بلاگ

آشنایی با انواع سیستم آکوستیک در محیط اداری

پارتیشن اداری آکوستیک

محیط اداری که از فضای باز استفاده می کنند ممکن است بازدهی فعالیت کارکنان افزایش و یا کاهش داشته باشد، انواع سیستم آکوستیک به شما این امکان را می دهد که صداهای ناهنجار که برای پرسنل ایجاد مزاحمت می کند را کاهش دهید تا راندمان کاری را بالا ببرید.

انواع سیستم آکوستیک

صدا موضوع بسیار مهمی در محیط اداری است و آکوستیک کاری در فضای کاری دارای دو اصل است :

  • جلوگیری از انتقال صدا از بیرون اتاق و ساختمان به داخل
  • جذب صداهای اضافه در داخل

وجود اختلالات صوتی در کارهای ساده و معمولی می تواند محرکی باشد بر فعالیت بیشتر پرسنل اما در کارهای پیچیده که نیاز به آرامش و تمرکز بالا دارد موجب کاهش تمرکز در کارمندان و پایین آمدن راندمان کاری می شود.  اشخاص روزانه صداهای مختلفی را از محیط پیرامون خود می شنوند و گاهاً از لحاظ روحی و روانی در محیط کار نیاز به آرامش دارند تا بتوانند وظیفه محوله را به درستی انجام دهند.

انواع سیستم آکوستیک

پارتیشن اداری آکوستیک، عایق صوتی مناسب

در اکثر شرکت ها برای تقسیم بندی فضا از پارتیشن اداری استفاده می کنند که هم از نظر هزینه مقرون به صرفه است و زیبایی خاصی را به فضا می دهد و همچنین در زمان جا به جایی به راحتی قابل انتقال و نصب در محیط جدید است. اگر قصد دارید تا پارتیشن اداری همانند عایق صوتی عمل کند می توانید از پارتیشن آکوستیک استفاده کنید تا آرامش در محیط کاری را برای کارمندان به ارمغان بیاورید. هر شرکت و اداره ای برای شروع کار نیاز به مبلمان اداری میز مدیریت، میز کارمندی، پارتیشن اداری، صندلی کارمندی، صندلی مدیریتی، میز منشی، کمد و کتابخانه، فایلینگ اداری، ست رومیزی و تجهیزات اداری دارد تا بتواند فعالیت خود را شروع کند.

بیشتر بخوانید
تعریف کامل از پارتیشن اداری میز کارمندان

شرکت مبلمان اداری نوژن تمام محصولات مورد نیاز شما را با کیفیتی مثال زدنی و قیمتی باور نکردنی ارائه می کند. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *