بلاگ

اهمیت انتخاب صندلی کارمندی مناسب برای کارمندان

صندلی کارمندی مناسب

مبلمان اداری در برگیرنده تمام تجهیزات اداری است که پرسنل برای کار کردن به آن احتیاج دارند و صندلی کارمندی مناسب یکی از مهم ترین مواردی است که باید در انتخاب و خرید آن دقت کرد. دلیل اهمیت صندلی کارمندی ، استفاده طولانی مدت کارمندان از آن است و می بایست استاندارد های اولیه را داشته باشد تا در استفاده طولانی مدت باعث خستگی و آسیب به سلامت کاربر نشود.

مشخصات صندلی کارمندی مناسب

هنگام خرید صندلی کارمندی به شکل و ظاهر آن توجه کنید و محصول خریداری شده از نظر ظاهری در قسمت تکیه گاه دارای قوس متناسب با حالت کمر باشد، نشیمنگاه فرم و قطر مناسبی داشته باشد. صندلی قابلیت تنظیم ارتفاع و تکیه گاه را داشته باشد تا کاربر شکل متناسب با بدن خود را تنظیم کند و احساس خستگی و یا درد در قسمت کمر و گردن کاهش داده شود. قابلیت تنظیم ارتفاع سبب می شود تا کارمندان ارتفاع صندلی خود را مناسب با قد و ارتفاع میز تنظیم کنند تا به راحتی به کار خود بپردازند.

صندلی کارمندی مناسب

مزایای صندلی کارمندی استاندارد

مدیران و صاحبان شرکت ها اگر می خواهند بازدهی مثبت با پیشرفت صعودی را از پرسنل خود داشته باشند باید صندلی اداری استاندارد و مناسب را خریداری کنند.
حالا می گویید مبلمان اداری چه تاثیری در روند کاری پرسنل دارد؟
کارمندان از میز و صندلی کارمندی که استفاده می کنند در صورت ارگونومیک بودن آن ها و راحتی که در زمان استفاده دارند احساس رضایتمندی از کار بیشتر می شود و در طول استفاده احساس خستگی و یا درد در مفاصل و ستون فقرات نخواهند داشت. وقتی تمام سیستم ارگونومیک باشد دیگر کارمندی برای مشکلات مفاصلی تقاضای مرخصی از مدیر خود نخواهد داشت. پس در همین راستا راندمان کار بیشتر می شود، احساس رضایت، سلامت کارکنان و … تاثیر بسزایی در فعالیت سیستم نیز خواهد داشت.

بیشتر بخوانید
میز مدیریت مدرن یا کلاسیک؟

مجموعه نوژن با سالها فعالیت در حوزه تولید انواع مبلمان اداری و تولید تخصصی صندلی اداری و کارمندی و مدیریت آماده ارائه محصولات خود به متقاضیان گرامی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *