Image11

صندلی کنفرانس

خانهصندلی کنفرانس

به صورت کلی در تمامی شرکت های دولتی و خصوصی جهت برگزاری جلسات کاری خود احتیاج به میز و صندلی کنفرانس وجود دارد. به همین دلیل این محصول یکی از مهم ترین تجهیزات در سیستم مبلمان اداری شرکت ها می باشد.

نکات مهمی که در زمان خرید صندلی کنفرانس باید توجه نمایید.

این نوع صندلی باید به گونه ای باشد که فرد هنگام استفاده از آن احساس خستگی و خواب آلودگی نکند. روکش صندلی از پارچه های چرم مصنوعی و ضد تعریق باشد تا فرد در نشستن طولانی مدت خسته نشوند. و نیز دسته های این گونه صندلی با داشتن قابلیت تنظیم دستی راحتی را برای کاربر به ارمغان بیاورد. ارگونومیک بودن صندلی باعث می شود تا ستون فقرات و گردن فرد دچار آسیب و مشکلات جسمی نشود.

ویژگی های

  1. هماهنگی و هم خوانی صندلی با فضای کنفرانس بسیار مهم است. این نوع صندلی اگر بزرگ باشد در یک فضای کوچک رفت و آمد افراد شرکت کنند در کنفرانس را مختل می کند. ترتیب صندلی ها در کنفرانس باید به گونه ای باشد که بهم نچسبند و افراد بتوانند در سالن کنفرانس تردد داشته باشند.
  2. این محصول در مجموعه نوژن در انواع و طرح های مختلفی تهیه می شود و شما باید متناسب با فضای کنفرانس خود، مدل دلخواه خود را انتخاب کنید.
  3. شما باید متناسب با کسب و کار خود، صندلی کنفرانس خود را انتخاب کرده و خریداری کنید. از آن جایی که کلیه مشتریان و شرکای تجاری شما روی این چنین صندلی هایی قراردادها را منعقد می کنند، این نوع صندلی ها بسیار مهم هستند.
  4. شما در اتاق کنفرانس چندین جلسه طولانی در طول ماه و سال را میزبانی می کنید، بنابراین انتخاب صندلی مناسب بسیار مهم است. درست مانند میز کنفرانس مناسب، صندلی نیز باید راحت بوده تا مشتریان نسبت به عقد قرارداد شور و اشتیاق داشته باشند.