بلاگ

عوامل تاثیر گذار در قیمت میز مدیریت

میز مدیریتی مارلیک 3

میز مدیریت یک از مبلمان اداری است که خرید آن برای شرکت الزامی است و در اینجا می خواهیم عواملی که بر قیمت میز مدیریت تاثیرگذار است را برای شما بیان کنیم تا بهتر و با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

چه عواملی در تغییر قیمت میز مدیریت تاثیر دارند؟

ابعاد و سایز میز اداری
نوع کاربری میز اداری( میز مدیریت، میز کارمندی، میز منشی، میز کنفرانس )
نوع سبک طراحی و تولید مبلمان اداری
نوع متریال و مواد اولیه به کحار رفته در تولید تجهیزات اداری

تمامی موارد ذکر شده به تنهایی باعث نوسان قیمت مبلمان اداری و قیمت میز مدیریت که در این مقاله راجع به آن گفتگو می کنیم تاثیرگذار است و به عبارتی قیمت را تعیین می کند.

میز مدیریت لاوان

میز مدیریت کلاسیک

یکی از سبک های طراحی در مبلمان اداری سبک کلاسیک است. افرادی که علاقه مند هستند تا قدرت خود را به نمایش بگذارند میز مدیریت کلاسیک را برای دفتر کار خود انتخاب می کنند و با کنده کاری و طرح های منبت شده بر روی میز ، جلوه و زیبایی خاصی را به محیط القا می کند. برای ساخت محصولاتی که سبک کلاسیک دارند از چوب راش و چوب درخت گردو استفاده می شود تا بتوان بر روی آن منبت کاری انجام داد.

انتخاب میز مدیریت کلاسیک قیمت متفاوتی نسبت به طرح های مدرن و … دارد و در همین سبک هر چه ابعاد میز بزرگ تر شود قیمت هم به نسبت بیشتر می شود.

میز مدیریت مدرن

سبک دیگری که برای خرید می توانید به آن فکر کنید سبک مدرن است که امروزه به دلیل فضای کم و کوچک ادارات بیشتر این سبک را انتخاب می کنند چون فضای کم تری را اشغال می کند. میزهای کلاسیک در فضاهای کوچک باعث شلوغی و نامنظم شدن فضا می شود و همچنین اگر می خواهید هزینه کم تری بپردازید میز مدیریت مدرن را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید
5 مورد مهم برای طراحی اتاق انتظار

نحوه خرید

اگر می خواهید راحت ترین راه برای خرید را انتخاب کنید خرید اینترنتی از سایت های معتبر را به شما پیشنهاد می کنیم که باعث می شود به صورت مستقیم از تولیدکنندگان خرید کنید و در این راستا، واسطه ها حذف شده و شما قیمت واقعی مبلمان اداری را پرداخت می کنید و به طبع هزینه کم تری را برای خرید می پردازید و هزینه های شما به صورت کلی کاهش می یابد.

شرکت تولیدی نوژن تولیدکننده است و می توانید به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید و یا در صورت نیاز به مشاوره با شماره های نوژن تماس گرفته و با کمک مشاوران خرید خود را نهایی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *