بلاگ

آیا مبلمان اداری دست دوم مناسب است؟

مبلمان اداری دست دوم

اگر قصد خرید مبلمان اداری را دارید و برای کاهش هزینه ها مبلمان اداری دست دوم را مد نظر قرار داده اید ، بهتر است تا با معایب و مزایای آن آشنا شوید تا تصمیم گیری درست را انجام دهید.

قیمت مبلمان اداری دست دوم

اگر بخواهیم قیمت مبلمان اداری نو را با دست دوم آن مقایسه کنیم ، کاملا مشخص است که هر جنس دست دومی قیمت پایین تری نسبت به دست اول آن دارد. مبلمان دست دوم برای قیمت گذاری چند آیتم دارد

  • عمر محصول و مدت زمانی که از آن استفاده شده است.
  • طرح و رنگ مبلمان اداری
  • درصد تمیز بودن و سالم بودن مبلمان
  • نوع کارایی و کاربری مبلمان اداری

مبلمان اداری دست دوم

مزایا و معایب مبلمان کار کرده

مزیتی که خرید مبلمان اداری کار کرده دارد این است که قیمت خیلی پایین تری نسبت به نو آن دارد، شاید بودجه شرکت و هزینه ای که قرار است صرف خرید مبلمان اداری شود مهم باشد اما همه ماجرا نیست.

معایبی که خرید مبلمان دست دوم دارد خیلی بیشتر از مزایای آن است. مبلمان اداری خریداری شده برای هر شرکت متناسب با نوع فعالیت آن موسسه انتخاب می شود برای مثال: هر شرکت و سازمانی طبق طراحی داخلی که انجام می دهد مبلمان و تجهیزات اداری را خریداری می کند. گاهاً رنگ سازمانی موجود در مجموعه در انتخاب رنگ مبلمان اداری تاثیر بسزایی دارد و علاوه بر آن مبلمان با توجه به فضایی که در اختیار دارید، سایز و ابعاد متفاوتی دارد.

قطعاً شما نمی توانید مبلمان اداری کار کرده را انتخاب کنید که سایزی متناسب با محیط اداری شما و رنگ و طرح دلخواه که هارمونی با دکوراسیون داخلی شما داشته باشد را پیدا کنید و همین مسئله بسیار زمان بر خواهد بود و باز هم برای شما هزینه بالایی خواهد داشت. اگر کمی بیشتر در بودجه برای خرید مبلمان اداری در نظر بگیرید می توانید با دیدی وسیع و به راحتی از طریق اینترنت و فروشگاه های آنلاین طرح و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده و به راحتی در مقصد تحویل بگیرید.

بیشتر بخوانید
مبلمان اداری کرو برای چه مکان‌ هایی مناسب است؟

خرید مبلمان اداری نو

اگر می خواهید مبلمان نو را با قیمتی مناسب خرید کنید یک راه حل ساده به شما معرفی می کنم تا از این بلا تکلیفی نجات پیدا کنید و سراغ مبلمان اداری کار کرده نروید. برای کم کردن هزینه خرید مبلمان اداری باید سعی کنید واسطه ها را کم کنید تا مبلمان را به قیمت واقعی آن بخرید.

شرکت نوژن که تولید کننده و عرضه کننده مبلمان برای شرکت ها و ادارات است، محصولات خود را با مواد اولیه با کیفیت تولید می کند و می توانید بدون واسطه و مستقیماً از شرکت خریداری کنید تا محصولات با کیفیت را با قیمتی مناسب بخرید و دیگر نیاز نباشد سراغ جنس دست دوم بروید. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *