بلاگ

میز مدیریتی و کنفرانس

میز مدیریتی و کنفرانس

طراحی داخلی اتاق مدیریت یک از مهم ترین بخشهای طراحی داخلی ادارات و شرکت های خصوصی است. انتخاب میز مدیریت و میز کنفرانس مناسب و همخوان با اتاق مدیریت می تواند در شان و منزلت این بخش از سازمان مناسب عمل کند.

که با انتخاب صحیح این موارد میتوانیم به موضوع مورد نظر دست پیدا کنیم. میز های مدیریت و کنفرانس باید از یک استاندارد مناسب همراه با ارگونومی انسانی خوبی برخودار باشد که در حین کار از خستگی زود هنگام جلوگیری کند وضمن اینکه باید زیبایی وشکیل بودن خود را حفظ کند و بدلیل سمت مدیریتی که دارد باید به لحاظ زیبایی و عرض و طول مناسب که دارد با شرایط استفاده مدیریت همخوان باشد.

میز مدیریتی و کنفرانس

میز مدیریتی و کنفرانس

انتخاب میز مدیریت میتواند بصورت سلیقه ای باشد و یا اینکه شخص مدیر با توجه به استانداردهایی که در ذهن خود دارد نسبت به انتخاب اقدام کند بعنوان مثال به طور میانگین عرض های میز مدیریت حدود 75 الی 90 سانتیمتر و طول این میزها برابر 200 سانتیمترو ارتفاع اینگونه میزها بین 75 الی 80  میباشد که البته این سایزها بصورت کلی میباشد وباتوجه شرایط خاص این ابعاد میتواند متغیر باشد.

انواع میز مدیریتی و کنفرانس

این گونه میزها در دو نوع مختلف سبک کلاسیک و مدرن طراحی می شوند که بسته به فضای محل کاری که موجود میباشد باید انتخاب صحیحی انجام شود تا بتواند یک هارمونی مناسب در دفتر کار حاصل شود.

مواد و متریال مورد استفاده در میز مدیریتی و کنفرانس

در انتخاب نو ع متریال ومواد که میزهای موجود بازار معولا از ام دی اف های با تراکم مناسب و روکش های رنگی مختلفی استفاده شده که انتخاب رنگ از بین کالیته های رنگ در حین انتخاب نقش بسیار مهمی در جلوه مناسب میز و همخوانی آن رنگ با اتاق مدیریت مربوطه میتواند بازی کند.

بیشتر بخوانید
طراحی و چیدمان اتاق کنفرانس

نحوه چیدمان میز های مدیریت وکنفرانس

با توجه به محل پنجره در اتاق مدیریت ودید اتاق مدیریت نسبت به فضای اظراف خود ونسبت به درب ورودی اتاق باید نسبت به نوع ونحوه چیدمان این گونه میزها اقدام کرد.

میزهای مدیریتی معمولا دارای ال میز میباشند که بتوانیم از این قسمتها استفاده کاربردی تر بکنیم وفضای بیشتری روی سطح میز به ما بدهد وال میز به چه سمتی باشد مهم است و اینکه در زمان خرید باید به این نکات توجه کافی کرد.

میز کنفرانس مدیریت

میز کنفرانس اداری اتاق مدیریت انواغ مختلفی دارند برای مثال میزهای کنفرانس مدیریت 4 نفره ، 6نفره و 8نفره و یا بیشتر که می تواند یک سر آن به میز مدیریت متصل شود و یا اینکه از هر دو طرف با توجه به فضای مورد نیاز بیشتر میتواند در وسط اتاق باشد ودر اطراف ان براحتی بتوان گردشگاهی مناسب را ایجاد کرد.که در انتخاب اینگونه میزها باید به تعداد استفاده کنندگان احتمالی و نوع متریال و نوع رنگ بندی روکش های موجود شرکت دقت کافی بعمل آورد.

 میز های مدیریت و کنفرانس نوژن

شرکت نوژن نسبت به تعهدی که دارد این عقیده را دارد که پس از فروش محصولات نسبت به خدمات آن اقدام می کند و بازدیدهای دوره ای از پروژه های بعمل می آورد ونسبت به مشکلات احتمالی که برای مشتریان محترم ایجاد شده مشاوره واقدام مناسب را به عمل می آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *