بلاگ

کارایی مبلمان اداری شیک و مدرن

مبلمان اداری شیک

 کارایی مبلمان اداری شیک و مدرن را دست کم نگیرید! یک مدیر برای آن که بتواند فضای دلنشینی برای پرسنل خود ایجاد کند، ابتدا باید با تعریف زیر آشنا شود. دکوراسیون اداری اصولی در وهله اول می تواند برای هر بیننده ای چشم نواز باشد و بر روی او تاثیر بسزایی بگذارد. استفاده از مبلمان اداری شیک و زیبا در طراحی داخلی یک اداره نقش مهی را ایفا می کند، که هرگز نباید از آن غافل شد!

ﻫﺸﺖ ﺗﻮﺻﻴﻪ ﻣﻬﻢ ﺑﻪ ﺧﺮﻳﺪاﺭاﻥ ﻣﺒﻠﻤﺎﻥ اﺩاﺭی

مزایای استفاده از مبلمان اداری شیک و مدرن 

1- ایجاد انگیزه بالا، احساس آرامش و نشاط در بین کارکنان موجب شده تا از درگیری های غیر معقول بین افراد جلوگیری شود.

2- کاهش عوامل فرسایشی در طول مدت زمان کاری باعث حفظ سلامت بدنی و قوای جسمی افراد می گردد.

3- افزایش کارایی و راندمان کارمندان به هنگام استفاده از مبلمان اداری شیک و با کیفیت که نتیجه آن بهره وری هرچه بیشتر یک شرکت یا اداره می باشد.

4- افزایش اعتبار در بین مراجعه کننده هایی که قصد بستن قرارداد کاری دارند ، سبب می شود تا افراد راحت تر به آن مجموعه اعتماد کنند.

رنگ ها و نقش آن ها در انتخاب مبلمان اداری چیست؟

رنگ شناسی از دیگر مقوله های مهم و در عین حال پیچیده ایست که در صورت عدم توجه به آن می تواند محیطی کسل کننده برای افراد ایجاد نماید.

استفاده از رنگ های گرم و سرد که هرکدام کاربردهای مختلفی برای هر فضایی دارند که قبل از خرید یک ست مبلمان اداری همواره باید بر این مسئله توجه نمایید و با یک کارشناس مشورت نمایید.

بیشتر بخوانید
چگونگی نصب پارتیشن اداری

علاوه بر رنگ ها، نورپردازی و چیدمان درست و اصولی نیز از دیگر فاکتورهای مهم در این مبحث می باشد. حد الامکان استفاده از نورطبیعی که از طریق پنجره ها وارد فضای داخلی می شود بهتر از نورهای مصنوعی و ساختگی هستند. نحوه قرارگیری مبلمان و میزها نیز باید منظم و در عین حال ساده باشد. اندازه وسایل یک محیط باید بر طبق مساحت آن انتخاب شوند. استفاده از انواع گیاهان زینتی در پیرامون اتاق ها که دارای مبلمان اداری شیک و دلپسند هستند، احساس سرزندگی به نفرات خواهد بخشید.

مجموعه مهندسی نوژن مفتخر است که با بهره گیری از دانش روز دنیا ، مواد اولیه مرغوب و کیفیت دار و دستان پرتلاش کارگران ایرانی متعهد و غیور ؛ تولیدات خود را در زمینه انواع مبلمان اداری ارزان قیمت در اختیار مدیران دوستدار زیبایی قرار می دهد.

در صورت نیاز مشتریان گرامی به کارشناس ؛ پس از تماس با واحد اداری نوژن ، تیم مهندسی گروه طراحی به محل اعزام شده و پس از مشاوره رایگان و بررسی وضعیت و نیاز سنجی به عمل آمده ؛ طراحی اولیه در قالب پیشنهادی ارائه می گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *