[smartslider3 slider=1]

مبلمان اداری نوژن

مبلمان اداری نوژن فعالیت حرفه ای خود را از سال یک هزار و سیصد و شصت و نه  آغازکرده  و در طی بیست و نه سال اخیر با بهره گیری ازتکنولوژی ماشین آلات و فناوری های مدرن در روش های نوین ، مدیریت علمی و طراحی استراتژی های اثربخش و کارا و با پیاده سازی برنامه های مدون به همراه حمایت مشتریان خود در این سالها. توانسته به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان مبلمان اداری و همچنین پارتیشن اداری و طراحی معماری داخلی اداری من جمله فایل و کمد اداری , در ارائه خدمات به هموطنان عزیز و محترم ایفای نقش نماید.
مبلمان اداری نوژن در نظر دارد در راستای تفکر مشتری مدار با خدمات پس از فروش ویژه و بازدید های دوره ای از پروژه های انجام شده ، خلاقیت جدیدی از خدمات را به مشتریان و خریداران محصولات نوژن ارائه دهد تا رضایت مطلوب حاصل شود.

طرح بندی و رنگ بندی مناسب تمام اداره جات

فایل اختصاصی با طراحی مناسب برای انواع فضاها

پارتیشن اداری مناسب فضاهای مدرن اداری

بهترین مبلمان اداری و فضاهای اداری را برای شما فراهم می کنیم

انتخاب یک صندلی اداری متناسب انواع میزها

آشنایی بیشتر با  مبلمان اداری نوژن

تخصص

مجموعه مهندسی نوژن

مبلمان اداری نوژن فعالیت رسمی خود را از سال 1369 شروع کرده و با توجه به کیفیت بالا و خدمات مناسب در این حوزه همواره متعهد به رعایت اصول مشتری مداری می باشد. گواهینامه های استانداردها : گواهینامه ایزو 9001 – گواهبنامه - OHASAS گواهینامه ISO 14001-گواهینامه INTEGRATED MANAGEMENT SYSTEM - تدوینگر استاندارد ملی میزهای کار

مشاوره تخصصی

مراحل مشاوره در تیم مهندسی نوژن

پس از تماس مشتریان محترم با این مجموعه . گروه کاری تیم مهندسی واحد طراحی را به محل مورد نظر اعزام نموده وپس از مشاوره رایگان و بررسی وضعیت پروژه و نیازسنجی به عمل آمده. طراحی اولیه درقالب پیشنهادی اراِیه می شود.

engineers

تیم مهندسی نوژن

تیم مهندسی مبلمان اداری نوژن شامل واحد طراحی فروش و تولید که با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی، فنی، آشنا به روش های نوین طراحی، اجرا ومشتری مداری و نیز برخورداری از تمامی امکانات نرم افزاری و اجرایی فضاهایی متنوع و کار آمد در پروژه های اداری را ارئه می دهد

جوایز مبلمان اداری نوژن

نقاط قوت مبلمان اداری نوژن پرسنل متخصصی می باشند که با توان اجرایی بالا و مشاوره های طراحی که به شما مشتریان عزیز ارایه میدهند شما را در رسیدن به خواسته مورد نظر راهنمایی می کنند.

یکی از افتخارات مبلمان اداری نوژن همگامی همیشگی با استاندارد بوده است

مشتریان ما می گویند

بابت تجهیز ساختمان اداری که در دست داشتم با نوژن آشنا شدم و از کارخانه این شرکت بازدید به عمل آوردم که با توجه به نیروهای خوب و حرفه ای شاغل در کارخانه و همین طور دستگاه های به روز و وسعت کارخانه نسبت به نوژن اطمینان پیدا کرده و نسبت به خرید اقدام کردم که خدمات بسیار خوبی درحین خرید و پس از نصب کالاهای که برای ما ارسال کردند و پس از نصب با بازدیدهای دوره ای که از ساختمان ما داشتند توانستند تصور ذهنی خوبی از خود نزد ما به جای بگذارند.

مشتریان ما می گویند

با توجه به آشناییی که با شرکت نوژن پیدا کردیم متوجه شدیم. نکات قوت هایی که شما دارید مانند پرسنل خوش برخورد و حرفه ای واحد طراحی فروش نصب و مجموعه کارخانه و بخشهای دیگر مجوعه باعث شد که ارتباط گرم و صمیمانه ای با این مجموعه داشته باشیم که با توجه به خریدهای مداوم و متوالی که با نوژن داریم نیازها و خواسته هایمان مرتفع شود.

مشتریان ما می گویند

سلام اینجانب با نوژن کار کردم و در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون اداری از این مجموعه مشاوره خواستم که با توجه به طرح های شیک و لوکس که اراِئه دادند و توسط چیدمان و سیرکولاسیون مناسب نیاز مارا به طریقی صحیح پاسخ بدهند و اجرای بسیار خوبی هم داشته باشند و از این موارد و اتفاقات خشنود و رضایت دارم

آخرین اخبار

فیلم مبلمان اداری نوژن

گزارش صدا و سیما از کارخانه نوژن