صندلی کنفرانس

به صورت کلی در تمامی شرکت های دولتی و خصوصی جهت برگزاری جلسات کاری خود احتیاج به میز و صندلی کنفرانس وجود دارد. به همین دلیل این محصول یکی از مهم ترین تجهیزات در سیستم مبلمان اداری شرکت ها می باشد.

نکات مهم در خرید صندلی کنفرانس

این نوع صندلی باید به گونه ای باشد که فرد هنگام استفاده از آن احساس خستگی و خواب آلودگی نکند. روکش صندلی از پارچه های چرم مصنوعی و ضد تعریق باشد تا فرد در نشستن طولانی مدت خسته نشوند. و نیز دسته های این گونه صندلی با داشتن قابلیت تنظیم دستی راحتی را برای کاربر به ارمغان بیاورد. ارگونومیک بودن صندلی باعث می شود تا ستون فقرات و گردن فرد دچار آسیب و مشکلات جسمی نشود.

ویژگی های صندلی کنفرانس

از مهم ترین ویژگی های صندلی کنفرانس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. هماهنگي و هم خواني صندلي با فضاي كنفرانس بسيار مهم است. این نوع صندلی اگر بزرگ باشد در یک فضای کوچک رفت و آمد افراد شركت كنند در كنفرانس را مختل می کند. ترتيب صندلي ها در كنفرانس بايد به گونه اي باشد كه بهم نچسبند و افراد بتوانند در سالن كنفرانس تردد داشته باشند.
  2. این محصول در مجموعه نوژن در انواع و طرح هاي مختلفي تهيه مي شود و شما بايد متناسب با فضاي كنفرانس خود، مدل دلخواه خود را انتخاب كنيد.
  3. شما بايد متناسب با كسب و كار خود، صندلي كنفرانس خود را انتخاب كرده و خريداري كنيد. از آن جايي كه كليه مشتريان و شركاي تجاري شما روي اين چنين صندلي هايي قراردادها را منعقد مي كنند، اين نوع صندلي ها بسيار مهم هستند.
  4. شما در اتاق کنفرانس چندین جلسه طولانی در طول ماه و سال را ميزباني مي كنيد، بنابراین انتخاب صندلی مناسب بسیار مهم است. درست مانند میز کنفرانس مناسب، صندلی نیز باید راحت بوده تا مشتريان نسبت به عقد قرارداد شور و اشتياق داشته باشند.