صندلی انتظار

صندلی انتظار معمولاً در مکان هایی که لازم است افراد برای مدت زمانی منتظر باشند قرار داده می شود. عمدتاً جنس بدنه آن ها از فلز بوده و علاوه بر ماهیت ذاتیشان، وظیفه زیباتر کردن محیط اداری را نیز به عهده دارند . صندلی‎ های انتظار دارای مدل‎ های و انواع مختلفی  می باشند، این تفاوت میتواند در جنس بدنه  آن ها، روکش نشیمن صندلی ها و یا حتی جنس شاسی باشد.

در طراحی بعضی از  صندلی های انتظار  بخشی را به عنوان  سبد در نظر می گیرند تا این امکان را به کاربر بدهد  تا وسایل خود را در زیر صندلی و داخل سبد قرار دهد. در طراحی بعضی دیگر از انواع صندلی‎ انتظار  میز کوچکی  در کنارصندلی تعبیه می گردد که کاربر بتواند وسایل خود را بر روی آن قرار دهد.

یکی از گزینه های که پیش روی شما قرار دارد به سراغ صندلی انتظار که از جنس فلز است بروید این نوع صندلی دارای طول عمر و ماندگاری بالایی است البته که نسبت به مدل چوبی گران تر نیز می باشد سادگی و در عین حال تنوع رنگ از ویژگی های این محصول است.البته که این قانون به طور کلی برای انتخاب مبلمان اداری صدق می کند.

نکات مهم در زمان خرید صندلی انتظار فرودگاهی

دقت داشته باشید که کیفیت روکش نشیمنگاه صندلی انتظار از موارد مهم است که باید در نظر داشته باشید به سراغ جنس روکشی بروید که ضد باکتری باشد پارچه کریپتونی تنها پارچه ای است که در برابر لکه آب و رشد باکتری مقاوم است.

به رنگی که دارید خریداری می کنید توجه داشته باشید برای انتخاب رنگ صندلی انتظار باید به دیگر المان های موجود در محیط توجه داشته باشید.

شرکت نوژن از برترین شرکت های تولید کننده و ارائه دهنده انواع صندلی انتظار با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان نوژن به شماره 02158942 تماس حاصل نمایید.