Image11

وبلاگ

خانهبلاگمیز کنفراس شیک و مدرن انتخاب کنید
میز کنفرانس مناسب

میز کنفراس شیک و مدرن انتخاب کنید

میز کنفرانس از اصلی ترین اجزا مبلمان اداری در هر شرکتی به حساب می آید. میز کنفرانس برای جلسات با افراد خارج سازمان و جلسات درون سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام خرید میز کنفرانس به فضای در دسترس باید توجه ویژه ای داشت.
میز کنفرانس برای اتاق های کنفرانس استفاده می شود و به طوری طراحی می شود که حاضرین روبه رو یکدیگر و بر روی یک میز قرار می گیرند. موارد قابل اهمیت در انتخاب میز کنفرانس مناسب سایز و اندازه و اصول ارگونومی است. به همین خاطر مجموعه مبلمان اداری نوژن  در طراحی میز کنفرانس و ساخت آن از جدیدترین متد روز دنیا استفاده می شود.

انواع میز کنفرانس مناسب

مهم ترین آیتمی که در تهیه میز کنفراس مناسب باید به آن توجه داشت کارایی میز بر جلسات و مذاکرات می باشد.میز کنفرانس بر مبنای کاربرد به سه دسته کلی تقسیم می کنند.

 • میز کنفرانس با پذیرایی
 • میز کنفرانس بدون پذیرایی
 • میز کنفرانس با طراحی خاص

طبقه بندی میز کنفرانس براساس جنس میز

 • میز کنفرانس چوبی
 • میز کنفرانس ام دی اف
 • میز کنفرانس شیشه ای
 • میز کنفرانس با کورین

دسته بندی میز کنفرانس برمبنای شکل

 • میز کنفرانس یو شکل
 • میز کنفرانس مستطیل شکل
 • میز کنفرانس بیضی شکل
 • میز کنفرانس دایره ای شکل

به این ترتیب مشتریان می توانند منطبق با نیازشان از انواع مدل های مختلف، میز کنفرانس مناسب خود را انتخاب نمایند.

میز کنفرانس مناسب

ویژگی های مثبت استفاده از میز کنفرانس

همه کارفرماها و مدیران یابد این مورد را در الویت قرار دهند که حتما محیط اداری خود را مجهز به امکانات از جمله مبلمان اداری و پارتیشن اداری نمایند. توضیح بیشتر این است که برای برگزاری جلسات طولانی مدت بدون استفاده از میز کنفرانس غیر ممکن می باشد. داشتن محیط کاری با سازماندهی عالی منجرب می شود تا کارمندان و مشتریان زیادی سال های طولانی با شرکت شما همکاری داشته باشند.

میز کنفرانس مناسب

یک میز کنفرانس را می توان در طرح و شکل های متفاوت تولید نمود. در صورتی که یکسری از ابعاد و سایز ها وجود دارد که برای استاندارد سازی میز کنفرانس پیروی ازآن الازمی است. از جمه اینکه در زمان ساخت میز کنفرانس مناسب معمولا ارتفاع میز را هفتاد وپنج سانتیمتر در نظرگرفته می شود. این پارمتر یک استاندارد جهانی بوده و مورد رضایت مشتریان قرار گرفته است و همچنین طول میز های مستطیلی نیز از حدود دو متر شروع می شود و بسته به کارایی مورد استفاده می تواند بزرگتر نیز طراحی شود.

میز کنفرانس مناسب

اهمیت استفاده از میز کنفرانس مناسب

همانگونه که از اسم این میزهای اداری مشخص است مهم ترین کاربرد میز کنفرانس بهره بردن از آن ها در برگزاری جلسات اداری است. جلساتی که به صورت مشورتی برگزار می شوند که قالبا محتوای کاری، اداری و گفت و گویی دارند.
مشخص است که کارمندان تمایل دارند رای تشکیل جلسات این چنینی در محیط صمیمانه و در کنار هم بنشینند و به بحث و گفت وگو بپردازند. به همین دلیل است که امروزه در تمامی ادارات شرکت ها اتاقی مشخص برای چنین جلساتی در نظر گرفته می شود. برای طراحی اتاق کنفرانس از یک میز کنفرانس مناسب کمک می گیرند. میزهای که طراحی خاصی دارند و البته این امکان را فراهم می سازند تا به مدیریت جلسات کمک شود.

قیمت میز کنفرانس

قیمت میز کنفرانس مناسب با توجه به ابعاد و جنس میز کنفرانس متفاوت می باشد. میز کنفرانس دست و دوم هم می تواند برای شرکت ها کارایی داشته باشد هر چند امکان دارد زیبایی لازم، دوام  و کیفیت مد نظر را نداشته و عمر مفید کوتاهی داشته باشند.
اگر شما مایل باشید با کیفیت ترین میز را برای اتاق کنفرانس خود خرید کنید در ازای آن باید مقداری بیشتر هزینه کنید .به همین خاطر بهتر است برای خرید مبلمان اداری به شرکت نوژن مراجعه فرمایید که تمامی اصول و استاندارد های ارگونومی رعایت شده و بهترین مواد برای ساخت محصولات بکار گرفته می شود .

ارسال دیدگاه