بلاگ

میز های کنفرانس

میز های کنفرانس

هنگامی که در  طراحی و دیزاین دفاتر کار فضایی بعنوان اتاق کنفرانس یا اتاق جلسات برنامه ریزی میشود، ضروری است در مورد مسائلی تفکر کنید از جمله اینکه آیا اتاق میز های کنفرانس تنها برای جلسات استفاده می شود، یا اینکه  می تواند به راحتی به عنوان یک مکان برای دیدار با مشتریان، جلسات آموزشی برای کارکنان و انجام مصاحبه ها مورد استفاده قرار گیرد. صاحبان کسب و کار امروزی  می دانند که در موضوع ومباحث فروش روشهای  ارائه مهم میباشد.

یک اتاق ملاقات  هیئت مدیره جذاب میتواند نقش مثبتی در پیشرفت موفقیت کسب و کار شما ایفا کند. شما می توانید اتاق کنفرانس خود را از لحاظ بصری و حرفه ای گرم وپرحرارت جلوه بدهید؛ قبل از تصمیم گیری در مورد نوع میز کنفرانس و دیگر مبلمان اتاق جلسه شما نیاز دارید که نکاتی را بدانید، در اینجا چند راهنمایی اساسی برای کمک به تصمیم گیری شما در نظر گرفته ایم.

میز های کنفرانس

میز های کنفرانس

تصمیم بگیرید که پارتیشن اداری و اتاق کنفرانس توسط چه کسانی در آینده استفاده خواهد شد، و چند نفر از آنها به صورت منظم استفاده می کنند.

به عنوان مثال، اگر قصد دارید که بیشتر  از آن  برای جلسات استفاده کنید، یک میز کنفرانس ام دی اف با طراحی مدرن می تواند ایده آل باشد. از طرف دیگر، اگر بخواهید برای اهداف آموزشی استفاده کنید بهتر است این میز از ترکیبمیزهای کوچک تر شکل بگیرد، یک میز کنفرانس مدولار بهتر است که بتواند با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

محل قرارگیری میز کنفرانس

از آنجا که میز کنفرانس نقطه کانونی اتاق است، بهتر است بتواند به لحاظ ابعادی در مرکزیت قرار بگیرد و اینکه یک سیرکولاسیون وگردش در اطراف میز به سادگی امکان پذیر باشد واینکه بتواند یک توازن نسبی به لحاظ حجمی که در اتاق پر میکند وبه خود اختصاص میدهد ایجاد کند.

بیشتر بخوانید
تعریف کامل از پارتیشن اداری میز کارمندان

اتاق های کنفرانس معمولا مجهز به ویدیو پروژکتور میباشند که بتوانند در صور ت لزوم پرزنته و ارائه های کاری را برای نفرات حاضر در جلسات بدهند. ابعادی که برای میزهای کنفرانس میتواند انتخاب شود از قواعد خاصی تبعیت میکند بعنوان مثال هر شخص برای قرار گرفتن در هر میز کنفرانس به حداقل 70 سانت جای پا و صندلی نیاز دارد که بعنوان مثال اگر ما میز کنفرانس برای 8 نفر نیاز داریم که در هر طرف 4 نفر نشسته باشند در نتیجه به حداقل طول میز 280 تا 300 سانت نیاز هست

چه نوع میز کنفرانس نیاز دارم؟

میزهای کنفرانس مستطیلی یک انتخاب کارکردی مناسب و کلاسیک برای اتاق جلسه است. از آنجا که فضاهایی که در ساختمان های اداری موجود میباشد معمولا به شکل مستطیل یا مربع شکل میباشد در نتیجه میز های کنفرانس متناسب با این اشکال میتواند شکل بگیرد یا اینکه طبق نظر طراح میتواند میزهای کنفرانس بیضی شکل در اتاق های مستطیل شکل قرار بگیرد.

گاهی اوقات میز مدیریتی و میزهای کنفرانس با تعداد نفرات بالا برای سالن های جلسات نیاز میباشد که به طور همزمان 50 الی 80 نفر بعنوان مثال استفاده کنند که این نفرات بالا باید آرایش وچیدمان  مناسبی برای آن در نظر گرفته شود که در حین استفاده نیز این نفرات بتوانند مورد پذیرایی قرار بگیرند و یا اینکه نفراتی که قصد خروج از سالن را دارند بتوانند بدون ایجاد مشکل برای نفرات که نشسته اند ایجاد کنند.

میز کنفرانس دور یا دایره ای شکل میتوانند مناسب برای تالارهای کوچکتر باشند. میزهای کنفرانس دور، یک احساس آرام و فراگیر برای جلسه ایجاد می کنند، و حس همبستگی در طول برگذاری جلسات را به نفرات القا می کنند.

بیشتر بخوانید
مهم ترین نکات در طراحی اتاق کنفرانس

نوژن تولید کننده انواع میز و مبلمان اداری، نیم ست و صندلی اداری آماده ارائه محصولات متنوع به مشتریان است. برای مشاهده به قسمت محصولات وب سایت مراجعه نمایید.

 

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.