بلاگ

مزایای استفاده از پارتیشن اداری

مزایای پارتیشن اداری

انواع مختلفی از پارتیشن اداری وجود دارد که در اینجا قصد داریم مزایای پارتیشن اداری با انواع آن را برای شما شرح دهیم تا درک کاملی از مزیت نصب پارتیشن اداری در محیط اداری داشته باشید و متناسب با فضای اداری که در آن فعالیت می کنید محیط را تقسیم بندی کنید.

مزایای پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری یکی از اقلام مبلمان اداری است که علاوه بر انواع مختلف و تنوع بالایی که دارند نیز دارای مزیت های بسیاری هم می باشند.

  • حریم خصوصی

پارتیشن بندی  یک فضا و حریم خصوصی برای شما به وجود می آورد که تاثیر بسزایی در راندمان کاری پرسنل دارد که می توانند با تمرکز بالا به کار خود بپردازند.

  • تمرکز در کار

هنگامی که کارمندان بخش های مختلف فضایی به صورت مجزا داشته باشند از همهمه و سر و صداهای کارکنان بخش های دیگر به دور باشند تمرکز بیشتری بر کار خود دارند و همین موجب می شود تا از حواس پرتی آن ها کم شود.

  • زیبایی دکوراسیون

از مزایای پارتیشن اداری جذابیت بخشیدن به محیط است و به شما کمک می کند تا دیزاین مورد نظر خود را اجرا کنید و با وجود پارتیشن بندی جلوه و زیبایی محیط را دو چندان کنید.

  • کاهش صداهای ناهنجار

شرکت هایی که رفت و آمد زیادی در آن رخ می دهد، صداهای ناهنجار و آزار دهنده ای را به همراه دارد و برای کاهش صداهای اضافه در محیط کار، پارتیشن اداری است که از کف تا سقف را در برمی گیرد و همین امر باعث می شود تا صدای کمتری به گوش برسد و رفت و آمد پرسنل و یا ارباب رجوع، اختلال در کار پرسنل ایجاد نکنند.

  • قابلیت جا به جایی

یکی از مزیت های پارتیشن اداری قابلیت حمل و جا به جایی داشتن است. اگر سالانه نیاز به جا به جایی شرکت باشد به راحتی می توانید پارتیشن و دیوایدرهای خود را باز کرده و در محل جدید نصب کنید.

بیشتر بخوانید
اتصالات لاملو

مزایای پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری

برای تقسیم بندی انواع پارتیشن اداری به دوجداره و تک جداره بودن آنها اشاره می شود و در مرحله بعد جنس به کار رفته در تولید، آنها را متمایز می کند.
یکی از مزایای پارتیشن اداری تنوع در انتخاب است که متناسب با نوع نیاز انتخاب می شود.

  • پارتیشن تک جداره

از مزایای پارتیشن اداری تک جداره مقرون به صرفه بودن آن است و به راحتی جا به می شود. قابلیت نصب دستگیره و قفل در این نوع پارتیشن امکان پذیر است. این نوع پارتیشن دارای عایق صوتی نمی باشد.

  • پارتیشن دوجداره

دفاتر و مراکزی که رفت و آمد در آن بسیار بالاست می توانند از پارتیشن دو جداره استفاده کنند که خاصیت عایق صوتی هم دارد و به راحتی می توانید آرامش را در محیط خود به وجود آورید.

  • پارتیشن ام دی اف

پارتیشن mdf را می توانید در ارتفاع گوناگون و سایز بندی های مختلف سفارش دهید این نوع پارتیشن از ستون های آلومینیومی و بدنه ام دی اف ساخته می شود.

  • پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای یکی از محبوب ترین پارتیشن ها است که می توانید به صورت دو جداره یا تک جداره آن را داشت باشید.

یک از مزایای پارتیشن اداری مجموعه نوژن این است که محکوم به انتخاب یک نوع خاص نیستید و می توانید با توجه به شرایط و موقعیت خود تک جداره یا دو جداره را سفارش دهید.

متناسب با دکوراسیون و طراحی داخلی که برای فضای اداری خود در نظر گرفته اید و نوع تجهیزات اداری که خریداری کرده اید پارتیشن اداری با متریال خاص خود را خریداری کنید.

بیشتر بخوانید
تاثیر رنگ مبلمان اداری در زیبایی فضای کار
0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.