میز مدیریت

طراحی فضاهای مدیریتی ازجمله قرار گیری میز مدیریتی و فضاهای کاری مرتبط مدیریت یکی از دغدغه های تمام مدیران است.

فضای کاری فیزیکی یکی از مهمترین عناصر محیط کاری است و در یک مطالعه 79 درصد از کارکنان محیط کاری خود را به رضایت شغلی خود متصل می کنند.

اما فضای کوچک دفتر چالش بیشتری نسبت به یک فضای دفتر سخاوتمندانه تر و بزرگ دارد.

فضای کوچک باعث می شود که طراحی اینگونه فضاها  را با روش کارآمد تر سازماندهی کنید، به طوری که اعضای تیم توانایی انجام بهترین شرایط کاری را داشته باشند.

پس کارفرمایان چه کاری می توانند انجام دهند تا اطمینان حاصل کنند که اعضای تیم خود بهترین مکان ممکن برای کار در آن را دارند؟ وچه ملاک های برای انتخاب فضاهای کاری که باید توسط مدیریت تصمیم گیری شود موجود می باشد؟

چگونگی چیدمان اداری

در چیدمان اداری و میز مدیریتی باید به نکاتی توجه داشته باشید از جمله:

  • توانایی انجام کار انفرادی بدون حواس پرتی
  • پشتیبانی از تعاملات غیرمنتظره
  • پشتیبانی از جلسات و کار گروهی
  • راحتی کارخانه، ارگونومی و فضای کافی برای ابزار کار
  • کارهای کنار هم و تیمی
  • تعامل نزدیک با همکارانی که مورد نیاز است
  • محل کار برای مکان های شلوغ
  • دسترسی به تکنولوژی مورد نیاز
  • روشنایی کیفیت و دسترسی به نور روز
  • کنترل دما و کیفیت هوا

تمامی آیتم های نامبرده نمونه هایی هستند که می توانند کمک کنند به چگونگی چیدمان های اداری که مد نظر شما است.

شما می توانید ببینید که چگونه همه این ویژگی ها در ایجاد تعاملات اجتماعی با همکاران و در توانایی آن ها برای انجام کار انفرادی، مثمر ثمر خواهد بود.

بنابراين فضای اداری ایده آل بايد به نوعی از حريم خصوصي افراد (برای هر دو کار گروهی و کار انفرادی) کمک کند، اما بايد در حین حال کار گروهی و  همکاری را تشويق کند.

یکی از عوامل مهم که بسیاری از رهبران تیم در نظر نمی گیرند این است که در واقع اعضای
تیم به چکونه فضای کاری  نیاز دارند، چه چیزی در محیط کارشان مورد کمبود واقع شده و وجود چه نوع مبلمان اداری می تواند به آن ها کمک کند تا وظایف خود را بهتر انجام دهند.

در طی دوره حرفه ای که برخی مدیران در شرکت های مختلف اداری و رسمی فعالیت داشته اند به نتایجی رسیده اند که دانستن آن ها خالی از لطف نیست.

با کمک اینگونه سوالات می توان به نتایج مهمی می رسد. از جمله: آیا من دفتر کارم  را دوست داشتم؟ یا برای نوع کار من مناسب بود؟

زمانی که من رئیس هستم ، از کارکنانم پرسیدم که چگونه فضاهای کاری را دوست دارند؟

علاوه بر این ها جالب است بدانید که نکات دیگری هم یا توجه به محیط وجود دارد.

به عنوان مثال، یک سقف کوتاه می تواند تفکر تحلیلی را تشویق کند، در حالی که سقف بلند می تواند خلاقیت را تشویق کند. رنگ و نور همچنین می تواند بر روی چگونگی تفکر و نحوه کار اثر گذار باشد. رنگ های تند می تواند به خلاقیت کمک کند و رنگ های ملایم می تواند به تمرکز فکری بیانجامد.

قیمت خرید میز مدیریتی

هزینه و قیمت خرید میز مدیریتی بر اساس ابعاد و اندازه میز، متریال به کار رفته در ساخت آن و بسیاری موارد دیگر متفاوت خواهد بود. جهت مشاهده انواع میز مدیریتی موجود در نوژن و دریافت قیمت روز انواع میز مدیریتی با کارشناسان این مجموعه با شماره 02158942 در تماس باشید.