معرفی نوژن:

مبلمان و پارتیشن اداری نوژن جهت تجهیز ساختمان های اداری  فعالیت رسمی  خود را از سال 1369 در حوزه طراحی و تولید مبلمان اداری شروع کرده و اکنون باتوانمندی و بهره مندی از نیروهای حرفه ای  ، ماشین آلات و تکنولوژی به روز ، ذوق و هنراصیل  ایرانی عزم راسخ و صادقانه خود را معطوف تولید محصولات با کیفیت نموده و افزایش کیفی محصولات ، خدمات پس از فروش مناسب بسمت  رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان گرویده .تنوع زیاد و گستردگی محصولات ومدولار سازی مناسب باگرایش سلیقه مشتری ، قابلیت پوشش هر نوع خواسته ونیاز  و ایجاد محیطی همخوان  با حفظ طبقه بندی وسلسله مراتب شغلی از مزایا وارزش افزوده های  تولیدات مبلمان اداری نوژن می باشد.

نوژن با توجه به سابقه درخشان و طولانی در تولید مبلمان اداری اقدام به توزیع گسترده محصولات خود در سراسر کشور توسط نمایندگان محترم خود نموده است.
مبلمان اداری نوژن هم  اکنون به عنوان یکی از اعضای فعال اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران فعالیت مستمر داشته و درتمامی  نمایشگاههای تخصصی مبلمان اداری حضوری چشمگیر داشته ودارد

گواهینامه های استانداردها :
1-
گواهینامه ایزو 9001
2-
گواهبنامه OHASAS 18001
3-
گواهبنامه ISO 14001
4-
گواهینامه INTEGRATED MANAGEMENT SYSTEM
5-
تدوینگر استاندارد ملی میزهای کار

 

خط مشی کیفیت

مدیریت ارشد سازمان ،در جهت  برقراری تیم کیفیت مبتنی بر استاندارد 2008-9001ISO را در راس اهداف خود جای داده و با پیاده سازی  اصولی سیستم و اجرای آن در جهت ارائه خدمات با کیفیت بسیار خوب  وهمچنین با  رعایت اصل مشتری مداری که جزوماموریت اصلی خود میداند، خود را متعهد به رعایت و پیشبرد اهداف ذیل میداند:
1- ارتقاء سطح کیفیت محصولات مطابق با خواسته ونیاز های مشتریان محترم
2- گسترش نگرش  مشتری مداری و تلاش همیشگی در جهت ارتقا رضایت مشتریان محترم
3- مشارکت مستمر در جمع برترین  های برند مبلمان اداری کشور
4- ورود کردن  به بازارهای هدف صادراتی و گسترش این حوزه.
5- آموزش مداوم نیروی انسانی در کلیه سطوح سازمانی  به جهت  ترویج فرهنگ ونگرش کیفیت و ارتقاء سطح تخصص حرفه ای  و مهارت آن دربین کارکنان متعهد این مجموعه.
6- گسترش و توسعه خطوط تولید همجهت با تکنولوژی های  روز دنیا و با برخورداری از روش های صحیح  برای انجام عملیات ساخت محصولات.
وایجاد زنجیره تامین ویکپارچگی آن . وهمینطور مدیریت ارشد سازمان از کلیه همکاران عزیزاین  انتظاررا  دارد که ضمن همکاری با نماینده خود ، با تشریک مساعی صمیمانه  در راستای مقوله اجرای اهداف تیم مدیریت قدم های مثبت وسازنده ای  بردارند.

است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

طرف قرارداد با نوژن