Image11

وبلاگ

خانهبلاگویژگی های انواع پارتیشن آلومینیومی

ویژگی های انواع پارتیشن آلومینیومی

از پارتیشن آلومینیومی  برای ایجاد فضا های خصوصی و تفکیک شده در شرکت ها، ادارت و… استفاده می شود. همانگونه که از نام این نوع پارتیشن پیداست در ساختار آن از فلز آلومینیوم استفاده شده است. پس دارای تمامی خصوصیات آلومینیوم از  سبکی، دوام و زیبایی که همگی در این مجموعه می باشد. این محصول در کنار سایر متریال ها مانند شیشه سکوریت انواع ام دی اف، پرده های کرکره ای شکل تولید می شوند. دو نوع طرح برای این محصولات به شکل عمودی و افقی قابل اجرا است که هر دو این حالت ها می تواند به صورت تک جداره و دو جداره ساخته شوند که هر کدام از این انواع پارتیشن آلومینیومی دارای مزایا و ویژگی های خاصی هستند.

طراحی این محصول به این گونه است که شیشه سکوریت بزرگ در فریم آلومینیوم نصب می شود و سایر قطعات در آن توسط پیچ به یکدیگر وصل می گردند. به این صورت که این پیچ ها مخفی بوده و تنها از قسمت داخلی قابل رویت می باشند. این محصول به گونه ای طراحی شده که علاوه بر زیبایی فضا، نور فضاهای تفکیک شده را تامین می کند. از دیگر ویژگی های این محصول برای افرادی که درون این فضا مشغول به کار هستند امکان دیدن سایر نقاط را فراهم آورده است. البته بر اساس درخواست مشتری در انواع پارتیشن آلومینیومی از شیشه تک جداره و دو جداره سکوریت استفاده می کنند.

انواع پارتیشن آلومینیومیانواع پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن تک جداره آلومینیومی

در واقع ساختار این محصول از ترکیب آلومینیوم و ام دی اف و شیشه می باشد. ضخامت آلومینیوم در پارتیشن تک جداره حدود 4 تا 6 سانتی متر است. طراحی چها رچوب آلومینیومی به گونه ای است که می توان ابزار و یراق آلات مورد نیاز را روی آن نصب کرد. ضخامت شیشه بکار رفته در این محصولات 6 میلی متر است. ضخامت ام دی اف می تواند از 6 تا 16 میلی متر باشد. ویژگی مهم آن تفکیک فضای داخلی اداری به قسمت های متعدد با تامین نور مورد نیاز و همچنین عایق صوتی و حرارتی مناسبی ایجاد می شود. از بین انواع پارتیشن آلومینیومی محصول تک جداره به دلیل سطح اتکای کم نیاز به طراحی نقاطی برای اتصال در قسمت های کف و سقف سازه دارد.

پارتیشن دو جداره آلومینیومی

این نوع از پارتیشن اداری نیز ترکیبی از قاب آلومینیومی، ام دی اف و شیشه است. ضخامت آلومینیوم در این پارتیشن 4 تا 8 سانتی متر است. پنل های ام دی اف در این نوع محصول 16 میلی متر ضخامت دارند. ضخامت شیشه در پارتیشن دو جداره به سهولت قابل جا به جا شدن و فضای کمی را اشغال می نماید. در صورت تعمیر یا تعویض قطعات تشکیل دهنده به راحتی انجام می شود. انتقال صدا، سرما و گرما در این نوع پارتیشن انجام نمی شود. در پارتیشن آلومینیومی تک جداره و دو جداره امکان نصب لوگوی شرکت یا کارخانه روی قسمت شیشه‌ای پارتیشن وجود دارد.

انواع پارتیشن آلومینیومی

مزایای پارتیشن آلومینیومی

استفاده از انواع پارتیشن آلومینیومی دارای مزایای متعددی است. از مزایای آن می توان به ایجاد فضای خصوصی، استفاده بهینه از فضای موجود و زیبا شدن فضای اداری، اجرای سریع و آسان، قابلیت نور پردازی و صرفه جویی اقتصادی در مقایسه با رو ش های سنتی برای تفکیک فضا اداری می توان اشاره کرد. حال با توجه به همه این برتری ها در صورتی که قصد خرید و سفارش دارید می توانید از محصولات مبلمان اداری نوژن با کیفیت بالا و نیز قیمت مناسب دیدن فرمایید.

نکته : در زمان پارتیشن بندی فضای اداری باید این نکته را مد نظر قرار داد که فضای برای عبور سیم برق در این محصولات لحاظ شود. این فضا باید به گونه باشد تا در صورت نیاز و مواقع اضطراری به سهولت در دسترس باشد.

ارسال دیدگاه