بلاگ

میزهای مدیریتی

میزهای مدیریتی

میزهای مدیریتی و اتاق های مدیریتی باید از المانها و عناصر ارگونومیک استفاده شود و موارد اسناندارد روان شناسی رنگها و موارد دیگر باید در طراحی اینگونه فضاها استفاده شود که نکاتی
را در شامل میشود و در صورت رعایت این موارد معماری داخلی  مسلما تاثیر شگرفی در این گونه اتاق های و سالن ها را شاهد خواهیم بود.

برای میز مدیریتی و کنفرانس و پرسنل باید صندلی های ارگونومیک را انتخاب کنید که می تواند با موقعیت های بدن مختلف در حالات مختلف تنظیم شود، و  دارای پشتیبانی کمری و زیر دست است. یک صندلی ارگونومیک مدرن میتواند  مهمترین عنصر طراحی سالم و موثر دفتر کار ادارات را شامل شود.

میزهای مدیریتی

میزهای مدیریتی

طبق توصیه های طراحی به سبک  فنگ شویی، پشت صندلی شما نباید  به درب دفتر یا پنجره قرار گیرد. فنگ شویی اگر به طرز صحیح مورد استفاده قرار گیرد باعث جلوگیری از رکود جریان مثبت انرژی در اطراف یک فرد نشسته در میز کار را شامل می شود. همچنین کمک می کند تا از عدم قابل رویت بودن صفحه نمایش کامپیوتر جلوگیری شود و از چشمان شما محافظت می کند.

مبلمان اداری مدرن را با گوشه های تیز انتخاب نکنید. لبه های تیز متناسب با سبک انتخاب فنگ شویی نیستند. میز خود را در گوشه قرار ندهید، در عوض سعی کنید اتاق بزرگی را  برای طراحی دفتر کاری و میزهای مدیریتی خود به سبک  فنگ شویی ایجاد کنید.

کل فضای اداری خود را با لوازم و اثاثیه اداری پر نکنید و همیشه فضایی وجایی خالی باشد که بتواند آرامش ذهنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

صندلی مهمان، یک مینی بار و تلویزیون در دفتر کوچک خانه خود. ترک فضای آزاد خالی، ایجاد یک طراحی داخلی کارآمد و کاربردی و اجازه دادن به
انرژی مثبت آزادانه در اطراف اتاق.

بیشتر بخوانید
محصولات مبلمان اداری نوین

اجتناب از لوازم جانبی دکوراسیون غیر ضروری. و رعایت اینگونه موارد بسیار به شما کمک میکند که چیدمان همراه با ملایمت را در اینگونه اتاق ها ایجاد کند، بنابراین هیچ چیز نباید شما را خسته  کند.

ایده خوبی است که یک میز کوچک برای چاپگر و دستگاه فکس خود را خریداری کنید، اگر فضای کافی در دفتر خانه داریدو مثال های اینگونه و میزهای کاربردی که میتوانید استفاده کنید تا از بهم ریختگی اتاق خود خلاص شوید.

بایگانی ها

اغلب اوقات بایگانی های کوچک می تواند برای کتاب ها و مقالات مورد نیاز شما  کافی باشد. اگر شما نیاز به یک فضای ذخیره سازی بزرگ داشته باشید، فضای زیادی از اتاق را نگیرید در عوض میتوانید به یک سمت قفسه و کتابخانه اداری که در یک گوشه ایجاد میکنید مشکل خود را حل کنید.

ضمن اینکه اینگونه قفسه های کتاب یا کتابخانه های اداری در داخل اتاق مدیریت و میزهای مدیریتی یا شرکت میتواند به صورت دکوراتیو طراحی شود که هم کاربردی باشد و هم تزیینی.

استفاده از رنگ سبز به نظر می رسد آسان و آرامش بخش چشم انسان باشد، بنابراین تا حد امکان  انتخاب منظره سبز برای دکور دفتر خود را انتخاب کنید. فقط اقلام دکور دیواری را که کاملا دوست داری حفظ کنید. در غیر این صورت، شما نیاز به روشنایی مدرن و روشنایی کار در دفتر خود دارید.

چشمان انسان در اتاق با منابع زیادی از نور خسته می شوند، بنابراین دو منبع مختلف نور برای طراحی داخلی داخلی توصیه می شود. تا حد امکان درطول  روز با ترکیبی از نور طبیعی روز ومقدار کمی نور مصنوعی در صورت لزوم و در فضاهای که دسترسی به نور طبیبعی ندارند از ترکیب نور های آفتابی و مهتابی میتواند انتخاب مناسبی باشد.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید مبلمان اداری

گیاهان سبز

گیاهان سبز یک عنصر مهم برای ایجاد دکوراسیون اداری سالم هستند. و فضای اداری را به طبیعت متصل می کنند. گیاهان داخلی سبز اکسیژن تولید می کنند و سطح رطوبت را در اتاق حفظ می کنند. ایده های تزئینی رنگ سبز و زینتی احساس آرامش میدهند و شما کمک می کنند که احساس
و انرژی مثبت در طول ساعات کاری خود را حفظ کنید. گیاهان مقاوم در برابر نور کم می توانند گوشه های تاریک و قفسه های بزرگ را تزئین کنند.

لوازم جانبی سبز یک احساس طبیعی را به دکور اداری اضافه کرده و فضاهای کاری سالم، دلپذیر و کارآمد را ایجاد می کنند. گیاهان ارزان قیمت و گیاهان مناسب  برای تمیز کردن هوا و حفاظت از تابش مضر عالی هستند. گیاهان سبز و خوشبو کننده هوای  طبیعی بهترین راه برای حفظ هوا در ادارات که  شما در آن مشغول به کار هستید بسیار لذت بخش است.

و در مجموع کمک گرفتن از سبک های معماری آرامش بخش میتواند انتخاب خوبی برای استفاده از این علایم ومشخصات بصورت آگاهانه باشد.

گروه نوژن با تولید محصولات متنوعی از میزها و مبلمان اداری و صندلی اداری آماده ارائه محصولات خود به مشتریان عزیز است. برای مشاهده محصولات ما تنها کافی است از قیمت محصولات، طراحی های متنوع را مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *