بلاگ

میز و پارتیشن اداری

میز و پارتیشن اداری

یکی از رایج ترین عناصر در یک دفتر معمول، طراحی میز و پارتیشن اداری است.پارتیشنها نه تنها کمک می کنند که  فضاهای مختلف فرد را فرسوده نکنند، بلکه همچون نوعی حریم خصوصی را ارائه می دهند.

پارتیشن های اداری مدرن نسبت به سالهای گذشته بهبود یافته اند. آنها با دوام تر شدند، در طرح ها و رنگ های مختلف می آیند، و بعضی از آنها مدولار هستند، که به شما امکان انعطاف پذیری در تنظیم دفتر خود را میدهند به نحوی که برای شما  مناسب باشند. با این حال، روند طراحی و نوسازی دفترهای کاری در دوران مدرن، حذف پارتیشن های اداری معمولی و قدیمی اصول راهنمای طراحی داخلی به کمک می آید. برای برخی از کسب و کارهایی که فضای خصوصی اهمیت و اینکه برخی اتاق ها محدودیت فضایی دارند، استفاده از پارتیشن های اداری به خصوص میز اداری ممکن است گزینه ای مناسب . بلکه یک الزام اجباری باشد.

همانند موارد ذکر شده در محصولات اداری و مبلمان اداری، و اینکه کسب و کار اصلی اینگونه شرکتها داخلی اداری در زمینه طراحی داخلی و نوسازی اداری است، نوژن شما را با طیف وسیعی از پارتیشن های دفتر منحصر بفرد، و با قیمتهای مناسب آشنا می کنیم.

میز و پارتیشن اداری

میز و پارتیشن اداری

میز و پارتیشن اداری ابزارهایی هستند که ما را قادر به تحقق اهداف خود میکنند. اگر شما مطمئن نیستید که آیا می توانید دفتر خود را نوسازی کنید وبا پارتیشنهای اداری فضای مناسب را تقسیم کنید ما به شما مشاوره های رایگان ارائه میدهیم که در نیل به این هدف کمک کنیم تا تصمیمی آگاهانه و از روی اختیار بگیرید،

بیشتر بخوانید
بررسی استانداردهای مبلمان اداری مناسب

چگونه می توان یک فضای کاری انعطاف پذیر ایجاد کرد؟

تعادل کامل بین فضاهای مشترک و مناطق بسته که اعضای تیم طراحی مبلمان اداری  می توانند ایجاد کنند و با توجه به آزادی طراحی و چیدمان هایی که موجود هست میتوانند فضای مناسب شما را شکل بدهند واینکه در فضاهای اداری معمولا اتاق مدیر اتاق منشی واتاق کارمندان واتاق کارشناسان و اتاق های دیگر البته بسته به نیازهای کارفرمایان میتواند طراحی شود وایجاد شود دیوارهای شیشه ای و پارتیشن ها اجازه می دهد نور طبیعی درحیط جریان پیدا کند و سفارشی سازی آسان اینگونه پارتیشنها برای بهینه سازی عملکرد کارمندان میتواند نقش بسزایی ایفا کند. درهای شیشه ای پارتیشنها بسته به شفافیت و از عدم شفافیت به مادر ایجاد فضای خصوصی یا عمومی کمک میکند.

درب های داخلی شیشه ای انعطاف پذیری را تسریع می کنند و نقش مهمی در فضاسازی مناسب ایفا می کنند. برای مثال یک اتاق مشاوره می تواند فضایی عمومی یا خصوصی باشد.

مشتریان محترم میتوانند پارتیشنهای اجرا شده توسط شرکت نوژن را از نزدیک بازدید کنند. هنگامی که شما یکی از مکان های که با پارتیشن اداری که ما ایجاد کردیم را می بینید، می توانید فضاهای  خود را تصور  کنید، و یا  میتوانید از طریق مشاوره تلفنی رایگان با ما ارتباط برقرار کنید و از تیم های طراحی مستقر در شرکت مشاوره های لازم را گرفته ویا اینکه تیم طراحی نوژن در محل پروژه شما پیشنهادات لازم را به شما ارائه دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *