بلاگ

مبلمان و صندلی اداری

مبلمان و صندلی اداری

مبلمان و صندلی اداری نوژن

چگونه می توان دفاتر کوچک اداری و مبلمان و صندلی اداری استانداردی را طراحی واستفاده کرد. فضای کاری فیزیکی و محل قرار گیری میز کنفرانس یکی از مهمترین عناصر محیط کاری است. بسیار مهم است که در یک مطالعه 79 درصد از کارکنان محیط کاری خود را به رضایت شغلی خود متصل می کنند.  اما مسلما طراحی دفاتر کوچک به مراتب مشکل تر از دفاتر بزرگ میباشد. فضای کوچک اداری باعث می شود که طراحی وچیدمان را با روش کارآمد تر سازماندهی کنید.

مبلمان و صندلی اداری

پس کارفرمایان چه کاری می توانند انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که اعضای تیم خود بهترین مکان ممکن برای کار در آن را در اختیار دارند؟

برای پاسخ به این سوال، ابتدا ببینید چه چیزی برای کارگران مهم است. “، ده ها ویژگی مهم فضای اداری مشخص شده که به ترتیب اهمیت، عبارتنداز:

 • توانایی انجام کار انفرادی بدون حواس پرتی
 • پشتیبانی از تعاملات غیرمنتظره
 • پشتیبانی از جلسات
 • ارگونومی و فضای کافی برای ابزار کار
 • به راحتی می توانید همکاران را پیدا کنیدوارتباط صمیمانه ای داشته باشید.
 • دسترسی به تکنولوژی مورد نیاز
 • روشنایی کیفیت و دسترسی به نور روز
 • کنترل دما و کیفیت هوا

قرار گیری فایل و کمد اداری نیز بسیار امر مهمی می باشد .شما می توانید ببینید که چگونه همه این ویژگی ها در ایجاد تعاملات اجتماعی با همکاران و در توانایی آنها برای انجام کار انفرادی، مهم می باشد. بنابراين فضای اداری ایدهآل بايد به نوعی از حريم خصوصي افراد  کمک کند، اما بايد همکاری را تشويق کند.

بیشتر بخوانید
لوازم و مصنوعات اداری و دفتری

یکی از عوامل مهم که بسیاری از رهبران تیم در نظر نمی گیرند این است که در واقع اعضای تیم را به آنچه که آنها نیاز دارند و آنچه که آنها در محیط کارشان فاقد آن هستند و چه عناصر می تواند به آنها کمک کند تا کارشان را بهتر انجام دهند.

فاکتور انتخاب صندلی  ادارات

سه نوع اصلی از صندلی های اداری وجود دارد: صندلی های کارمعمولی، صندلی های کم پشت و صندلی های اجرایی. صندلی های کاری کوچک هستند، معمولا بدون بازو و برای استفاده کوتاه تر. صندلی های نیمه عقب بزرگتر هستند، دارای بازوها هستند و بیشتر با استفاده از پشتی خوب برای استفاده طولانی ارگونومیک تر هستند. در حالی که مشاغل امروزی  به طور سنتی به معنای نشستن های طولانی رو  صندلی است، باید در انتخاب
صندلی وارگونومی متناسب بدن کاربر دقت زیادی نمدد. نوع صندلی که بیشتر به نیازهای شما بستگی دارد، معمولا به این عوامل بستگی دارد:

 • طول استفاده

 آیا شما نیاز به یک صندلی برای یک روز کاری 8 ساعته(یا بیشتر) دارید یا فقط برای چند ساعت در شب استفاده می کنید؟ از سوی دیگر، صندلی های اجرایی و صندلی های ارگونومیک میانی می توانند شما را برای 6-8 ساعت یا بیشتر راحت نگه دارند.

 • محیط کاری

 آیا به طور کلی ساعات زیادی در رایانه خود نشسته اید؟ برای مثال، اگر به عنوان مثال دستان خود را به خوبی کار کنید، احتمالا صندلی بدون دسته را می خواهید،زیرا این می تواند در مسیر حرکت شما قرار بگیرد. با این حال، اگر شما برای چندین ساعت پیوسته در همان موقعیت نشسته اید، سپس یک صندلی اجرایی کامل را با پشتیبانی کمری (پشت سر هم) در نظر بگیرید.

 • محدودیت های فضایی
بیشتر بخوانید
نکات چیدمان مبلمان اداری

 صندلی های نیمه باز و اجرایی می توانند سنگین، گسترده و بلند باشند. اگر در یک کابین کوچکتر کار می کنید، ممکن است توسط ردۀ صندلی محدود شود. از طرف دیگر، صندلی های کار، فشرده و راحت می توانند در فضاهای تنگ تر قرار گیرند. درنهایت متوجه می شویم که کاربر نهایی درهنگام انتخاب مبلمان اداری و صندلی اداری مناسب خود باید انواع صندلی های انتخابی خود را تست نموده وازبین انها مناسب ترین را انتخاب کند.

مبلمان اداری نوژن با بهره گیری از تجهیزات و دانش متخصصین خود انواع مبلمان و صندلی مناسب ادارات را طراح و ه فروش می رساند. برای مشاهده مدل های متنوع این شرکت به بخش محصولات ما مراجعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *