بلاگ

میز و مبلمان اداری

میز و مبلمان اداری

میز و مبلمان اداری به گروهی از ملزومات ,میز مدیریتی، میز کارمندی، کتابخانه و فایلها درساختمان های اداری اطلاق می شود که اصولا درتجهیز این گونه ساختمانهای اداری به کار میرود و نقش اصلی را درطراحی دکوراسیون اداری ایفا میکند.

دکوراسیون داخلی اداری ونوع چیدمان در فضاهای اداری از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. زیرا این فضاهای کاری حجم ساعات زیادی از نفرات را درطول روز پر میکند ودرعین حال باید آسایش و راحتی و به لحاظ روانشناسی رنگ و اشکال و … باید بتواند محیطی مناسب و در خور پرسنل ایجاد کند که مسلما میتواند در راندمان کاری و اثربخشی و کارایی نیروهای شرکت نقش مهمی داشته باشد.

میز و مبلمان اداری

میز و مبلمان اداری

مبلمان استفاده شده در فضای کاری شما باید از مبلمان شیک و رنگ های جذاب و یک هارمونی بسیار مناسب در نهایت ایتجا بکند و زمانی که مشتریان و مراجعه کنندگان شما با وارد شدن به این فضاها و دیدن هارمونی مناسب که ایجاد شده بتوانند با اینگونه فضاها ارتباط مناسبی به لحاظ ذهنی ایجاد کنند و تاثیر مثبتی در ملاقات های که در این مجموعه دارند داشته باشند.

مبلمان اداری که توسط شرکت نوژن تولید میشود به لحاظ عملکردی و به لحاظ کارایی در سطح مناسبی میباشد و در طراحی و تجهیز ساختمانهای اداری با کمک گرفتن از نیروهای طراحی متخصصی که در مجموعه دارد نسبت به این مضوع نهایی تلاش خود را دارد.

چیدمان میز و مبلمان اداری

معمولا در تجهیز ساختمان های اداری که برنامه ریزی بر آن است که از پایه طراحی شود و چیدمان های پیشنهادی توسط شرکت مبلمان اداری به کارفرمای محترم ارائه شود در شروع کار باید نکاتی توجه شود که ذکر آن میتواند کمکی به تصمیم گیری در این حوزه شود.  تقسیمات که توسط کارفرمانسبت به قرارگیری پرسنل در ذهن کارفرما میباشد مبنای طراحی شرکتهای دکوراسیون اداری میشود بعنوان مثال کارفرما درخواست دارد که در این واحد اداری باید یک اتاق به حسابداری یک اتاق به نیروهای پشتیبانی ویک فضای کاری به منشی و فضای دیگری به مدیریت و… اختصاص یابد که همگی باید در یک سالن باسطح صاف توسط پارتیشن ها جدا شود ومیزهای این پرسنل نیز دراین اتاق ها چیدمان گردد.

بیشتر بخوانید
نقش کمد اداری در محیط کار

طراح مجموعه با توجه به اولویت هایی که از کارفرما تشخیص میدهد وبا توجه به محدودیت هایی که در استانداردهای طراحی و ابعادی در محل پروژه می باشد نکاتی را یادداشت و درنهایت توسط نرم افزارهای اتوکد ومکس وویری نسبت به طراحی اقدام می کند و پیشنهادات اولیه را به مشتری اعلام میکند وگام به گام جهت نهایی کردن نقشه ها پیش می روند.

محل قرار گیری میز منشی

محل قرارگیری میز منشی وتسلطی که باد این شخص نسبت به رفت وامدهای اداری و ارباب رجوع های شرکت داشته باشند و همینطور میزهای کارشناسی چگونه باید در کنار هم چیدمان شود که تداخلی در رفت و آمد داخل اتاق ایجاد نشود ضمن اینکه همزمان بتوانند از نور کافی در داخل اتاق خود برخوردار باشند وراحتی نسبی در نوع چیدمان ایجاد شود و در طراحی فضای کاری اتاق مدیریت که از اهمیت ویژه های برخودار میباشد.که معمولا در اتاقهای مدیریتی باید فضای میز مدیریت. محل مبلمان اداری و میز کنفرانس اداری متصل تعبیه شود ودر طراحی اینگونه مکان ها باید به رسمی بودن یا عمومی بودن نیز توجه کافی مبذول داشت.

شرکت نوژن نسبت به تعهدی که دارد این عقیده را دارد که پس از فروش محصولات نسبت به خدمات آن اقدام می کند و بازدیدهای دوره ای از پروژه های بعمل می آورد ونسبت به مشکلات احتمالی که برای مشتریان محترم ایجاد شده مشاوره و اقدام مناسب را به عمل می آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *