بلاگ

مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری مدرن

کارمندان زمان زیادی را در محیط کار خود می گذرانند که در بیشتر موارد کار یکنواخت و کسل کننده می تواند از راندمان و بازدهی آن ها بکاهد. یکی از راه های رفع این مشکل، زیباسازی محیط از طریق طراحی دکوراسیون اداری و انتخاب مبلمان اداری مدرن می باشد.

مبلمان اداری به روز

فضای هر مجموعه ای باید گویای فعالیتی که در آن انجام می شود ، باشد. از نظر طراحان، هر محیطی باید دکوراسیون مخصوص به خود را دارا باشد. مثلاً دکوراسیون مطب یک پزشک با دکوراسیون یک شرکت مهندسی قطعاً متفاوت است. انتخاب مبلمان اداری و چیدمان آن نیازمند علم و هنر می باشد.
کارمندان و مراجعه کنندگان، به راحتی از اشیاء اطراف خود در مجموعه تأثیر می پذیرند. اینکه یک تجارت بتواند با یک تصویر مناسب در مقابل مشتری ظاهر شود، بسیار حائز اهمیت می باشد.

نکات انتخاب مبلمان اداری مدرن

توصیه افرادی که علم طراحی دکوراسیون داخلی را آموخته اند ، اینست که تجهیزات اداری باید بر اساس پیروی از یک سبک تهیه شوند. امروزه سبک های زیادی یافت می شوند که هر کدام دارای خصوصیات و ویژگی های مختص به خود هستند ولی اگر بخواهیم به دو سبک شاخص اشاره نماییم می توان از سبک مدرن و سبک کلاسیک نام برد. این دو سبک بر مبنای سلیقه شخصی انتخاب می شوند ولی بهتر است قبل از دخیل کردن سلیقه شخصی خود این موارد را نیز در نظر بگیرید:

  • مساحت و متراژ شرکت، اداره، مطب و  دفاتر
  • تعداد، جنسیت، سن و سال کارمندان
  • نوع فعالیت کاری
  • بودجه و هزینه ای که برای طراحی دکوراسیون در نظر گرفته اید

مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری به روز

  • مساحت اداره

اگر مساحت و متراژ شرکت شما زیاد نیست، سبک مدرن انتخاب کاملاً مناسبی می باشد.
مبلمان اداری مدرن با ابعاد، وزن و حجم کم تر، رنگ بندی متنوع با طرح های شیک و لاکچری می تواند فضای ایده آلی را برای محیط اداری شما فراهم نماید.
در هنگام خرید مبلمان اداری حتماً از یک نوع سبک استفاده نمایید. به طور مثال نمی توانید میز کلاسیک را با صندلی مدرن در کنار هم قرار دهید.

بیشتر بخوانید
آشنایی با کتابخانه اداری مدرن

  • تعداد، جنسیت، سن کارمندان 

اگر کارمندان مجموعه و مخاطبان از جوان ها تشکیل شده اند ، سبک مدرن گزینه خوبی برای طراحی دکوراسیون شما می باشد، زیرا روحیه بخش و انگیزه دهنده است. اما اگر افراد میانسال با مجموعه شما همکاری می کنند ، سبک کلاسیک بهره وری بیشتری خواهد داشت.
جنسیت کارمندان نیز در انتخاب رنگ بندی دکوراسیون اهمیت دارد. اگر تمامی جمعیت کارکنان شما را خانم ها تشکیل می دهند، رنگ های روشن و شاد مانند قرمز، بنفش، نارنجی و … بیشتر مناسب حالات روحی شان می باشد.

  • نوع کار اداری

اگر نوع کار کارمندان نشستن پشت میز و استفاده از کامپیوتر است، همواره در خرید مبلمان اداری مدرن، راحتی عوامل را در نظر بگیرید.
میز کارمندی  و صندلی اداری باید براساس علم ارگونومیک خریداری شوند تا کمترین آسیب به کمر، گردن، پاها و ستون فقرات کارمندان در حین کار طولانی مدت وارد گردد.
می توان نتیجه گرفت هرچه افراد دیرتر دچار خستگی شوند، در طول روز کمتر از کار خود فاصله خواهند گرفت.
افراد هر بخش با هر مشغله ای نیازمند یک سری خاص از محصولات اداری هستند. اگر انتخاب مناسبی انجام شده باشد، این تأثیر مثبت خواهد بود و اگر تجهیزات اداری با روحیات این افراد سازگار نباشد، تأثیر منفی خواهد داشت که موجب پایین آمدن بهره وری از مجموعه می گردد.

حتما به جایگاه مدیریت در انتخاب مبلمان اداری اهمیت ویژه ای دهید. در هر نهاد و سازمانی، نقش مدیر آن مجموعه حیاتی است و باید میز مدیریتی که برای ایشان در نظر گرفته می شود، دارای فضایی دو برابر فضای سایر میزها باشد که هم شأن و جایگاه ایشان را در برابر مشتریان مشخص کند و هم جلوه عالی به فضای اتاق او بدهد.

بیشتر بخوانید
معرفی و خرید میز کانتر اطلاعات

مبلمان اداری شیک

  • بودجه و هزینه

کیفیت محصولات به میزان هزینه ای که صرف می کنید، بستگی دارد. معمولا میز و صندلی کلاسیک به دلیل استفاده از چوب های مرغوب دارای قیمت های بالاتری می باشند.
برای تهیه مبلمان اداری مدرن بهتر است از قبل اطلاعات کافی درباره جنس و متریال به کار رفته در آن داشته باشید. مبلمان اداری علاوه بر قیمت مناسب باید بعد از گذشت چند سال همان کیفیت روز اول را داشته باشند.

مبلمان اداری مدرن نوژن

شرکت نوژن با جمع آوری کادری حرفه ای و زبردست بهترین های دکوراسیون اداری را برای شما طراحی نموده تا به آن استانداردی که برای شرکت خود در نظر دارید، برسید. شما می توانید به صورت رایگان از ایده های طراحان مجرب ما بهره مند شوید. محصولات تولیدی نوژن با تنوع زیاد در طرح و رنگ، در انتخاب بهترین دست شما را باز می گذارد. شرکت تولیدی نوژن با کیفیت ترین مبلمان اداری، میز اداری، پارتیشن اداری و هر آن چه برای دیزاین شرکت خود به آن نیاز دارید را ارائه می دهد تا رضایت کامل از خرید خود داشته باشید.

میز کارمندی

اگر از طرح و متریال درستی در ساخت مبلمان اداری مدرن بهره گرفته شود، در عین سادگی بسیار جذاب و کار آمد جلوه خواهند نمود.
افراد دارای سلیقه های متفاوت هستند و در انتخاب سبک ها معیار های متفاوتی از یکدیگر دارند.
مبلمان اداری نوژن می تواند برای هر فرد با هر سلیقه و فعالیتی مبلمان اداری خاص ، شیک و مدرن را طراحی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *