بلاگ

مهمترین ویژگی های میز کنفرانس مناسب

میز کنفرانس مناسب

میز کنفرانس از اصلی ترین اجزا مبلمان اداری در هر شرکتی به حساب می آید. میز کنفرانس برای جلسات با افراد خارج سازمان و جلسات درون سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد. هنگام خرید میز کنفرانس به فضای در دسترس باید توجه ویژه ای داشت.
میز کنفرانس برای اتاق های کنفرانس استفاده می شود و به طوری طراحی می شود که حاضرین روبه رو یکدیگر و بر روی یک میز قرار می گیرند. موارد قابل اهمیت در انتخاب میز کنفرانس مناسب سایز و اندازه و اصول ارگونومی است. به همین خاطر مجموعه مبلمان اداری نوژن در طراحی میز کنفرانس و ساخت آن از جدیدترین متد روز دنیا استفاده می شود.

انواع میز کنفرانس

مهم ترین آیتمی که در تهیه میز کنفراس مناسب باید به آن توجه داشت کارایی میز بر جلسات و مذاکرات می باشد.میز کنفرانس بر مبنای کاربرد به سه دسته کلی تقسیم می کنند.

 • میز کنفرانس با پذیرایی
 • میز کنفرانس بدون پذیرایی
 • میز کنفرانس با طراحی خاص
 • میز کنفرانس چوبی
 • میز کنفرانس ام دی اف
 • میز کنفرانس شیشه ای
 • میز کنفرانس با کورین

اشکال میز کنفرانس

علاوه بر متریال بکار رفته در ساخت میز کنفرانس اشکال مختلفی ازین میز اداری برای انواع فضاهای بزرگ و کوچک  طراحی  می شود که عبارتنداز:

 • میز کنفرانس یو شکل
 • میز کنفرانس مستطیل شکل
 • میز کنفرانس بیضی شکل
 • میز کنفرانس دایره ای شکل

به این ترتیب مشتریان می توانند منطبق با نیازشان از انواع مدل های مختلف، میز کنفرانس مناسب خود را انتخاب نمایند.

میز کنفرانس مناسب

ویژگی های میز کنفرانس مناسب

همه کارفرماها و مدیران باید این مورد را در الویت قرار دهند که حتما محیط اداری خود را مجهز به امکانات از جمله مبلمان اداری و پارتیشن اداری نمایند. توضیح بیشتر این است که برای برگزاری جلسات طولانی مدت بدون استفاده از میز کنفرانس غیر ممکن می باشد. داشتن محیط کاری با سازماندهی عالی منجرب می شود تا کارمندان و مشتریان زیادی سال های طولانی با شرکت شما همکاری داشته باشند.

بیشتر بخوانید
فایل اداری

یک میز کنفرانس را می توان در طرح و شکل های متفاوت تولید نمود. در صورتی که یکسری از ابعاد و سایز ها وجود دارد که برای استاندارد سازی میز کنفرانس پیروی ازآن الازمی است. از جمه اینکه در زمان ساخت میز کنفرانس مناسب معمولا ارتفاع میز 75 سانتی متر در نظرگرفته می شود. این پارامتر یک استاندارد جهانی بوده و مورد رضایت مشتریان قرار گرفته است و همچنین طول میز های مستطیلی نیز از حدود 2متر شروع می شود و بسته به کارایی مورد استفاده می تواند بزرگتر نیز طراحی شود.

میز کنفرانس مناسب

همانگونه که از اسم این میزهای اداری مشخص است مهم ترین کاربرد میز کنفرانس بهره بردن از آن ها در برگزاری جلسات اداری است. جلساتی که به صورت مشورتی برگزار می شوند که قالبا محتوای کاری، اداری و گفت و گویی دارند.
مشخص است که کارمندان تمایل دارند برای تشکیل جلسات این چنینی در محیط صمیمانه و در کنار هم بنشینند و به بحث و گفت وگو بپردازند. به همین دلیل است که امروزه در تمامی ادارات و شرکت ها اتاقی مشخص، برای چنین جلساتی در نظر گرفته می شود. برای طراحی اتاق کنفرانس از یک میز کنفرانس مناسب کمک می گیرند. میزهای که طراحی خاصی دارند و البته این امکان را فراهم می سازند تا به مدیریت جلسات کمک شود.

قیمت میز کنفرانس

قیمت میز کنفرانس مناسب با توجه به ابعاد و جنس میز کنفرانس متفاوت می باشد. میز کنفرانس دست و دوم هم می تواند برای شرکت ها کارایی داشته باشد هر چند امکان دارد زیبایی لازم، دوام  و کیفیت مد نظر را نداشته و عمر مفید کوتاهی داشته باشند.
اگر شما مایل باشید با کیفیت ترین میز را برای اتاق کنفرانس خود خرید کنید در ازای آن باید مقداری بیشتر هزینه کنید .

بیشتر بخوانید
خرید انواع مبلمان اداری لازم برای آموزشگاه ها

 برای خرید مبلمان اداری به شرکت نوژن مراجعه فرمایید که تمامی اصول و استاندارد های ارگونومی رعایت شده و بهترین مواد برای ساخت محصولات بکار گرفته می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *