بلاگ

فضای اوپن اداره

پارتیشن میز

آفیس یا اداره که امروزه جزء لاینفک تمامی شرکتهای تولیدی و خدماتی بزرگ و کوچک محسوب میشود معمولا در قدیم توسط دیوارها از هم جدا میشدند تا هر کس در فضای مربوط به خود قرار بگیرد.

اما امروزه جهت شفاف سازی فعالیتها و  مدرنیته کردن فضای کسب و کار توسط پارتیشن های کوتاه، میز، دیوایدر فضا چینی می شود، که استقبال زیادی از آن بعمل آمده، زیرا در فضاهای اداری به سبک گذشته ارتباط بین گروه ها بسیار کمتر بوده وهر نفر فضای بیشتری اشغال میکند.

این سبک فضا چینی می تواند ارتباط بین کارمندان را بیشتر کند، در حالی که محیط هر شخص را از دیگری مجزا کرده ولی در این حال باعث ارتباط گیری راحت پرسنل می شود و محیط صمیمی را تشکیل می دهد و تجربه ثابت کرده که این صمیمیت می تواند به رشد مجموعه کمک کند.

پارتیشن اداری

پارتیشن واژه ای لاتین است که با همان تلفظ وارد زبان ما شده است. پارتیشن های کوتاه از متریال ام دی اف و شیشه و یا آلومینیوم یا شیشه ساخته میشوند که از 120 تا ارتفاع سقف موجود  متغیر میباشد. که 45 تا 170 سانتی متر آن شیشه می تواند باشد و مابقی از پنل استفاده میشود.

این نوع محصول می تواند به کارمندان استقلال کاری بدهد ولی در صورت نیاز به ارتباط با یکدیگر ایستاده می توانند با هم صحبت کنند. در قسمت شیشه ای پارتیشن در صورت نیاز به بسته بودن محیط می توانید کرکره های آن را ببندید و در شرایط دلخواه که نیاز به دیدن محیط داشتید می توانید کرکره را باز کنید.

بیشتر بخوانید
خرید مبلمان اداری مناسب

مبلمان اداری

میز و صندلی های چوبی بزرگ امروزه منسوخ شده اند و تمام ادارات و ارگان ها به اندازه بودجه خود میز و صندلی اداری به روز و مدرن تهیه می کند تا بتوانند تاثیر بسزایی در محیط ، روند کاری پرسنل و ذهنیت ارباب رجوعی که به شرکت وارد می شود داشته باشند ، افزایش بهره‌ وری کاری کارمندان با
دکوراسیون مناسب طبق استانداردهای مشخص امکان‌پذیر خواهد بود که در این مجموعه استفاده از میز اداری ، میز مدیریت و همچنین میز کنفرانسطبق طراحی‌های مدرن و کلاسیک می‌تواند به فضا و محیط کاری حالتی کاملاً رسمی و مدرنیته ببخشد و از این رو انتخاب مبلمان اداری حائز اهمیت است.

شرکت نوژن با استفاده از مدرنترین و متنوع ترین پارتیشن آلومینیومی و ام دی اف بصورت تک جداره و دوجداره دست خریدارن و مدیران شرکتها را در ایجاد فضای ایمن و پویا در قسمتهای مختلف اداره باز میگذارد یا تصویرگر تصور انها باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *