Image11

صندلی اداری

خانهصندلی اداری

فروش انواع صندلی اداری

امروزه صندلی های اداری در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردند. به این خاطر که کارهای اداری بیشتر مواقع با استفاده از میز و صندلی صورت می گیرد.  لازم است تا شخص بر روی صندلی بنشیند خرید صندلی اداری جزء الزامات دکوراسیون و مبلمان اداری می باشد.

نکات خرید صندلی اداری

در زمان خرید به نوع صندلی و نیاز خود دقت کنید چرا که هر یک از صندلی ها ابعاد، جنس و طراحی به خصوص خود را دارند.

صندلی اداری در انواع دسته دار و بدون دسته تولید می شوند. که مدل های دسته دار برای افرادی که با لپ تاپ یا کامپیوتر کار می کنند مناسب تر است.

همچنین در زمان خرید صندلی باید به قابلیت تنظیم ارتفاع آن دقت کنید. چرا که در بیشتر این صندلی ها امکاناتی وجود دارد که ارتفاع آن افزایش یا کاهش پیدا کند.

برای اینکه مدت طولانی کارمندان بر روی صندلی می نشینند باید از صندلی های استفاده کنند که سلامت آن ها را به خطر نیندازد. به همین دلیل قابلیت ارتجاعی پشتی صندلی های اداری باعث می شود که کمر و گردن فرد در زمان کار در موقعیت مناسب قرار گیرد و پس از مدتی دچار بیماری نشود.

کیفیت صندلی

برخی از مدیران در زمان خرید صندلی اداری به قیمت بیشتر از کیفیت و طراحی ارگونومیک اهمیت می دهند. در نهایت صندلی ارزان قیمتی را خریداری می کنند و از آنجایی که این  محصولات استاندارد ها را رعایت نکردند بعد از استفاده طولانی مدت سبب آسیب های جسمانی در ستون فقرات و کمر می شوند. در نتیجه بهتر است کیفیت را به عنوان اولویت قرار دهید و سپس به قیمت بی اندیشید. بهترین کیفیت را می توانید از نوژن بخواهید.