیم.

نصب پارتیشن اداری را با توجه به نیاز در محیط کار خود مورد استفاده قرار می دهیم. پارتیشن ها انواع اقسام متفاوتی دارند و به شکل های گوناگونی در محل کار مورد استفاده قرار می گیرند. در زمان خرید پارتیشن اداری بسته به شرایط استفاده و سلیقه با یکدیگر متفاوت هستند. نصب و اجرا پارتیشن اداری نسخه واحدی ندارد که بتوان آن را به صورت عمومی برای همه پیشنهاد نمود.

نصب و اجرا پارتیشن

نصب و اجرا پارتیشن

برخلاف آنچه که اکثر مردم تصور می کنند نصب و تولید پارتیشن مسئله ساده ای نیست و پیچیدگی های خاص خود را دارد و تفکر و نقشه خاصی را باید در رسیدن به نتیجه مطلوب در ذهن داشته باشید. برای این امر باید از افراد مجرب و متخصص در این حوزه بهره بگیرید چرا که این افراد به خوبی کار خود را بلد هستند و می توانند ایده ها و نظرهای بسیار جالبی را به شما عزیزان پیشنهاد دهند. ضمن اینکه می توانند نصب و اجرا پارتیشن مورد نظر را در کمترین زمان ممکن انجام دهند. که این موضوع از مهمترین مواردی است که مدیران به دنبال آن هستند.

بیشتر بخوانید
مزایای محصولات اداری استاندارد 

نصاب پارتیشن

پارتیشن های اداری معمولا به صورت فریم های جدا از هم هستند. که در مجموعه مبلمان اداری نوژن تولید و مونتاژ می شوند. یکی از مزیت های این مورد این است که ضریب کنترل کیفی و نظارت در محل تولید افزایش پیدا می کند و پانل ها و تجهیزات به صورت بسته بندی به محل مورد نظر ارسال می شود. تنها چیزی که بر عهده نصاب است نصب و اجرا پارتیشن در محل پروژه می باشد که این کار باعث افزایش سرعت نصب می شود.

نصب و اجرا پارتیشن

نصب پارتیشن ام دی اف

برای نصب این نوع پارتیشن باید تمام قیدها و تیرک و پنل ها را از هم جدا کرده و قیدها را به کمک دلر شارژ و دستگاه اسکایپ به تیرک متصل کنید تا در این حالت بتوانیم اسکلت پارتیشن خود را طراحی و تولید نمایید. بعد از آن مرحله نصب درب را اجرا می کنید که در صورت نیاز بتوانید به راحتی آن را تنظیم و جا به جا کنید. بعد از آن ام دی اف که از قبل برش داده شده را در محل خود گذاشته و با استفاده از پیچ های سرمته ای آن را محکم کرده توجه داشته باشید که دقت عمل و ظرافت فردی که این نصب را انجام می دهد بسیار حائز اهمیت می باشد. و می تواند زیباترین و شیک ترین پارتیشن ام دی اف را برای شما خلق کند به اضافه اینکه رعایت نکات ایمنی بسیار دارای اهمیت می باشد.

نصب و اجرا پارتیشن

نصب پارتیشن آلومینیومی

برای نصب پارتیشن اداری ابتدا ستون ها را عمود بر زمین می گذارید. بعد یکی از قیدها را بسته و ام دی اف را در آن می گذاریم سپس با آچار آلن آن را سفت می کنیم. جداره دوم پارتیشن را به همین ترتیب نصب می کنیم. مرحله بعد روی قید ام دی اف شیشه را گذاشته و قید شیشه را محکم می کنیم و پایه ستون های پارتیشن آلومینیومی را با رولپلاک به زمین پیچ می کنیم.

بیشتر بخوانید
نحوه نصب پارتیشن اداری

 پارتیشن اداری

مزایای نصب پارتیشن

  • قابلیت تعبیه باند مخصوص عبور کانال برق و شبکه در پارتیشن اداری
  • تعویض و تغییر پرکننده های سطح بدون نیاز به دمونتاژ کلی پارتیشن
  • قابلیت نصب انواع درب های ریلی
  • امکان استفاده از انواع کرکره ها در پارتیشن بندی اداری به جهت تنظیم نور و رویت محیط کار
  • قابلیت رگلاژ طولی پارتیشن بعد از ساخت در محل پروژه
  • باز و بست متعدد پارتیشن MDF
  • پارتیشن ها به صورت بلوک و آماده شده موجود در کارخانه

شرکت نوژن به عنوان عرضه کننده انواع مبلمان اداری با بیش از 30 سال فعالیت در این حوزه با محصولات متنوع آماده ارائه به متقاضیان گرامی است. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی با بخش کارشناسان فروش مجموعه در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *