بلاگ

معرفی انواع میز کانتر

میز کانتر

هر محیط اداری شامل یک محیط پذیرش می باشد. داشتن مکانی مناسب برای نشستن مشتری بسیار حائز اهمیت می باشد. میز های پیشخوان و پذیرش که در بدو ورود در اداره ها، بانک ها و مطب ها با  آن رو به رو می شوید معروف به میز کانتر و تریبون هستند.
در واقع پارتیشن اداری سبب می شود تا هریک از بخش های مختلف شرکت از یکدیگر جدا شده و یک فضای اداری متناسب با هویت خود را دارا باشند.  این میز به این سبب طراحی شده که ارتباط بین کارمندان و مراجعه کنندگان را تسهیل کند. باید توجه داشت که کارمندان مدت زمان طولانی را پشت این میز سپری می کنند در نتیجه باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که مناسب و راحت باشد.

جنس میز کانتر

به طور معمول از جنس MDF با روکشی از  PVC ساخته می شود و تصاویر یا لوگو مربوط به شرکت می تواند با کیفیت عالی بر روی سطوح آن چاپ شود. این میز ها را معمولاً از ام دی اف می سازند که علاوه بر مقاوت بالا در برابر فشار و قفسه بندی منظم داخلی جهت بایگانی دارند.

میز کانترانواع میز کانتر

این میزهای براساس استفاده و کاربردی که دارند به دسته بندی مختلفی تقسیم می شوند. که این دسته از میزها با توجه به محیط و نوع مراجعه کنندگان انتخاب و طراحی می شود.

  • کانتر نمایشگاهی
  • کانتر بیمارستانی
  • کانتر اداری
  • کانتر بانک
  • کانتر تبلیغات
  • کانتر سالنی
  • کانتر تجاری

میز کانترویژگی های میز کانتر

همانطور که می دانید در پشت هر میز کانتر، نماینده ای از آن شرکت قرار گرفته است که به راهنمایی و پرزنت افراد می پردازد. مهم ترین مسئله در رابطه با میز کانتر فردی است که پشت میز کانتر می ایستد. چون شخصی که پشت میز پذیرش قرار می گیرد نماینده شرکت برای جذب مشتری می باشد. در نتیجه این فرد باید ویژگی هایی را دارا باشد به طوری که در نگاه اول ظاهری مرتبه و آراسته داشته باشد. و مسئله دیگر اینکه می توانید از لوگو و رنگی که معرف برند و شرکت است در میز پذیرش بهره بگیرید که به شدت می تواند بر روی تصویری که مخاطب از شما در ذهنش نقش میبندد تاثیرگذار باشد.

بیشتر بخوانید
محصولات مبلمان اداری نوین

کاربردهای میز کانتر

میز کانتر یا پیشخوان با داشتن ظرفیت یک یا دو نفر برای قرار گیری در پشت آن سازه ای سبک با جابه جای راحت و همچنین دارای قفسه برای قرار دادن بروشورها و یا نمونه محصولات می باشد. از این میزها برای تست محصولات تبلیغاتی، میز منشی در شرکت ها، بانک ها، بیمارستان و مراکز تجاری استفاده می شود. از ویژگی های این میز، که نیاز به فضای زیاد ندارد و از قیمت مناسبی برخوردار است.

قیمت و خرید میز

کانتر می تواند به عنوان میز پیشخوان اداری، میز پذیرش مکان های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید میز کانتر را با توجه به خواسته هایی که دارید به شرکت نوژن سفارش دهید و از خرید مبلمان اداری خود رضایتمند باشید. قیمت کانتر اداری هم مانند دیگر محصولات مبلمان اداری با توجه به ابعاد و جنس متفاوت می باشد.

شرکت نوژن انواع میز و کانتر پذیرش را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *